Skocz do zawartości

Jaka jest twoja najgorsza cecha charakteru?^^


Mates

Recommended Posts

Hmm trochę tego jest

-Lenistwo

-Lubie prowokować ludzi 

-Nieśmiałość

-Często mam wyje*ane na zdanie innych 

Napisał bym więcej ale nie chce mi się :kappa:

Edytowano przez LordKappa
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo strachliwa. Nie chodzi o ludzi, szkołę itd. Tylko o moje zdrowie. Od dwóch miesięcy choruję na nerwicę lękową, a do tego jestem hipochondrykiem. Wyobrażacie to sobie? Przez pewien okres czasu mdlała mi i kłuła lewa ręka, więc myślałam, że mam zator. Raz się rozbeczałam, że nie chcę umierać (to było mega dziwne xD), a mama mi spokojnie wytłumaczyła, że nie umrę. Grr, nie chcę już być taka strachliwa T^T

 

A druga najgorsza cecha to... Lenistwo. Albo pycha. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Właśnie teraz ASmaxPL napisał:

To że nie dbam (czasami) o drugą osobę, a tej osobie jest przykro (a mi wstyd (za siebie)) :rainbowcry:

 

Jeśli tak, to w Twoim interesie jest o nią dbać. Chyba, że trud włożony w pomaganie drugiej osobie przewyższy dobre samopoczucie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Moimi wadami na pewno są: lenistwo, częste kłamanie (zwłaszcza, że robię to bez mrugnięcia okiem), popadanie ze skrajności w skrajność, częste zmienianie poglądów i brak zasad którymi chciałbym się kierować. A zdecydowanie najgorszą wadą jest to, że te wymienione wyżej, to moje ulubione cechy charakteru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opieszałość .. wiem że muszę zrobić coś ważnego ale zanim się za to zabiorę to wykonam 10000 innych rzeczy :/ 

Roztrzepanie .. przykład: kiedyś w drodze na wycieczkę w góry na narty około godziny 7 rano, stanęliśmy na stacji i poszedłem po kawę i hot-doga jak kupiłem to wszedłem do auta i powiedziałem "jedź" i zająłem się hot-dogiem po paru sekundach spojrzałem na kierowcę i jak się okazało wsiadłem nie do tego auta co trzeba... obok siedział jakiś koleś który był widocznie zakłopotany zaistniałą sytuacją. Moje auto było obok :/ Były podobne bo oba ciemne sedany.. odwaliłem podobne rzeczy setki razy :/ Nie mówiąc już o tym że mam talent do gubienia najprzeróżniejszych rzeczy zaczynając na kluczach i kończąc na bluzach .. 

Edytowano przez Vezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najgorsze cechy osobowości?

- dążenie do absolutnego perfekcjonizmu w sprawach na których mi zależy (bez znaczenia na to czy sprawa jest tak naprawdę istotna czy też nie; czyli tzw. para w gwizdek);

- wszelkiego rodzaju spotkania towarzyskie po prostu mnie denerwują;

- pragmatyk aż do bólu kości;

- totalny samotnik i odludek (najlepiej czuję się sam we własnym domu, gdy nie muszę się troszczyć o nikogo ani nikt o mnie);

- w bezpośrednich relacjach z innymi jakoś tak z automatu odstraszam wszystkich od siebie, co skutkuje brakiem jakichkolwiek przyjaźni czy bliskich relacji z innymi;

 

wiem jestem straszny :badass:

 

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu 1stChoice napisał:

Moją najgorszą cechą jest brak umiejętności oszczędzania. Wiem o tym i walczę z tym ale słabo mi wychodzi. Jestem strasznie rozrzutnym człowiekiem.

 

Hmmm, w sumie mogę (muszę!) to dorzucić u siebie... Jestem beznadziejnym przypadkiem w tym względzie :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...