Skocz do zawartości

Dzień doberek~


Custos

Recommended Posts

Hej, cześć, witajcie! :D
Jestem Custos, nowy na forum. Pomyślałem że wpadnę się przywitać :3
Coś o mnie... jestem z Bydgoszczy, lubię fantasy, militaria, anime, potrafię godzinami słuchać muzyki~
Czasem od czasu do czasu napiszę jakiś wierszyk do szuflady xD
Aktualnie jestem w technikum na profilu informatycznym ^w^
 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Życzę miłego pobytu na forum ;) Kilka pytań :

 

1. Jakich autorów fantasy lubisz ?

2. Jakiej muzyki słuchasz ?

3. Militaria - obecne czy raczej historyczne, drugowojenne ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selenium
1. Nie przepadam za kreskówkami amerykańskimi. Ale od połowy lipca 2015 oglądam anime, w sumie aż za dużo :')
Do moich ulubionych należą Attack on Titan, High School DxD, Sword Art Online, Kill la Kill, Tokyo Ghoul.
2. Raczej nie przepadam za shipowaniem, nie tylko w kucykach :P
Ale Sunset i Twilight nawet dosyć lubię ^w^
3. Nie nadaję się do tego :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek
1. Zacznijmy od klasyki, Tolkien. Serio, podziwiam jego geniusz, stworzył ogromny świat, z historią, wierzeniami, językami... Po prostu stworzył cały świat szczegółowo i to mnie urzeka :D
Do tego mniej znani, jak Christopher Paolini (seria "Dziedzictwo"), Trudi Canavan (serie "Trylogia Czarnego Maga" i "Era Pięciorga"), J.K Rowling za Pottera, klasyk :P
Z polskich autorów lubię Pilipiuka (jego opowiadania są genialne), Ziemiańskiego ("Achaja") i Sapkowskiego (książki o Wiedźminie to jedne z moich ulubionych, ale czytałem też "Trylogię Husycką")
2. Głownie metal. Ogólnie mam nic do żadnego gatunku, oprócz takiej typowej opery "gdzie szklanki pękają" :v
Z metalu to po trochu z każdego podgatunku, od heavy, przez folk, aż do power i death :D
3. Zdecydowanie drugowojenne. Na obecnych w ogóle się nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus za Tolkiena, Sapkowskiego, Canavan i Rowling ;) Jeśli chodzi o militaria to też lubię te z okresu 2 wojny ( nie jestem specem i nie mam super wiedzy na ten temat bo od nie tak dawno się tym interesuję więc nie będę z siebie robił znawcy xD ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za czasów liceum byłem w takiej pierwszowojennej, potem jeszcze rekonstrukcje ZOMO robili :D Ale się wycofałem z tego bo jestem typem osoby co nie potrafi nieruchomo ustać dłuższego czasu bo mi się zwyczajnie robi słabo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu Custos napisał:

@Gray Picture
O, hej Klaudiacz <3

@Pawiu
1. Kuce oglądam od końca 2013 roku (listopad/ październik jakoś) a w fandomie jestem od czerwca 2014, stosunkowo niedługo :/
2. Nie czytam fanfików, jedynie mam za sobą kilka najbardziej rozpoznawalnych, więc... chyba My Little Dashie :P

Moja mała Dashie ^^ też lubię :D Witaj na forum i baw się dobrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...