Skocz do zawartości

[Rozwiązane][PROBLEM] Niedziałające (?) SB


Ylthin

Recommended Posts

  • 3 months later...
11 godzin temu Niklas napisał:

Odnoszę wrażenie, że sb zaczęło padać częściej odkąd przeszliśmy na https.

 

To nie ma z tym nic wspólnego.

 

Planuję w przyszłym czasie przejść na bardziej stabilną i "samonaprawiającą" się strukturę forum. Myślę, że do końca miesiąca tak się stanie.

 

0e04b08ea3.png

To powinno załatwić sprawę :rd6: 

Zrzut ekranu 2016-04-17 o 10.35.56.png

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
4.05.2016 at 20:47 Niklas napisał:

Zapewne nie zostanie, bo Siper się bardziej skupia na zmianie silnika na mybb.

 

Szanuje Sipera i w ogóle jego prace w utrzymywanie forum ale... w czym do cholery trzeba się skupiać przy zmianie silnika...? Nie raz zdarzyło mi się przenosić forum i nie jest to super skomplikowany zabieg. 

Edytowano przez 1stChoice The Firstu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu 1stChoice The Firstu napisał:

 

Szanuje Sipera i w ogóle jego prace w utrzymywanie forum ale... w czym do cholery trzeba się skupiać przy zmianie silnika...? Nie raz zdarzyło mi się przenosić forum i nie jest to super skomplikowany zabieg. 

W tym, że aktualny konwerter jest po prostu kiepski. Psuje wygląd postów, emotikony, robi dodatkowe nowe linie, nie robi cytatów i wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minuty temu 1stChoice The Firstu napisał:

 

Szanuje Sipera i w ogóle jego prace w utrzymywanie forum ale... w czym do cholery trzeba się skupiać przy zmianie silnika...? Nie raz zdarzyło mi się przenosić forum i nie jest to super skomplikowany zabieg. 

 

16 minut temu Siper napisał:

W tym, że aktualny konwerter jest po prostu kiepski. Psuje wygląd postów, emotikony, robi dodatkowe nowe linie, nie robi cytatów i wiele innych.

 

I dlatego Siper musi napisać konwerter od postaw, by przeniosło całe forum tak, jak być powinno. A że to swoje zajmuje (plus dodajmy do tego życie i firmę), no to wiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...