Skocz do zawartości

Lalki Equestria Girls...


Pegasis Rarity

Recommended Posts

Z mojego punktu widzenia nie ma lalki, która wyglądałaby przyzwoicie. Nie dlatego, że jestem mężczyzną. Zwyczajnie wszystkie są robione na jedno kopyto. Jedynie totalny brak gustu estetycznego u kupujących ratuje dobrą sprzedaż. Z tego powodu nie ma sensu czepiać się stałej cechy takich zabawek. Jeśli szukasz dokładnego odwzorowania szczegółów u jakiejkolwiek postaci, to pozostają jedynie statyczne figurki. Wręc zalecam kupować te nieoficjalne, dla mnie niemal wszystkie zabawki od Hasbro są słabo wykonane, więc raczej kuszę się na fanmade.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu BiP napisał:

Wyglądają trochę jak te lalki z serii Winx Club, tylko skrzydeł brak :facehoof: 

Twilight, Rainbow i Fluttershy mają skrzydła xd

34 minuty temu LeqTone napisał:

Z mojego punktu widzenia nie ma lalki, która wyglądałaby przyzwoicie. Nie dlatego, że jestem mężczyzną. Zwyczajnie wszystkie są robione na jedno kopyto. Jedynie totalny brak gustu estetycznego u kupujących ratuje dobrą sprzedaż. Z tego powodu nie ma sensu czepiać się stałej cechy takich zabawek. Jeśli szukasz dokładnego odwzorowania szczegółów u jakiejkolwiek postaci, to pozostają jedynie statyczne figurki. Wręc zalecam kupować te nieoficjalne, dla mnie niemal wszystkie zabawki od Hasbro są słabo wykonane, więc raczej kuszę się na fanmade.

Dam ci punkt reputacji za avek xd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...