Skocz do zawartości

Nocny Wymarsz [Oneshot][Slice of Life][Crossover][Girls und Panzer]


falconek

Recommended Posts

To jest moje opowiadanie z konkursu Poulsena i jednocześnie pierwsza rzecz, którą wrzucam do tego działu, bo kiedyś musi być ten pierwszy raz. Opowiadanie zawiera nieśladowe ilości czołgów, polecam je więc wszystkim fanom Kryształowego Oblężenia :D

 

https://docs.google.com/document/d/1Io_Iygr_yKOqERTAj_OuhZdF-l4ci0YkjOKwpTsn_bw/edit?usp=sharing

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ... przeczytałem.

Uczucia mieszane. Celestia ma ruskie tanki? Dość oryginalny pomysł, ale jakoś mi nie chciał spasować. Nieważne.

Ta piosenka to pewnie coś z rosyjskiego, fajna, ale nie mogłem jej ogarnąć.

Fik, krótki, przynajmniej się szybko czytało, co jest plus.

Polecam ... choć nie wiem po co. :) a pewnie za to, że mam smak na Kryształowe Oblężenie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Poulsen napisał w temacie konkursowym - perfidny circlejerking :crazytwi:

 

Nie zmienia to faktu, że tekst czytało się przyjemnie, a kiedy podstawić go pod scenę z rzeczonego anime, to uśmiech sam wykwitał na pysku. Ewentualnie można zwrócić uwagę na powtórzenia - kilka się gdzieś tam zabłąkało i warto by je zniwelować. Miły sposób na spędzenie pięciu minut z lekturą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Witam!

 

Nie mam pojęcia czemu ten fik ma tag crossover. W żaden sposób nie nawiązuje do uniwersum GuP (nie, żebym je znał, ale po prostu nie widziałem takich nawiązań). Myślę, że opowiadanie mogłoby dostać tag NLR vs SE.

 

Do stanu technicznego nie mogę się jakoś specjalnie przyczepić. Jest tylko jeden znaczek pod koniec, który widzę jako prostokąt. Pewnie coś źle poszło. Styl i klimat nie mają na siebie czasu.

 

Tu nawet ciężko mi jakoś streścić, ocenić a nawet zachęcić do historii. To zaledwie 2 strony opowiadania! No nie ma tu nic ciekawego, ani odtrącającego.

 

Opowiadanie to taki średniaczek. Ciężko mi powiedzieć, czy miałby potencjał. Może nawet by coś z tego wyszło, ostatecznie styl nie raził, wszystko wydawało się przynajmniej okej.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...