Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki edycja specjalna "Crossover"


Dolar84

Recommended Posts


@Silma nie zrażaj się. Po prostu skróć. Daj to co najważniejsze, a wtedy się wyrobisz. Sam musiałem to zrobić ... przez co efekt nie osiągnął zamierzonych celów, ale poniekąd udało mi się.

@Flashlight Widzę, że nadchodzi :) Przynajmniej nie jestem sam. To jest  teraz nas dwóch. 

Mam nadzieję, że do naszego duetu dołączy ktoś jeszcze, bo Dolar nam tu uschnie z powodu braku czytania, z czego połowa tekstu (mam tu na myśli mój strzał) jest po prostu kiepska. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Świeży rekrut napisał:

Mam nadzieję, że do naszego duetu dołączy ktoś jeszcze, bo Dolar nam tu uschnie z powodu braku czytania, z czego połowa tekstu (mam tu na myśli mój strzał) jest po prostu kiepska. 

@Świeży rekrut. Albo się załamie, widząc tragiczną (mam na myśli moją) drugą połowę.

 

Tak swoją drogą. Witaj @DJSzklaż w naszych skromnych szeregach. Teraz pozostaje pytanie, kto następny dołączy do tej drużyny pierścienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Silma napisał:

@Świeży rekrut Niestety, jak bym się nie starała, to i tak nie dam rady się zmieścić w pięciu tysiącach. Historia mocno by ucierpiała, gdybym wycięła większe fragmenty. No nic, może następnym razem;)

 

W takim razie zachęcam do opublikowania na forum poza konkursem. Nikt nie broni :D

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę nawet nie muszę odpowiadać :D

 

Mimo wszystko - możesz oczywiście, jednak jeżeli będzie to wyraźnie część opowiadania i na przykład nie będzie zakończenia, to niestety będzie to rzutować na ocenę. Naturalnie możesz spróbować i zobaczyć co z tego wyniknie.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolej:

 

Beatrycze (~4 200 słów) [Opowieści Żałobnego Miasta][Mordeczowe][Dark][Crossover]

Połączyłem MLP z powieścią Anny Rice Wywiad z wampirem.

 

Opowiadanie skupia się wokół beatryczy, lokalnego wydarzenia kulturowego łączącego jednorożców z Canterlotu i Nenji. W rzeczywistości rozgrywany na deskach Théâtre des Changements dramat "Dama w śniegu" jest jedynie mistyfikacją podmieńców do realizacji ich prywatnych interesów.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin przełożony z powodu przerwy ... która miała być, a nie było. Termin ostateczny oddawania prac konkursowych do 2 lutego, godzina 23.59.59. Jak pisał Dzierżący Łopatę, którą bije użytkowników po głowie, Dolar.
Też się sam pośpieszyłem za bardzo, przez co będę obstawiał tyły. @Generalek także więc ostatni nie będziesz, o ile Cie mogę tak pocieszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dotrzymuję danego słowa i publikuję dziś opowiadanie składające się  z blisko 5 tysięcy słów. Nie jestem pewien, czy zasłuży ono na jakiekolwiek miejsce, czy czeka je los siedmiu odsłon zimy, lecz nie zmienia to faktu, że po coś je napisałem. Zatem, nie przedłużając. Przedstawiam:

 

Laboratorium X-12[Dark][Violence][Crosover]

 

Sądzę, że kilka osób byłoby w stanie zgadnąć po tytule, z czym to jest Crosover, lecz zgodnie z zasadami konkursu umieszczam taką informację. Zrobię to jednak w poniższym Spoilerze. 

Spoiler

Poniżej znajduje się informacja z czym sprzęgłem ten crosover. Wchodzisz na własne ryzyko

Spoiler

Fanfik jest mniej lub bardziej udanym crosoverem z grą komputerową S.T.A.L.K.E.R. 

Jednak część elementów mechaniki świata różni się nieco od podstawowej wersji, gdyż została zaczerpnięta z moda Misery 2.1.1. Gorąco polecam wszystkim, dla których stalker nie stanowi wyzwania. 

 

Zatem pozostaje mi życzyć wszystkim miłej lektury i przygotowywać sie do kolejnego konkursu (czytaj, prawdopodobnie gradobicia)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawycinałam, nakombinowałam i oto jest, rzutem na taśmę:

 

Call of Duty: Advanced Warpony [oneshot][crossover][war][sad][violence]

 

Jak nazwa wskazuje, jest to crossover MLP z uniwersum jednej z gier, wydanych pod szyldem Call of Duty. Kto lubi, ten wyłapie z których pozostałych części zostały zaczerpnięte imiona postaci. Mój pierwszy fik. Mam nadzieję, że debiut nie okaże się beznadziejny. 

 

I pytanko: w Wordzie wyszło mi bodajże 4996 słów (limit, limit...), a w Docsie już ponad 5100. Który jest brany pod uwagę? Nie chciałabym, żeby moja ciężka praca poszła na marne przez kilkadziesiąt wyrazów. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Silma napisał:

 I pytanko: w Wordzie wyszło mi bodajże 4996 słów (limit, limit...), a w Docsie już ponad 5100. Który jest brany pod uwagę? Nie chciałabym, żeby moja ciężka praca poszła na marne przez kilkadziesiąt wyrazów. 

Ten z Worda. Google docs kłamie. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 

Oto kolejny nudny, pełen błędów i  przewidywalny fanfik, który rzucam na żer samozwańczym krytykom fandomowej literatury. Gryźcie, szarpcie, patroszcie, bawcie się dobrze!

 

Opowieść bez imienia [crossover][fantasy]

 

Spoiler

Panie, tak samo z gothic'a chciałem zrobić, ale i tak nic nie napisałem. Brawo ja.

 

Panie, gdzie historia Adanosa, Beliara, Innosa i Stonosa? (oczywiście żart)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary koniec już się zbliża. Już robi mi na chatę wjazd.
Nie mile się z nim witam, lecz na kopa zasadzenie nie mam szans.
Więc stoję tu ... banów wokół tłum, a myśli dziwne ogarniają mnie.
Szansy już mi brak. Tchu w piersi brak. Oko szkli się od nawału innych prac.
Myśl mi rzuca jedno zdanie, że nie powiem go, bo przewalone będę znowu miał.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalek prezentuje:

Zastosowania przyjaźni w warunkach polowych [Crossover][Seria][Fantasy][Science-Fiction][Random]

Użyte uniwersa:

Spoiler

Nekromancyja, czyli trupów ożywianie… - World of Warcraft

… i inne mroczne sztuki. - World of Warcraft

Wykrywanie anomalii. - S.T.A.L.K.E.R.

MECHY. - Tengen Toppa Gurren Lagann

Rozświetlanie najciemniejszych lochów oraz potworów odganianie. - Darkest Dungeon

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...