Skocz do zawartości

Siemaneczko!


Azure 'Wilczek' Skylight

Recommended Posts

Siemka!

Na forum siedzę tydzień już, więc postanowiłem się w końcu przywitać :D i... może napisać coś o sobie :rainderp:

 

Jestem uczniem liceum, na profilu matematyczno-fizycznym. Mam 16 lat. Kucykami interesuję się od października, od początku roku siedzę też w fandomie. 'Z zawodu' jestem raperem i dubbingerem, więc jeśli potrzebujesz wokalisty/lektora/dubbingera pisz śmiało ;) Kiedyś siedziałem w rysunku, ale musiałbym nieco posiedzieć na tym, bo straciłem wyczucie w ołówku :rainbowcry: Piszę też opowiadania i temu podobne, mam zamiar posiedzieć nieco w fanfiku, ale to później.

 

Dobra, nie będę się więcej rozpisywać, bo na lekcji to piszę xD
Pozdrawiam! :salut:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, tydzień powiadasz? panie! byli tu tacy co pisali witajki po pół roku XD(jeśli dobrze pamiętam...albo pisali je na nowo? no kij) w każdym razie witaj na pokładzie OKE(Okręt Księstwa Equestrii) Mlppolska. Mat-fiz...przeszedł mnie zimny dreszcz i nie pisz na lekcji, może się właśnie uczysz o kwazarach, albo innych pulsarach? XD moc z tb bum!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Alder napisał:

Yo, tydzień powiadasz? panie! byli tu tacy co pisali witajki po pół roku XD(jeśli dobrze pamiętam...albo pisali je na nowo? no kij) w każdym razie witaj na pokładzie OKE(Okręt Księstwa Equestrii) Mlppolska. Mat-fiz...przeszedł mnie zimny dreszcz i nie pisz na lekcji, może się właśnie uczysz o kwazarach, albo innych pulsarach? XD moc z tb bum!

Na infie pisałem. A mam z moim ojcem, więc bez lipy, jakoś się wyłgam, w razie czego :D


/Edit: Pół roku? Kto zabroni? xD Jeśli lubią dopiero tak późno się witać (lub dwa razy), to... cóż... 'ich sprawa' :lazyrainbow:

Edytowano przez Virtual_Wolfy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Amela321 napisał:

Witam. 

Niech Celestia bedzie z tobą xD

A TERAZ PYTANIA:

Jak masz na imie?

Jakiego kucyka najbardziej lubisz?

Jakiego kucyka najmniej lubisz?

Imię? Dominik, ale nie lubię go i nie używam, jeśli nie jet to potrzebne. Preferuję Wilczek (Wolfy/Virtual/Wilq)
Najbardziej lubię chyba Rainbow Dash :soawesome:, najmniej Rarity :despair:;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Pawiu napisał:

My się witać chyba nie musimy ;) 

 

Ciekawostka o Wolfyem jest taka, że po parunastu godzinach, po założeniu konta na forum, dostał warna 30%

A moje pytanie brzmi: po ilu godzinach go dostałeś? :kappa:

 

 

Mniej więcej po 19, skoro takiś ciekawy xD
/Edit: Minutę po tobie

Edytowano przez Virtual_Wolfy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Pawiu napisał:

Tylko ty dostałeś 30%, a ja z @Matesem po 40% ;___; Rzycie jiest nje fer!

Do ja dostałem za sam spam (które nie robiłem xD - 3 posty zaledwie), a wy jeszcze za zrobienie oftopa dostaliście. Ale tak, nie ma sprawiedliwości na tym świecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tervetuloa! - Joł!

Witam i o zdrowie pytam :P
Także więc, ja do tej pory się nie przywitałem, ale nie o to chodzi. Pragnę powitać nowego kolegę na forum.
Też chciałbym podkładać głos ... ale jak zrobiłem kilka filmów z moim głosem ... stwierdziłem, że jedyne co mogłoby się nadać to odgłos pracującej maszyny lub głos robota, albo jakiegoś ultra zimnego drania, bez skrupułów podcinającym gardła bohaterów. Nieważne.

Ja akurat w technikum jestem, też rapnę i zrymuję co nie co, ale to jak mam dzień. Tak czy owak, widzę, że furorę robisz, więcej reputacji, niż postów, brawo, to dobrze zwiastuje.
Też coś napiszę, także jakbyś miał jakieś rozterki postaram się pomóc.
Pozostaje mi życzyć powodzenia :) 

Näkemiin! - Trzymaj się!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci pokażę mój zeszyt od pana od urządzeń elektrycznych i schemat działania mikroprocesora marki Intel, o wdzięcznej nazwie 8051? Jednak, raczej nie, nie zamierzam tutaj nikomu robić papki z mózgu ... a sam mam takową, widząc to wszystko.

Po za tym, życie jest życie i nie wiesz co się może trafić za rogiem :) Poza tym życzę miłej zabawy na forum :D gdyż wcześniej nie życzyłem.
Ps. może znasz kogoś, kto obsługuje program Blender 3d?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Świeży rekrut napisał:

 może znasz kogoś, kto obsługuje program Blender 3d?

Niestety, nie znam. Hm... Choć, może Hepi (nie ma go na forum), ale nie ogarniał z tego za wiele i nie jest zbyt skory do pomocy. Sam kiedyś próbowałem, ale znajdowałem wtedy tylko poradniki po hiszpańsku... dziękuję bardzo. Teraz mam inne rzeczy do ogarniania niż hiszpański poradnik :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już po polsku i mnóstwo po angielsku, poza tym korzystam z wersji 7.72b, a jest już 7.76b. Czyli widoczna wiadomość o tym, że jestem opóźniony.
Spoko, rób co chcesz. Przecież nikt Ci nie narzuca co masz robić :) 
Na przyszłość, lepiej nie pisać postów na lekcjach ... wiem co mówię.
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minuty temu Marble Pie napisał:

Prawie jak ja, tyle że od września. :fluttershy5:

Zgadnijcie kto zarejestrował się we wrześniu, a napisał w grudniu xD

 

Niemniej witaj i mam dwa pytanka; 1. Masz zamiar zamieścić opowiadania swojego autorstwa? 2. Podobne do pierwszego, tylko z dubbingiem :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Skaza napisał:

1. Masz zamiar zamieścić opowiadania swojego autorstwa?

Hm... jeśli podbiję nieco pisanie o kucykach to na pewno, ale to jeszcze trochę.

 

 

9 minut temu Skaza napisał:

2. Podobne do pierwszego, tylko z dubbingiem :squee:

Nie ukrywam, bo końca nie kumam xD Na razie dubbuję dla pewnego studia machinimerskiego na YT (TPS - Twierdza Paladynów Studio), nic innego nie robię w tym zakresie :trollface: Ale nie ukrywam, że mam zamiar, wtedy, znowu, na pewno się podzielę tym ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...