Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kuracyja

Twierdza (1/Krzyżowiec/2/3/Krzyżowiec 2/Legendy)

Recommended Posts

Temat o najlepszym RTS-ie wszechczasów :crazytwi: 

Jest to gra o której wie niewiele, a powinno wiedzieć bardzo, ale to bardzo wiele osób. #pdk

Spoiler

Jak temat jest to przepraszam :/

• Upvote 2

Twierdza i Twierdza: Krzyżowiec :lunaderp:

Godzinami się siedziało i masakrowało innych ludzi...

A co do pozostałych części, już nie były takie dobre. 2 jeszcze była ok, ale im dalej w las, tym gorzej niestety.

Ja swoją przygodę z twierdzą oraz twierdzą krzyżowiec wspominam bardzo miło, głównie dużym atutem tego było nieograniczanie mnie ilością jednostek, co było wspaniałym uczuciem. Jeżeli zaś chodzi o Twierdze 3 - to wydawała mi się ona bardzo liniowa, ale z tego co widziałem nie tylko ja byłem rozczarowany. Ostatni tytuł tej serii, po który sięgnąłem "Twierdza Krzyżowiec 2" Graficznie sama gra wyglądała bardzo przyjemnie dla oka, ale kiedy chciałem stoczyć "bój ostateczny" masakrycznie zabolało mnie, że mogę umieścić tylko 301 czy 500 wojowników, gdy moje zasoby wystarczyłyby na jeszcze drugie tyle. Możliwe też, że w tej części to ja też czegoś nie załapałem. Co do samego tematu, tak naprawdę nie wiem, do jakich granic mogę się odnieść jeśli chodzi o twierdzę - nie jest to sprecyzowane. Sam temat jak najbardziej w porządku. Dobrze, że właśnie takie powstają, ale czy mało osób w to grało? No nie wiem sam znam multum osób, które w to grało i to ze mną.

______________________________________________________________________________________________________________________

Opinia ta może nie być wolna od uchybień interpunkcyjnych, stylistycznych, czy nawet (oby nie) ortograficznych. Nie musisz się zgadzać z moją opinią, oczekuję jedynie szacunku. Chętnie podejmę dalszą dyskusję i mam nadzieję, że temat zostanie nazwijmy to "spopularyzowany"

Edited by Polox
Interpunkcja leży.

godzinę temu Polox napisał:

głównie dużym atutem tego było nieograniczanie mnie ilością jednostek, co było wspaniałym uczuciem. 

Od Krzyżowca jedynki w każdej części (chyba poza 3) jest limit.

Zgodzę się z tym, ale mówimy tu o szczególe, który podkreśliłem tylko i wyłącznie ze względu na większą ilość jednostek. Mowa tu o twierdzy krzyżowiec extreme oraz podstawce, z czym, że jak dobrze pamiętam w extreme było 10000 jednostek a w normalnej 1000, ale 301, czy 500 to już drobna kpina nie sądzisz? Oczywiście wyjdą jakieś modyfikacje, o ile już nie wyszły, ale drobny niesmak pozostaje. Oczywiście sądziłem, że nikt nie zauważy tego uchybienia i napisałem "nieograniczone" no, ale cóż. Jeżeli znajdziesz jednak pewne informacje dotyczące ilości jednostek lub moda zwiększającego takową ilość to proszę podziel się taką informacją.

Właśnie teraz Polox napisał:

Zgodzę się z tym, ale mówimy tu o szczególe, który podkreśliłem tylko i wyłącznie ze względu na większą ilość jednostek. Mowa tu o twierdzy krzyżowiec extreme oraz podstawce, z czym, że jak dobrze pamiętam w extreme było 10000 jednostek a w normalnej 1000, ale 301, czy 500 to już drobna kpina nie sądzisz? Oczywiście wyjdą jakieś modyfikacje, o ile już nie wyszły, ale drobny niesmak pozostaje. Oczywiście sądziłem, że nikt nie zauważy tego uchybienia i napisałem "nieograniczone" no, ale cóż. Jeżeli znajdziesz jednak pewne informacje dotyczące ilości jednostek lub moda zwiększającego takową ilość to proszę podziel się taką informacją.

W Krzyżowcu 1 i Extreme po 1000 i 10k ale na mapę, a w K2 to już chyba zależnie od mapy i ilości graczy.

Also, może multi z jedynki/Krzyżowca? :megusta: 

Guest Maniek

Ja testowałem ostatnio tego nowego Krzyżowca 2 i nijak to się ma do jedynki. Co by nie mówić to nie bardzo im te nowe gry z serii zrobione po Krzyżowcu wychodziły, coraz to gorsze mi się to wydaje.

Forumowicze, odkopuję, by oficjalnie się zapytać:

Czy ktoś byłby chętny na multiplayer w Twierdzy 1 bądź w Krzyżowcu? Oprócz gry (wersja 1.3 HD - patch HD chyba jeszcze jest dostępny za free) wymagany jest darmowy GameRanger.

Jak macie Twierdzę 1 na Steam i pobraliście dzisiejszy update do gry, to w kampanii singleplayer czeka na was niespodzianka :giggle:

Spoiler

c257c41235.png