Skocz do zawartości

Krok trzeci


Recommended Posts

Wow... mam post z niebieską wstążką i serduszkiem... :pinkieo: Dziękuję wszystkim, i za serduszka, i za komentarze, to bardzo miłe (nawet nie wiedziałam, że tak bardzo...)! :rainhug: 

A więc dzisiaj pokażę mojego ulubionego Discorda, który miał być stylizowany na postać z Diablo III (i uczyłam się na nim rozróżniać miękkości ołówków) :discordfly:

 

rsz_img_20160104_133953.thumb.jpg.2ba59f

 

Discord w mojej alternatywnej wersji, jako Consent :fluttershy5::

rsz_img_20160104_133540.thumb.jpg.b475f7

 

Jako że rysuje nie tylko władcę Chaosu - wielkie uznanie dla każdego, kto wie, kim są te postacie (podpowiem, że z Disneya) :derp2::

 

rsz_img_20160104_140425.thumb.jpg.5632c7

 

I na koniec mały, słodki smoczek :squee::

rsz_2img_20160104_135821.thumb.jpg.4f2e2 (jak coś, nazywa się Dial :wrWgR: ) 

Miłego oglądania i miłego dnia! :shiningcadance:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godziny temu Pawiu napisał:

Im dłużej patrze na cudze rysunki tym bardziej płakać mi się chcę, że nie potrafię rysować ;--;

21 godziny temu WildyRock napisał:

Mam to samo ;-; cudaaaa

Zamiast jęczeć, że "nie umiem", niech jedno z drugim ruszy rzyć, poszuka tutków na sieci i idzie rysować. Wbrew pozorom to żadna sztuka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matil Nie jestem pewna. co to znaczy, ale dzięki ^^

 

@WildyRock @Pawiu @Ylthin  Moim zdaniem nie ma "umiem, nie umiem" w rysowaniu. Można nie umieć pływać, i wtedy lepiej nie wchodzić na głęboką wodę, ale każdy potrafi złapać ołówek i nabazgrać parę kresek, tak, aby coś przypominały. Im częściej ma się czas i chęci (w moim wypadku: im więcej nudnych lekcji :derp2:) tym lepiej to po prostu wychodzi, widzi się, co jeszcze można tu i tam naprawić i po paru eksperymentach można dowiedzieć się, jak to zrobić. Mi pomogło to (po angielsku, ale facet gada w miarę wyraźnie, można wklepywać w tłumacz google):

 

3mam kciuki! :rainhug:

Oki, przechodząc do rysunków:

 

Panda mała w dwóch wersjach, kolorowanej i ołówkowej :angelbloom:

56a3b16232574_rsz_img_20160104_133851(1)- tu w tle miał być wybuch, ale wolałam nie ryzykować :flutterblush:rsz_img_20160104_133903.thumb.jpg.a1aaaf

 

Steampunkowa Luna o płaskim pysku :lunawasup:

rsz_img_20160104_134105.thumb.jpg.3609b7

 

i na koniec rysunek wczorajszy - bracia Flim Flam w alternatywnej wersji i moje pierwsze w miarę udane cieniowanie ubrań: 

 

rsz_img_20160121_170355.thumb.jpg.c15586

 

Aha, zanim zapomnę: jeśli ktoś chce, mogę mu narysować OC-ka czy tam coś :twiblush2:

Jak zawsze - miłego oglądania i miłego dnia! :fluttershy4:

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...