Skocz do zawartości

Krok trzeci


Recommended Posts

2 godziny temu Battlebird napisał:

@Michał Mac :  Dashie jest gotowa :kuv81:. Nie wiedziałam, czy chcesz z tłem, czy bez, więc wrzucam obie wersje... Jeśli Ci się nie spodoba, to pisz śmiało

Szykuj się na krytykę;

 

 

Żartujesz? Jest wspaniała! Brak mi słów. Piękne oczy, taki ładny styl... i w ogóle wszystko! Tło jest doskonałe, chmury i scena i miejsce i czas...

Jedyną drobną drobnostką są rzęsy, które normalnie są proste, ale co mi tam, zakrzywione też są ładne. W sumie to mi nie przeszkadza, a może dodaje nawet uroku.

Wiesz, jakbym miał jak zdobyć tę kartkę to bez wahania kupiłbym ją nawet ;)

 

Dzieło to oceniam na... im dłużej patrzę tym wyżej. Czyli jest to 10/10. :)

 

Dam Ci spokój, bo bym zbyt bardzo prosił o więcej (zbyt wiele) takich rysunków. Dopiero potem jak nikt nie będzie się odzywać w tym temacie to poproszę Cię o więcej...

Dziękuję!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Battlebird napisał:

@Virtual_Wolfy okey :) może być w przyszłym tygodniu? Nie wiem, czy się wyrobię :flutterblush:

Dobry klient poczeka. Pamiętam, ile czasu zajmowało mi zrobienie dobrego szkicu, nie mówiąc o całej reszcie rysunku, szczególnie w czasie szkolnym. Mogę poczekać i do końca przyszłego miesiąca... ale wątpię, by mi się chciało. Nie mniej, jakość, nie szybkość ;)

 

 

2 godziny temu Pawiu napisał:

Po co takie głupie pytania? W końcu ty "ustalasz" terminy, a nie ten cały... Wilczek :eww:

Te, synek. Się tak nie mądruj, bo głupich zabraknie. :lazyrainbow: Poza tym, nie ustaliłem żadnego terminu, jakbyś nie zauważył (a widać nie zauważyłeś [za słabe okulary założyłeś? może grubsze szkiełka weźmiesz?]). :rd5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Virtual_Wolfy napisał:

(...)[za słabe okulary założyłeś? może grubsze szkiełka weźmiesz?]). :rd5:

Te Dominik, ty nie fikaj, bo zaraz naślę na ciebie 13-osobową grupę. I nie... nie próbuj uciekać :kappa: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Virtual_Wolfy napisał:

Ta, strasz mnie swoimi bocikami z CS'a, (...)

To ja tu nie powiem kto zawsze kiedy chce oddać heda, nagle się zatrzymuje i znajduje się na końcu mapy xD

 

(Wybacz Battle, koniec offtopu xd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, chodzi o Counter Strike (Global Offensive, dokładniej). Dzięki, że wybaczasz, następnym razem wypierzemy się już w rozmowie na Skype, chyba że znowu coś Bażantowi najdzie do łba.:facehoof:
Powodzenia, heh. Przyda się :kuph: (sorka za tą emotkę, ale nie mogłem się powstrzymać, by jej nie wrzucić xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

@Pawiu Twoja Tłajlajt skończona. :cheese: Sorry, że nie wrzuciłam jej wczoraj, ale trochę mi rzeczy wypadło i nie zdążyłam :twilight3: 

 

 

rsz_1img_20160403_113226.thumb.jpg.1bae2

rsz_img_20160403_182323.thumb.jpg.d54bff

... i standardowo - w razie jakby coś Ci się nie spodobało czy tam coś, pisz śmiało, będę miała chwilę, to poprawię/zrobię od nowa :giggle:  

Miłego oglądania i miłego dnia! :NjdaT:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Ci się podoba :fluttershy5: tylko takie małe info dla wszystkich; w maju mam maturę, w tym kilka rozszerzeń, do których chcę się przygotować, dlatego przyjmuję reqesty do 17 kwietnia. Potem przez jakiś czas mnie nie będzie. Prośby nadal będzie można składać, ale proszę liczyć się z tym, że nie będą one zrealizowane przed 20 maja. Przepraszam za utrudnienia :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu Pawiu napisał:

Jeszcze raz wielkie dzięki za artcika i gotuj się na kolejne zamówienie :>

I ja się powstrzymuję...

 

@Battlebird a jak rysujesz, z kształtami pomocniczymi i liniami? Oraz jak wymyślasz pozy (automatycznie coś wymyślisz czy jak)?

Kiedy zaczęłaś dodawać do swych rysunków takie rzeczy jak cienie i inne efekty specjalne?

Kiedy nauczyłaś się rysować w kolorach? Trudno było?

Kiedy wypracowałaś sobie swój styl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Battlebird napisał:

Cieszę się, że Ci się podoba :fluttershy5: tylko takie małe info dla wszystkich; w maju mam maturę, w tym kilka rozszerzeń, do których chcę się przygotować, dlatego przyjmuję reqesty do 17 kwietnia. Potem przez jakiś czas mnie nie będzie. Prośby nadal będzie można składać, ale proszę liczyć się z tym, że nie będą one zrealizowane przed 20 maja. Przepraszam za utrudnienia :flutterblush:

W takim razie rezygnuje. Maturka poważna sprawa i trzeba jo zdać ! Niestety :v

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał Mac A więc;

- Tak, używam linii pomocniczych, ale tylko do narysowania głowy, tułowia i ustawienia (dzielę je na pół, aby odróżnić prawą i lewą połówkę ciała). Nogi itd raczej rysuję instynktownie - delikatnie ołówkiem, a potem gumkuję, jeśli mi się nie podoba. 

- Z reguły mniej więcej wiem, jak będzie wyglądać poza, aczkolwiek lubię improwizować ^^

- Jakoś tak... na początku tamtego roku? Nie pamiętam, w każdym razie robię to od dawna. Chyba odkąd naoglądałam się Tsitry360 na youtube. Facet jest geniuszem :lunaderp: a "efekty specjalne" to wynik kilkuset ekpsperymentów ze wszystkim, czym da się rysować, obserwacji i speedpaintów.

- Zawsze lubiłam kolorowanki, więc aż tak źle nie było ^^ do dzisiaj mam problem z pilnowaniem tego, żeby światło padało z jednej strony, ale robię postępy ^^

- Hm... wiesz co? Ciężko powiedzieć :twiblush: nigdy nie rysowałam z szablonów, chyba tylko przy samym ogarnianiu, czym jest kucyk, więc można powiedzieć, że mój styl to wynik umiejętności i nieumiejętności w pewnych kwestiach ^^

 

@Pawiu nie musiałeś, tym niemniej to miłe, dzięki:twiblush:. Za to pewnie po maturach będę musiała się czymś zająć, by nie myśleć o wynikach, więc wtedy może nawet otworzę temat w reqestach. Masz zaklepane miejsce w kolejce ^^

Edytowano przez Battlebird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, matura to nie przelewki.Ale jak ty się zamierzasz z miesiąc (niecały chyba nawet, co?) przygotować, to ja nie wiem. :lazyrainbow: Szczególnie przy kilku rozszerzeniach.
Nie mniej, powodzenia na tych nudnych arkuszach. Tylko nie staraj się na nich niczego rysować, za to nie ma punktów dodatnich, niestety :kuv81:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

<Przybywam z odkurzaczem>  :lunaeye:

 

@Zexel Vinyl gotowa  :untz: Zapomniałam tylko zrobić zdjęcia pracy sprzed dodania tła, także ten... :flutterblush: Enjoy ^^

 

 

rsz_1img_20160515_182203.thumb.jpg.b7acb 

 

A tak PS.: 

Spoiler

rsz_img_20160515_182222.thumb.jpg.2c0b57

... i z tej okazji 2 Vinyle w jednej paczce :flutterblush:

 

 

 

 

 

 

Miłego oglądania! :fluttershy4:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...