Skocz do zawartości

Krok trzeci


Recommended Posts

@Michał Mac A dziękuję, dobrze poszły :fluttershy5:Co prawda najgorsze przede mną ( USTNY POLSKI  :crazytwi2:), ale jest dobrze. :fluttershy4: Będzie na za tydzień :rdblink:

 

@Virtual_Wolfy Też na za tydzień :aj5: Tylko tak dla pewności: przez określenie "oryginalna odsłona" rozumiesz postać alternatywną czy oryginalną, ale ukazaną oryginalnie? :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu Battlebird napisał:

@Michał Mac A dziękuję, dobrze poszły :fluttershy5:Co prawda najgorsze przede mną ( USTNY POLSKI  :crazytwi2:), ale jest dobrze. :fluttershy4: Będzie na za tydzień :rdblink:

Miło mi to słyszeć :rdhug: (ile procent? Ciężko było?). Ale jak dalej masz matury to odłóż na później, w końcu są ważniejsze...:fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Michał Mac Przepraszam za spóźnienie :rainbowcry: Naprawdę, strasznie mi głupio, parę rzeczy mi wypadło i nie zdążyłam... no, ale jest! 

 

rsz_1img_20160524_085122.thumb.jpg.4a7d3 rsz_img_20160525_084113.thumb.jpg.38e9f4

 

... Ale za to jestem z niej dumna. Nawet z Wonderbolts rysowanych korektorem :rd6:... ale nie, serio, przepraszam :OTE2F: 

Miłego oglądania i miłego dnia! :rd6:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Battlebird napisał:

Przepraszam za spóźnienie :rainbowcry: Naprawdę, strasznie mi głupio, parę rzeczy mi wypadło i nie zdążyłam... no, ale jest! 

Nic nie szkodzi, absolutnie nic nie szkodzi!

 

Dziękuję za poświęcony czas, jakby tu zacząć...

Nie lubię oceniać i wymieniać wszystkie wady, bo bardzo się starałaś i doceniam to.

 

 

Spoiler

Nie obraź się, bardziej podobał mi się pierwszy rysunek leżącej RD na chmurce. Był on dla mnie lepszy. Doceniam i ten rysunek i głupio mi to wszystko ot tak powiedzieć, jeśli chodzi o wady. Ale to zawsze przecież nauka, a następny raz będzie jeszcze lepszy! Oczywiście wszystko co Ci wymieniłem jest tylko moją opinią, nie jest to wielka sprawa.

 

+ -Piórka są za duże (wydaje mi się,  że powinny być dłuższe niż jak grubsze), a tak to skrzydła są ładne;

- tylne nogi chyba za bardzo odstają od ciała, brak uda...

- kopytka rysuj minimalnie mniejsze (?) Czy może raczej nogi,

- mi osobiście najbardziej podoba się klasyczna grzywa RD - najbardziej mi się podobają kolory oraz ułożenie górnej grzywy (tutaj jakby za płaska i za długa)

- może teraz za duże (za grube i lekko za długie) rzęsy, wręcz grubość Rarity... ( nawiązanie do odcinka ;) )

+ - oczy są w porządku, chociaż uwielbiam większe :rd2:,

+ tylna grzywa zbyt ładna :rdblink: (wydaje mi się, że tylna grzywa nie musi tak koniecznie być "przyklejona" z przodu do szyi czy do policzka, ale może być widoczna minimalnie z tej strony. Jakby to ująć... spójrz na ten emotikon - :dunno: - a z tyłu jak najbardziej niech powiewa grzywa. Oczywiście mowa o grzywie, która ma być z tyłu, nie klasycznie.)

+ kolory piękne

+ uśmiech także :rd10:

+ postawa, dumna poza. Może minimalnie przednie kopytko wyżej

 

 

Dziękuję jeszcze raz za ten rysunek. Dziękuję.

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Michał Mac napisał:
  Ukryj zawartość

Nie obraź się, bardziej podobał mi się pierwszy rysunek leżącej RD na chmurce. Był on dla mnie lepszy. Doceniam i ten rysunek i głupio mi to wszystko ot tak powiedzieć, jeśli chodzi o wady. Ale to zawsze przecież nauka, a następny raz będzie jeszcze lepszy! 

 

+ -Piórka są za duże (wydaje mi się,  że powinny być dłuższe niż jak grubsze), a tak to skrzydła są ładne;

- tylne nogi chyba za bardzo odstają od ciała, brak uda...

- kopytka rysuj minimalnie mniejsze (?) Czy może raczej nogi,

- mi osobiście najbardziej podoba się klasyczna grzywa RD - najbardziej mi się podobają kolory oraz ułożenie górnej grzywy (tutaj jakby za płaska i za długa)

- może teraz za duże (za grube i lekko za długie) rzęsy, wręcz grubość Rarity... ( nawiązanie do odcinka ;) )

+ - oczy są w porządku, chociaż uwielbiam większe :rd2:,

+ tylna grzywa zbyt ładna :rdblink: (wydaje mi się, że tylna grzywa nie musi tak koniecznie być "przyklejona" z przodu do szyi czy do policzka, ale może być widoczna minimalnie z tej strony. Jakby to ująć... spójrz na ten emotikon - :dunno: - a z tyłu jak najbardziej niech powiewa grzywa. Oczywiście mowa o grzywie, która ma być z tyłu, nie klasycznie.)

+ kolory piękne

+ uśmiech także :rd10:

+ postawa, dumna poza. Może minimalnie przednie kopytko wyżej

 

Konstruktywizm, I like it! :fluttershy5: Oki, poprawię, jak znajdę czas ^^ A kopyta były większe celowo - to miał być rysunek "od dołu", ale jak widać, nie wyszło :flutterblush: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Battlebird napisał:

Konstruktywizm, I like it! :fluttershy5: Oki, poprawię, jak znajdę czas ^^ A kopyta były większe celowo - to miał być rysunek "od dołu", ale jak widać, nie wyszło :flutterblush: 

Jak znajdziesz czas, więc nie mów kiedy, byś się nie spieszyła ;)

 

Rysunek od dołu... w sumie można tak o tym pomyśleć. Przy Twoim poprzednim dziele pomyślałem o tym, że kopytka są "bliżej", ale tutaj już nie. 

Znaczy wiesz, może zrezygnuj z kamery od dołu, bo może to być ewentualną przyczyną nieporozumień? Jak wolisz, bo ogółem mi się wydaje, że lepiej gdyby było to bardziej widoczne albo wcale nie było.

Dzięki za wszystko :rd2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Virtual_Wolfy Też przepraszam, że tyle się spóźniło :ajsleepy: . Oto twoja alternatywna Applejack :aj3::

 

rsz_img_20160528_233522.thumb.jpg.4c09d7 rsz_1rsz_img_20160529_122256.thumb.jpg.4

 

Pomyślałam, że spróbuję narysować kucyka w bluzie. A pandy są słodkie, kto ich nie lubi? :3 Nazwałam ją Animejack  :ju1Xa:. Druga Applejack też już jest (aczkolwiek chyba siebie nie przypomina... no dobra, SERIO siebie nie przypomina. :grumpytwi: please don't hate me :flutterblush:), ale nie mogę jej wstawić (limit 1MB). Jeśli wszystko będzie ok, wstawię ją jutro ^^.

 

Miłego oglądania i miłego dnia! :squee:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Battlebird napisał:

Też przepraszam, że tyle się spóźniło :ajsleepy:

Nie przepraszaj za spóźnienie, bo przypominasz mi, z iloma rzeczami ja się spóźniam xD

 

Cytuj

please don't hate me :flutterblush:

Why would I? ^^

Ogólnie... Wow. Wygląda to za***iście! Czekam na drugą, bo naprawdę jestem jej ciekaw ^^ Epic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Virtual_Wolfy napisał:
Cytuj

please don't hate me :flutterblush:

Why would I? ^^

 

Eeeeeeeeeee.... :flutterblush: 

 

Powiem tak: otwórz spoiler, po czym z czystym sumieniem stwierdź: "Tak, to jest Applejack. Na 100% Applejack. Czuje jej jabłkowe serduszko bijące pod skórą. Na pewno to nie żaden inny kucyk. A na pewno kucyk. W innej postaci, ale jednak.". Jeśli to zrobisz, to z tą miną: ---> :lie:

5751a13b9da0e_rsz_img_20160530_133638(1)

 

TA-DAM! Applejack z Diablo III !!! :evilshy:

... i? :twiblush:

 

Miłego oglądania i miłego dnia! :squee:

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba od dawna nie dodawałam "osobistych" rysunków. A nazbierało się tego trochę... :MJTQO:

 

Nie wiem, co normalni ludzie robią w sytuacjach stresowych, jak np. przed maturą. Ja tworzę nowe uniwersa :twiblush:. Po prostu trochę głupio mi się zrobiło, że rysuję tylko Consenta (mimo że uwielbiam cinnamon rollka :pinkieawesome:), więc... Stworzyłam mu coś-jak-dom:ppshrug:

Z tego samego "świata" (roboczo nazwanego Cirquestią): Chrysalis i Sombra o zmienionych imionach :tigertaming:

 

 rsz_img_20160513_215342.thumb.jpg.52a123

Z królowej podmieńców jestem zaiste dumna. :fluttershy5: Ale Sombra... Sombra aka królewna Śnieżka... :facehoof: 

 

Mane 6 :rarityderp::

 

rsz_1img_20160513_215407.thumb.jpg.b9ba5

 

Opis działu prac graficznych- "Jeśli nie lubisz czytać opowiadań (..)" zobowiązuje. Więc pokrótce, Applejack uważa się za panią na włościach, Twilight jest studentką po znajomości, Rarity - właścicielem sieci banków, Fluttershy czymś jak wiedźminem ( łapie potwory i ma z tego kasę), Rainbow Dash jest zazdrosnym leniem z lekką nadwagą, a Pinkie Pinkamena to pierwszorzędny naukowiec. Nad kartami postaci pracuję, ale zarys każdej już jest. :dunno: 

 

Na koniec - dwie moje ulubione kolorowanki/projekty postaci z Cirquestii :tia::

 

 

Po lewej: Fleur dis Lee ( wyszła trochę jak szczeniaczek mopsa :soawesome:)  Po prawej: Nie wiem, jak ma na imię naprawdę, ale ja nazywam ją Kruszynka (ta niespodziewana z końcówki odcinka Canterlot Boutique)  

rsz_img_20160513_215526.thumb.jpg.7febae

 

 

Cheese Sandwitch, bracia Flim Flam i Trixie. Nie mają znaczków, bo wtedy wpadłam na to, że powinnam je pozmieniać większości kucy. :youdontsay:

rsz_img_20160513_215418.thumb.jpg.bebc1f

 

 

Miłego oglądania i miłego dnia! :raritylaugh:

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
20.06.2016 at 21:02 Zexel napisał:

A co byś powiedziała na męską wersje  mane6, hm? :twilight4:

 

Męska wersja w Cirquestii? Hm... :lunathink:

 

Spoiler

 

rsz_img_20160710_215516.jpg.c73652eebc59

 

Pomysł fajny, ale ja chyba zostanę przy oryginalnych. Nawet nie potrafię zapamiętać imion męskich wersji m6, także... :twiblush2: 

 

 

@Michał Mac Przepraszam ponownie, że tym razem pobiłam rekord zwlekania :facehoof: No, ale Rainbow gotowa ^^ 

 

Spoiler

 Próbowałam zrobić Dashie w kostiumie operację plastyczną, ale... jakby Ci to powiedzieć... pacjent zmarł na stole operacyjnym. Zwłok ci nie pokażę, bo na wszelki wypadek zostały poddane kremacji - nie wiem, czy te szare krosty nie są zaraźliwe... Przykro mi. 

:rainbowcry:  Oto Dashie #2 - może to nie to samo, co ta poprzednia, ale wygląda na zdrowszą. Mam nadzieję, że ci ją w jakiś sposób zastąpi. :sadsmile:

 

rsz_1img_20160711_154738.thumb.jpg.62f76

 

Jakby co, pinkie promise, że na trzecią nie będziesz musiał tyle czekać :rdblink:

 

 

 

I na koniec kilka ładniejszych bazgrołów długopisem, które znalazłam, robiąc ostatnio porządki - ten na końcu rysowany dzień przed maturą jako "narysuj, co czujesz" ^^

 

 

Spoiler

 

rsz_img_20160408_162008.jpg.f668bd207db0 

 

 

rsz_img_20160711_094047.thumb.jpg.818294rsz_img_20160505_202544.jpg.fa029f2c5b67

 

 

 

Miłego oglądania i miłego dnia! :angelscoot:

Edytowano przez Battlebird
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Paweł masz doła rysowniczego ostatnio nie oglądaj zbyt dobrych prac to się nie załamiesz mocniej.

 

FUGG

 

Nie no spojrzałem tutaj przypadkowo na temat ale przyznam że świetne prace. Bardzo ładne wykonanie otoczenia i świetne ukazanie emocji postaci i całych sytuacji. Tak jak można się minimalnie przyczepiać do anatomii to jasne jak się komuś chce to się przyczepi ale wszystko się prezentuje wybornie w moim przekonaniu. Wielkie propsy za tworzenie takich scenek rodzajowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Battlebird napisał:

Próbowałam zrobić Dashie w kostiumie operację plastyczną, ale... jakby Ci to powiedzieć... pacjent zmarł na stole operacyjnym. Zwłok ci nie pokażę, bo na wszelki wypadek zostały poddane kremacji - nie wiem, czy te szare krosty nie są zaraźliwe... Przykro mi. 

To już lepiej nie pokazywać, dobrze się rozumiemy.

 

Spoiler
17 godzin temu Battlebird napisał:

rsz_1img_20160711_154738.thumb.jpg.62f76

W mojej opinii... *tu teatralna pauza...*

Ładne. :D Dobre. Piękne. Lepsza od poprzedniej;

+grzywa lepsza i na wietrze (tylna grzywa też bardzo ładna),

+skrzydła naturalniejsze, jeśli nie jak najbardziej naturalne (nie za długie, nie za grube, nie za krótkie)

+postawa, rozmiar i całokształt

~ciekawe uszy (może lekko za duże, a może właśnie nie?)

-ogon (powinien być dłuższy, jest taki mało "rozczochrany" - chyba na nie mieścił się na kartce, tak?)

Co do kolorów to chyba (może to wina zdjęcia) w grzywie ma słaby czerwony. A oczy ciut mogłyby tak bardziej intensywnie... tak lekko.

Ocena ogólna daję 9/10, jestem szczęśliwy (serio :) ), że mogę patrzeć na Twoje rysunki :rd6:

Nie musisz już poprawiać (chyba że naprawdę chcesz).

DZIĘKUJĘ! Dziękuję za poświęcony czas!!!

 

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dawno nic nie wrzucałam... w sumie nie wiem, czemu :twiblush: Cały czas staram się próbować czegoś nowego, w tym i nie-kucowego... może dlatego? :twilight3:

 

Na początek jedyna póki co praca, za którą coś dostałam. Konkretnie długopis. :pinkie2: Główni bohaterowie "Roślinki vs. Zombie" :

 

Spoiler

 

rsz_img_20160512_151503.jpg.4e1dd90e69d5

Akwarele do tła + korektor do chmur i białych "odblasków" + pastele olejne, jakby kto pytał.

 

 

Coś, co mi się śniło z nie-mlp pegazami :luna2:

 

Spoiler

rsz_img_20160709_195808.jpg.04a6ced621dc

 

 

Krzyżówka Willa Chipera z Reverse Falls i Kyubey'a z Madory Magici (o którym wiem tylko tyle, że słodko wygląda, ale słodki nie jest :crazy:) :

 

Spoiler

 

rsz_1img_20160811_192604.jpg.fd88010a459

... i jakby co - nie, nie shippuję ich czy coś. Po prostu trenuję projektowanie postaci :party:

 

I na koniec- mój kot, czyli pierwsza praca z modelem ( który całość przespał na biurku, ale co tam, miał dobre chęci:fshug:):

 

Spoiler

 

rsz_img_20160804_171530.thumb.jpg.719e59

Wabi się Solo ^^.

 

 

I jeszcze dwie rzeczy, zanim jak zwykle zapomnę:

1. Mój deviantart, na którego wrzucam tylko prace w digitalu. Nie ma ich zbyt wiele i nie sądzę, aby były jakieś świetne, tym niemniej, jakby ktoś chciał, to prosz

----> http://authordestrukcja.deviantart.com/

2. Jakby ktoś coś chciał, to można śmiało pisać. Nie wiem, czy powinnam otworzyć osobny temat z requestami, czy nie, ale póki co przyjmuję tutaj. Po prostu lubię rysować "po coś" ^^

 

EDIT: Hm, obrazki mi się nie pokazywały...

 

 

Edytowano przez Battlebird
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...