Skocz do zawartości

Krok trzeci


Recommended Posts

16.08.2016 at 12:46 Metka04 napisał:

Możesz spróbować jakby "wetrzeć" kredkę wgłąb kartki aby uzyskać bardziej gładką powierzchnię bez tego efektu szumu/kaszki z białych kropek

 

Dzięki za radę, postaram się :fshug:

 

16.08.2016 at 14:47 Zexel napisał:

Cze Bird :hug:. Chce prosić o kolejnego arta. Tym razem nic z koników. Chce żebyś narysowała mi słodkiego Gnara :rd6:. Can you?

 

Of course :hug:  

 

 

Spoiler

 

rsz_img_20160820_213936.thumb.jpg.60fe2f

... nie za błyszczący? :twiblush:  

 

 

I parę rysunków ołówkiem: Moja OC-ka :fluttershy5::

 

Spoiler

Uwaga! Tym razem 100% Gore - chyba, że kwiat wrośnięty w głowę się nie liczy :crazytwi3:

Spoiler

rsz_img_20160215_144549.thumb.jpg.aaef7b

 

 

 

 

Dwa różne projekty tej samej postaci, Imperatorki :wow::

 

 

Spoiler

 

Chodzi oczywiście o Celestię ( która w Cirquestii ma na imię Solaria, ale nikt o tym nie wie :truestory:)

rsz_img_20160513_215552.jpg.4260161ef68c

 

rsz_img_20160807_115141.thumb.jpg.4631fa

 

... wiecie, co jest okropne w projektowaniu złych księżniczek? Ciężko jest wpaść na coś, czego ktoś już nie wstawił na Deviantarta... albo nie jest pół-kopią z Diablo.  :forgiveme: 

 

 

Cadence, co do której akurat nie miałam wątpliwości :nooooo::

 

 

Spoiler

 

rsz_img_20160807_115232.thumb.jpg.ad8717

... aczkolwiek może jej te skarpetki w paski zrobić? :lunathink: 

 

I na koniec - osobiste mistrzostwo w cieniowaniu długopisem :pinkiesmile:

 

Spoiler

rsz_img_20160712_131700.thumb.jpg.99e868

 

... Tak, nie ma się czym chwalić :flutterblush:

 

Miłego oglądania i miłego dnia! :hug3:

 

 

 

 

Edytowano przez Battlebird
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu Battlebird napisał:

 

Słowa piosenki, do której to rysowałam. Z pamięci, więc jest parę błędów :flutterblush:

 

Ukryta zawartość

 

No, no... Świetną piosenkę żeś wybrała ;) Przydałoby się jej w końcu posłuchać, bo już jej... dużo za długo nie słuchałem :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu FrozenTear7 napisał:

Kurde serio wspaniałe masz dzieła. I ogromny talent. Już dawno jakoś mnie nie zachwycały cudze prace, ale onestly twoja kreska uhh... Świetny styl rysowania kuców sobie wyrobiłeś btw.

Jeszcze nigdy tak zazdrosny nie byłem chyba.

Czekam na kolejne prace ^^

 

... co napisał facet, któremu zazdroszczę umiejętności gładkiego cieniowania w digitalu. :truestory:Dzięki, trochę przesadzasz, ale dzięki. Miło się takie rzeczy czyta :hug3: :flutterblush:

22 godziny temu FrozenTear7 napisał:

wyrobiłeś

(tak btw: pomyliłeś literkę "e" z literką "a", ale co tam :pinkiesmile:)

 

13 godziny temu Zexel napisał:

Poza tym wyszedł tobie taki jaki jest - czyli słodki :x

Yay!:yay:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

(Dobra... mam trochę artów, wrzucę niedługo. Tylko najpierw ogarnę To. O, i jeszcze tamto. Zaraz, momencik, jeszcze to... o, jakiś fajny filmik z kotkami... :ohmy:)

*trzy miesiące później*

Eee... ten... tak. :flutterblush:

Jako że jest Halloween, wrzucę parę obrazków w temacie, bo czemu nie :twilight7::

 

Druga w życiu płatna praca, za którą dostałam paczkę gum do żucia... i która wisi na drzwiach pewnego przedszkola :pinkie::

 

rsz_img_20161028_004800.jpg.292b9e0656b8

Pastele + ołówek automatyczny

 

Moja OC-ka, wyjątkowo bez ostrzeżenia gore :dunno::

 

 

rsz_img_20160823_142502.jpg.55bc926a1c57

 

Po raz drugi moja OC-ka... tym razem z (wymyślonym) przyjacielem :nmm::

rsz_img_20160912_173857.jpg.ee81ef3068d8

 

Wehwalt, to jest Internet. Internecie, to jest Wehwalt. :pinkiederpy:

 

I na koniec rysunek, który powstał, gdy nie mogłam zasnąć. Gdy go skończyłam, też nie mogłam zasnąć. Ale przynajmniej miałam powód... chyba  :garbl::

UWAGA, GORE! 
Spoiler

58179c2a2b65f_rsz_1img_20160730_222324(1

 

... Consent, przepraszam... :'(

 

No, tyle. Miłego oglądania i miłego dnia! :discord2:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dobry wieczór  wszystkim!:lunahug2: 

Dość długo mnie nie było... w sumie nie wiem, czemu, bo trochę rysowałam. Może dlatego, że z naciskiem na "trochę". Poza tym... nie wiem, nie widzę u siebie progresu jakoś :fluttershy3: Meh...

 

No cóż, ale coś mam, to pokażę, co mi szkodzi :ppshrug:

 

Uczę się rysować ludzi. póki co wygląda to tak:



rsz_img_20161202_180919.thumb.jpg.3e39251cf4003e32e2045fa4e0356d11.jpg

Kolejna praca, która wisiała na drzwiach przedszkola - Królowa Śniegu [zdjęcie robione przy kiepskim świetle o 3 w nocy, więc przepraszam za te żółte oczy :sadsmile:]

rsz_img_20170615_113202.thumb.jpg.8a838b0761af831d959488cd256b3e69.jpg

To tak naprawdę grupa kucykowych OC'ków w wersji humanoidalnej (Poza Puszkiem, który jest kociątkiem mantykory, to po co to zmieniać?) - jakoś kolorowa skóra w stylu EqG do mnie nie przemawia. Pierwsza od lewej, w pierwszym rzędzie - moja Liselotte :fluttershy5: 

 

Coś, co skończyłam, ale nie mam zdjęcia skończonej pracy - znów zamówienie od innej koleżanki... wzięłam, bo dość ciekawe :ju1Xa:

 

 



rsz_img_20170222_110143.jpg.b7408782cf73b2fbbc9b7231ed90dfcf.jpg

 

Tak. Chciała "Ostatnią Wieczerzę" da Vinci z kucykami. I gdyby ktoś czuł się urażony czy coś - przepraszam. Ale z drugiej strony babcia koleżanki (wierząca) sama dorzuciła mi za to ekstra czekoladę do zapłaty (którą też była czekolada :>) 

 

Trzy OC'ki, w tym jeden nie mój, ale rysunek jak najbardziej - skrzyżowanie anime i mlp, powstałe z nudów na wykładzie :pun:

 

 



rsz_img_20170102_225311.thumb.jpg.33745cf85299414885cc2db767f31507.jpg

Scalpelsam (jeśli dobrze pójdzie, jeszcze o nim usłyszycie ^^)

rsz_img_20170410_161826.thumb.jpg.89c753c0fa4f69ab0eedccd67841ce9d.jpg

Vert (nie moja, ale właścicielowi rysunek się podobał :rd6:)

rsz_img_20170613_163314.thumb.jpg.ab326f3d4b1fbbf776c3d5925eb4e061.jpg

A tu Liselotte z Istotą, Która Jeszcze Nie Ma Imienia ( wygląda OP i jest OP, ale też nie jest do końca prawdziwa, więc czemu nie?)

 

I na koniec coś już nieaktualnego, zrobionego na tydzień przed odcinkiem, w którym rysunek stał się nieaktualny - 

 



rsz_solar_flare.jpg.2082fdd13a24ad8d57b7eb9edd80e57a.jpg

Meh. Ale Daybreaker też kiedyś zrobię ^^

 

 Welp... tyle. Są wakacje, pewnie jeszcze coś wrzucę. W każdym razie nie mam zamiaru zasypiać na kolejne pół roku xD

 

Miłego oglądania i miłego dnia :rainhug:

 

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mi Ostatniej Wieczerzy wcześniej nie pokazałaś, bo bym ci po łepku dal :P
A rysunki, jak zwykle, wspaniałe. I mówię to ja, po raz trzeci przy każdym z tych, które już widziałem xD
I nie marudź, że nie ma progresu, moim zdaniem trudno jest się poprawić, kiedy już się jest epickim ;)

:hug3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! 
Miło widzieć, że ktoś też wstawia ryski po długiej przerwie. I w dodatku chyba swoją rówieśniczkę :3
Pozwolę sobie ocenić tylko najnowsze ryski, poprzednie przeglądałam i były na bardzo fajnym poziomie. Choć bardzo żałuję, że niektóre ciekawsze prace były na kartkach w kratce. Rysowanie na lekcjach, rozumiem :aj5:


Na pierwszym rysku bardzo podoba mi się efekt mrozu uzyskany białą kredką na niebieskiej kartce. Jestem pod wrażeniem, bo sama jeszcze nie potrafię rysować humanoidów. 
Jedyne co to szyja wydaję mi się być ciut zbyt muskularna, ale to królowa śniegu. Nikt jej nie zabroni chodzić na siłkę. 


Humanizacja ocków hmm, trochę z dużo tu szarości moim zdaniem. Przez co rysek ma taki smutny wydźwięk. Rozumiem, że rysowane w stylu "anime", choć oko przebujające przez cały pukiel włosów wygląda trochę zabawnie :3. Aczkolwiek sam pomysł ciekawy i na plus za normalne kolory skóry. 

Ostatnia wieczerza wyszła genialnie moim zdaniem, nawet jak na nie zdjęcie nieskończonej pracy. Efekt końcowy musiał być świetny. Wyszło bardzo ekspresyjnie i ciekawie. Jest na czym zawiesić oko. Podoba mi się tło robione pastelami... bo to pastele prawda? 

Podoba mi się styl w jakim wykonałaś te 3 OCki, osobiście lubię taką poszarpaną szkicową kreskę. Pierwszy i ostatni wymiatają :lunasmile:

Co do Celestyny hmm... coś jej się chyba stało w kopytka i ogień wydaje mi się zbyt materialny i zbity. Za to bardzo podoba mi się cieniowanie na skrzydłach i sposób w jaki odbijają światło.

Podsumowując moją ścianę tekstu, ryski już od jakiegoś czasu, patrząc wstecz, są na ciekawym poziomie. Widać, że ćwiczysz i kombinujesz, co jest super. 
Jestem ciekawa Twoich kolejnych prac, takich byś sama mogła zobaczyć swój postęp :3

Swoją srogą wymyślony przyjaciel (ten z wieloma głowami) Twojej ocki jest epicki WINCYJ ARTÓW Z WEHWALTEM! Internet go potrzebuje! :lunaderp:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.06.2017 at 07:35 Azure 'Wilczek' Skylight napisał:

Dobrze, że mi Ostatniej Wieczerzy wcześniej nie pokazałaś, bo bym ci po łepku dal :P

 

Wiem. Właśnie dlatego ci nie pokazałam :P 

 

24.06.2017 at 07:35 Azure 'Wilczek' Skylight napisał:

A rysunki, jak zwykle, wspaniałe. I mówię to ja, po raz trzeci przy każdym z tych, które już widziałem xD
I nie marudź, że nie ma progresu, moim zdaniem trudno jest się poprawić, kiedy już się jest epickim ;)

:hug3:

 

Heh, miły od zawsze na zawsze... dzięki :hug3: ^^

 

17 godzin temu Moonlight napisał:

Dzień dobry! 
Miło widzieć, że ktoś też wstawia ryski po długiej przerwie. I w dodatku chyba swoją rówieśniczkę :3

 

Dzień dobry, rówieśniczko! :derp6:

17 godzin temu Moonlight napisał:

Na pierwszym rysku bardzo podoba mi się efekt mrozu uzyskany białą kredką na niebieskiej kartce. Jestem pod wrażeniem, bo sama jeszcze nie potrafię rysować humanoidów. 
Jedyne co to szyja wydaję mi się być ciut zbyt muskularna, ale to królowa śniegu. Nikt jej nie zabroni chodzić na siłkę. 

 

 

Huh... na szyję nie zwróciłam uwagi, dzięki ^^ (I to z siłownią mnie rozwaliło xD) A efekt uzyskałam białą kredką i suchą pastelą - polecam na grube kartki ( bo zwykłe się od nich drą, a tutaj akurat rysowałam na brystolu) ^^.

 

17 godzin temu Moonlight napisał:

Humanizacja ocków hmm, trochę z dużo tu szarości moim zdaniem. Przez co rysek ma taki smutny wydźwięk. Rozumiem, że rysowane w stylu "anime", choć oko przebijające przez cały pukiel włosów wygląda trochę zabawnie :3. Aczkolwiek sam pomysł ciekawy i na plus za normalne kolory skóry. 

 

OC-ki są z uniwersum Fallout of Equestria, więc tam akurat taki wydźwięk pasuje. Ale masz rację, trochę brązu czy zgniłej zieleni na ziemi by nie zaszkodziło :lunathink: A co do oka... oryginalnie go nie było, ale Azzie wyglądał przez to, moim zdaniem, jak pirat xd Więc, z dwojga złego...

 

17 godzin temu Moonlight napisał:

Ostatnia wieczerza wyszła genialnie moim zdaniem, nawet jak na nie zdjęcie nieskończonej pracy. Efekt końcowy musiał być świetny. Wyszło bardzo ekspresyjnie i ciekawie. Jest na czym zawiesić oko. Podoba mi się tło robione pastelami... bo to pastele prawda? 

 

Tak, pastele olejne. Bardzo fajna rzecz, ale szybko się zużywają - to tylko kartka A3, a 1/3 kredki poszła na te ściany. Pinkie Promise, że jak odwiedzę koleżankę, wstawię zdjęcie skończonej pracy :rdblink: W ogóle, rysowanie tego to było dobre ćwiczenie porównania anatomii kucyków do ludzkiej - jak ułożyć kopyta, by zastąpić ekspresję dłoni i stóp, Jak skopiować mimikę z mało wyraźnego fresku do bardzo wyrazistych pyszczków, nawet proporcje. 

 

17 godzin temu Moonlight napisał:

Podoba mi się styl w jakim wykonałaś te 3 OCki, osobiście lubię taką poszarpaną szkicową kreskę. Pierwszy i ostatni wymiatają :lunasmile:

 

To mamy podobne gusta, uwielbiam ołówek :pinkie4: I dzięki ^^

17 godzin temu Moonlight napisał:

Co do Celestyny hmm... coś jej się chyba stało w kopytka i ogień wydaje mi się zbyt materialny i zbity. Za to bardzo podoba mi się cieniowanie na skrzydłach i sposób w jaki odbijają światło.

 

Tego z ogniem jestem świadoma, po prostu na tym etapie nie umiałam go zrobić inaczej :/ A w kopytach - hmm, nie pamiętam, czy to nie była kwestia złej perspektywy, która mi też nie wyszła. Dzięki za uwagę ^^

 

I ogólnie, dziękuję za konstruktywizm, Moonlight. Miło się czyta twoje ścianki (mam nadzieję, że przez moją też jakoś przebrnęłaś :3)

 

17 godzin temu Moonlight napisał:

Swoją srogą wymyślony przyjaciel (ten z wieloma głowami) Twojej ocki jest epicki WINCYJ ARTÓW Z WEHWALTEM! Internet go potrzebuje! :lunaderp:

 

Okej, w następnym poście będzie (hope you don't mind a hug ^^' :hug:)

 

Okiej, listy listami, a ja mam pół roku wstawiania do nadrobienia :twilight2:

 

 

Obrazek z Consentem w czasie tworzenia którego wypisał mi się długopis... co widać (:flutterblush:), ale i tak, moim zdaniem, ładnie wyszedł 

 



rsz_img_20160509_174751.thumb.jpg.d4ea0ba8ff4ade5caa64047e39873853.jpg

 

Istota, Która Jeszcze Nie Ma Imienia w kolorku (a właściwie w jednym z wariantów kolorku, bo zmienia go zależnie od nastroju :wrWgR:)

 

 



rsz_img_20160709_195650.thumb.jpg.194e8a751de447662295ee4281fcfe0b.jpg

 

... i skrzydła ma ciut mniejsze, niż powinien, ale to kwestia miejsca na kartce :rd11:

 

Trochę demonicznych "pobratymców" paczki paranormalnych przyjaciół Liselotte, bo lubię dziwne istoty, to czemu nie :crazy:

 



rsz_img_20170627_082038.jpg.661f4fbd1f97b8531005c95a1323743f.jpg

 

Trochę zabawy światłem, trochę tutoriali "jak rysować noc"...

 

 

Taki tam zameczek, który jest tak naprawdę efektem nudy, dlatego nie ma za bardzo cieniowania :dunno: Domki to nic więcej, jak zestaw ładnie ułożonych kwadracików rysowanych pod lupą :unsuresb:

 



rsz_img_20170627_081941.thumb.jpg.1279c36f4dcceb5901f306db91e9440c.jpg

Tak, jest krzywy :lkBLv:

 

I na koniec parę OC-ków "w akcji", głównie obrazki do fica, który współtworzę (chyba, bo mojej części mi się pisać na razie nie chce, a mój współpisarz ma parę nowych projektów, więc powiedzmy, że jest "on hitatus" - oto link, gdyby ktoś był zainteresowany ;) I to nie jest tyle reklama, co wyjaśnienie, przepraszam ^^""")

 



 

rsz_img_20170627_081738.thumb.jpg.8e08e02995761aecc169b81a9751cf56.jpg

 

W moim dorobku rysowniczym nie ma nic bardziej majestatycznego niż Szarak, który chce komuś przywalić swą patelnią :v

 

rsz_img_20170112_152151.thumb.jpg.5c97d2571f52a8de224d7bff22b483cc.jpg

Szarak i jego stadia paniki :shrug2:

rsz_img_20161226_231937.jpg.c196ca34df9b480242410f3598449865.jpg

 

Azzie vs Scorpion, obrazek mocno inspirowany tym speedpaintem ^^

 

rsz_img_20170102_225351.jpg.bbd1024911967d9783cdcea01be0b317.jpg

 

Scalpelsam i Flour... Jak ja uwielbiam ten obrazek, nawet mimo złych tylnych kopyt Scalpa, SO KAWAIII :lunaderp:

 

 

No, tyle na dzisiaj. Miłego oglądania i miłego dnia :priesthug:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Battlebird napisał:

(I to z siłownią mnie rozwaliło xD)

Nie tylko ciebie :P Tutaj, Moonlight, dobra robota xD

 

4 minuty temu, Battlebird napisał:

Azzie wyglądał przez to, moim zdaniem, jak pirat xd

Szczerze mówiąc, lata na kradzionym i przebudowanym Raptorze, uważany jest za największego bandytę w historii Equestrii, etc. Więc pasuje, jakby nie patrzeć. Nie bez powodu dałem mu tak długą grzywkę xD

6 minut temu, Battlebird napisał:

Więc, z dwojga złego...

"Jeśli mam wybierać między złem i mniejszym złem, to wolę nie wybierać wcale." ~ Gerald :P

 

 

*patrzy na zamek* Chyba trochę powiało, bo prosto coś nie stoi. Phi, zdarza się. *patrzy dalej*

12 minut temu, Battlebird napisał:

Tak, jest krzywy :lkBLv:

*died from laughter*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne prace. Zwłaszcza zameczek mi się podoba. Btw. - za nisko robisz łokcie. Przez to przednie nowi wyglądają dość pokracznie. Koński łokieć znajduje się tuż poniżej klatki piersiowej. Mniej więcej na wysokości połowy nogi (troszkę niżej) masz już nadgarstek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 27.06.2017 o 10:30, Azure 'Wilczek' Skylight napisał:

"Jeśli mam wybierać między złem i mniejszym złem, to wolę nie wybierać wcale." ~ Gerald :P

 

Dobra, następnym razem narysuję cię tyłem, nie będę mieć problemów z oczami :v

 

Dnia 29.06.2017 o 23:03, Cahan napisał:

Ładne prace. Zwłaszcza zameczek mi się podoba. Btw. - za nisko robisz łokcie. Przez to przednie nowi wyglądają dość pokracznie. Koński łokieć znajduje się tuż poniżej klatki piersiowej. Mniej więcej na wysokości połowy nogi (troszkę niżej) masz już nadgarstek.

 

Dzięki za radę, Cahan. Próbowałam ją jednak stosować, i zauważyłam, że końska anatomia nie za bardzo pasuje do przedstawiania niektórych, bardziej "ludzkich" póz, z którymi w serialu, np, nie ma problemu, i które często sama stosuję. Także na razie wychodzę z założenia, że do końskiego ustawienia kucyka nadaje się "właściwa" anatomia, a do bardziej atro - ludzka anatomia. Czyli moje kucyki są, na razie, z gumy...

 

Okej, to do artów:

 

Dnia 27.06.2017 o 10:15, Battlebird napisał:
Dnia 26.06.2017 o 16:03, Moonlight napisał:

Swoją srogą wymyślony przyjaciel (ten z wieloma głowami) Twojej ocki jest epicki WINCYJ ARTÓW Z WEHWALTEM! Internet go potrzebuje! :lunaderp:

 

Okej, w następnym poście będzie (hope you don't mind a hug ^^' :hug:

 

^^

 



rsz_img_20170630_202338.thumb.jpg.bf9b350391f710e6ed076c1c1bec8eb3.jpg

 

Wehwalt w czasie jego ulubionej zabawy w chowanego... trudno z nim wygrać, ale jak ktoś ma głów-ile-chce i zmienia się czasem w chmurkę dymu, to co się dziwić?

 

 

Moja ulubiona ostatnio Flurry Heart :yay:

 



rsz_img_20170721_195430.thumb.jpg.8c8ba9f45b2149473e45cfe1cd6be19c.jpg

 

Jako dorosłą, wyobrażam ją sobie jako szalonego naukowca. Coś z tym piszę, może wstawię kiedyś :derp6: 

 

Jeden z demonów- tak jakby kuzynów Istoty, Która Jeszcze Nie Ma Imienia (Ale chyba będzie się zwać Dreamstorm) :lyra:

 



rsz_img_20160709_195537.thumb.jpg.91ba079795764242dd3b0f39e2659172.jpg

 

A to jest Klacz. Po prostu Klacz.

 

I na koniec Scalpelsam z gitarą :yay:

 



rsz_img_20170712_192156.thumb.jpg.f719369681ac026c86cd7e957410b805.jpg 

 

Rysowane do piosenki, której tylko fragment uchował się na Youtube [Deuce - Look at me now, epicka ^^]

 

 

Welp, to tyle. Miłego oglądania i miłego dnia :fshug:

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BrainDev

Witaj, Battlebird. Jako, że prawie w ogóle nie oglądam artów innych użytkowników, to jednak coś mnie tknęło, by tu zajrzeć. 

 

I nie żałuję tej decyzji. 

 

Twoje rysunki są bardzo ładne :twilight2: Masz bardzo ciekawy styl i powiem Ci, że też lubię ołówek (rzadko rysuję, więc nie mam się czym chwalić :P). I just like it. Widać, że dużo pracujesz nad dziełami i za to wielki plus. Nie wiem, co by tu jeszcze dodać, po prostu twórz dalej, bo to, co robisz jest piękne :flutterblush:  Pozdrawiam :hug:

Edytowano przez BrainDev
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 6.08.2017 o 08:49, BrainDev napisał:

Witaj, Battlebird. Jako, że prawie w ogóle nie oglądam artów innych użytkowników, to jednak coś mnie tknęło, by tu zajrzeć. 

 

I nie żałuję tej decyzji. 

 

Twoje rysunki są bardzo ładne :twilight2: Masz bardzo ciekawy styl i powiem Ci, że też lubię ołówek (rzadko rysuję, więc nie mam się czym chwalić :P). I just like it. Widać, że dużo pracujesz nad dziełami i za to wielki plus. Nie wiem, co by tu jeszcze dodać, po prostu twórz dalej, bo to, co robisz jest piękne :flutterblush:  Pozdrawiam :hug:

 

Witaj BrainDev, dzięki za miłe słowa ^^ Brohoof! :bronies:

 

@Azure 'Wilczek' Skylight A, to... Salutuje skrzydłem. Tak, anatomicznie to niemożliwe. Ale w serialu się zdarza :dunno:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...