Skocz do zawartości

Warm Hooves [NZ] [dark] [gore] [horror] [adventure]


Warm hooves rozdział I  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zainteresowała cię treść fanfic'a i chciałbyś czytać jego kolejne rozdziały?



Recommended Posts

Pierwszy mój fanfic! (w końcu:burned:)

Pewnie dostanę po łbie za błędy i brak tagów ale od czegoś muszę zacząć. W trzech słowach zapraszam do czytania.:huhwha:

 

 

Rozdział I https://docs.google.com/document/d/10HqU5cO8HNO9RQj61uos8uWH1I8YfGPu9pVoW7NfWm4/edit?usp=sharing

Rozdział II https://docs.google.com/document/d/1454ytFx05uTL7-GQ56VnVOBDmE7Sub6Ajnk8_qUH0mA/edit?usp=sharing

Rozdział III https://docs.google.com/document/d/1EeuSrHm3VR_h5dJb7w2ci1SVB9DieSKXMnzVfEUP-_4/edit?usp=sharing

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Ampere napisał:

Nie będę ukrywała, opowiadanie ma potencjał. Jest w nim jednak sporo błędów plus chyba raz spotkałam się z jakimś dziwnym szykiem przestawnym, który zawsze mnie rani. 

7/13 na zachętę

Dziękuje, poddałem korekcie i faktycznie dużo błędów było... większość zauważyłem po przeczytaniu:flutterblush:

Teraz powinno być lepiej

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.01.2016 at 22:31 WildyRock napisał:

Nie chcę ostudzać twego zapału, ale link nie działa

 

19.01.2016 at 23:14 Mates napisał:

Potwierdzam, wyskakuje, że nie można przeglądać już otwartego folderu i że "brak uprawnień"

Popraw, to obczaje :D

Pzdr ^^

Już działa... Takie spóźnienie z mojej strony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tagach oczekiwałem czegoś bardziej gniotowatego. Po przeczytaniu rozdziału pierwszego.

Miłe zaskoczenie!

-Fabuła (tego mi ostatnio brakowało! niebanalna, interesująca dobrze opowiedziana historia.) gj

-Postaci są dobrze zarysowane, coś więcej niż imiona można o nich powiedzieć.

-Po prostu dobrze napisany fanfick!

Oczywiście jest kilka miejsc kiedy nie pasowała mi gramatyka, ale nie zaniża to mojej oceny.

9/11

Czekam na więcej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 30 stycznia 2016 at 12:46 Ampere napisał:

Drugi rozdział przeczytany.

Cytując Buttona, "I don't get it".

Serio, do teraz nie wiem o co chodzi, dlatego z oceną się wstrzymam, dopóki tego nie ogarnę.

 

23 godziny temu Simplistic Invention napisał:

Po tagach oczekiwałem czegoś bardziej gniotowatego. Po przeczytaniu rozdziału pierwszego.

Miłe zaskoczenie!

-Fabuła (tego mi ostatnio brakowało! niebanalna, interesująca dobrze opowiedziana historia.) gj

-Postaci są dobrze zarysowane, coś więcej niż imiona można o nich powiedzieć.

-Po prostu dobrze napisany fanfick!

Oczywiście jest kilka miejsc kiedy nie pasowała mi gramatyka, ale nie zaniża to mojej oceny.

9/11

Czekam na więcej!

1.Problemy ze zrozumieniem akcji? Zagadki dziwne? Czy chodzi o ogólne pojęcie fabuły?:ohmy:

 

2. Oh my gosh!:soawesome:

Dziękuje bardzo (mordka mi się cieszy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nareszcie zrozumiałam. To było winą mojego szybkiego czytania, zwyczajnie jestem nieogarnięta gdy to robię bez skupienia.

Widzę kilka literówek i błędów, ale nie są one znaczne, chociaż niektóre naprawdę mnie zabolały (dziwactwa Ampere). 

Opowiadanie staje się coraz lepsze, tyle mogę powiedzieć. Widzę pomysł, którego nie dostrzegłam wcześniej. Widać że można zrobić coś, co nie wymaga hektolitrów krwi i mięcha rzucanego wprost na twarz czytelnika.

Mocne 8/13

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ampere napisał:

Dobra, nareszcie zrozumiałam. To było winą mojego szybkiego czytania, zwyczajnie jestem nieogarnięta gdy to robię bez skupienia.

Widzę kilka literówek i błędów, ale nie są one znaczne, chociaż niektóre naprawdę mnie zabolały (dziwactwa Ampere). 

Opowiadanie staje się coraz lepsze, tyle mogę powiedzieć. Widzę pomysł, którego nie dostrzegłam wcześniej. Widać że można zrobić coś, co nie wymaga hektolitrów krwi i mięcha rzucanego wprost na twarz czytelnika.

Mocne 8/13

Jak w tagach napisałem gore to oznacza, że trochę mięsa i krwi będzie ale jestem skąpym scenografem, więc zasobów będę używał rozważnie:rdblink:. Skoro wspominasz o błędach i literówka to czy możesz podać je aby uniknąć ich w następnych rozdziałach?:fluttershy4:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pośrodku ruiny starej fabryki"

Raczej "ruin"

"Bez chwili zastanowienia zaczął się wdrapywać na niestabilną konstrukcję. Ledwie wdrapał się na metalowe ramię, zardzewiała  szyna wydobyła z siebie metalowy trzask"

Powtórzenia, zaznaczyłam je kursywą. Plus, trzask może być metaliczny, nie metalowy.

"Zdezorientowana klacz uderza kopytem w łeb Ogiera."

Czas teraźniejszy. I dlaczego "ogier" jest napisane z wielkiej litery?

"Nastała długa cisza. Spojrzała na C.T.M. w lusterku."

To brzmi trochę tak, jakby ta cisza na niego spojrzała.

"Podszedł do drzewa i zerwał kawałek papieru. Jej treść zapisana była rozchybotanym pospiesznym pismem"

Kawałek papieru to "ten", nie "ta". Powinno być "jego treść"

"Manehattan’ie"

Bez apostrofu.

"Dwa tysiące pierwszy?"

W naszym kochanym Kucykowie czas liczy się nieco inaczej, z tego co mi wiadomo. Chyba, że to naprawdę dwutysięczny rok z kawałkiem od wygnania Luny na Księżyk, wtedy zwracam honor.

" Po chwili ukazał się obraz z jej kamerki internetowej. Na jej komputerze. W jej domu."

Nie rozumiem na co tyle kropek.

"Wyjęło z szuflady małą książeczkę, po czym umieściło znalezisko w ustach i jak gdyby nigdy nic, kontynuowała przeszukiwanie pomieszczenia."

Skoro to jest "to", to powinno być napisane że "kontynuowało".

"Philladelphi"

Zawsze mi się wydawało że to Fillydelphia.

"tą pieśń"

Raczej "tę" pieśń. Tępię mylenie "tę" z "tą".

 

To raczej wszystko, jeżeli znajdę coś jeszcze, skieruję na PW.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
1.02.2016 at 12:44 Ampere napisał:
Spoiler

"Pośrodku ruiny starej fabryki"

Raczej "ruin"

"Bez chwili zastanowienia zaczął się wdrapywać na niestabilną konstrukcję. Ledwie wdrapał się na metalowe ramię, zardzewiała  szyna wydobyła z siebie metalowy trzask"

Powtórzenia, zaznaczyłam je kursywą. Plus, trzask może być metaliczny, nie metalowy.

"Zdezorientowana klacz uderza kopytem w łeb Ogiera."

Czas teraźniejszy. I dlaczego "ogier" jest napisane z wielkiej litery?

"Nastała długa cisza. Spojrzała na C.T.M. w lusterku."

To brzmi trochę tak, jakby ta cisza na niego spojrzała.

"Podszedł do drzewa i zerwał kawałek papieru. Jej treść zapisana była rozchybotanym pospiesznym pismem"

Kawałek papieru to "ten", nie "ta". Powinno być "jego treść"

"Manehattan’ie"

Bez apostrofu.

"Dwa tysiące pierwszy?"

W naszym kochanym Kucykowie czas liczy się nieco inaczej, z tego co mi wiadomo. Chyba, że to naprawdę dwutysięczny rok z kawałkiem od wygnania Luny na Księżyk, wtedy zwracam honor.

" Po chwili ukazał się obraz z jej kamerki internetowej. Na jej komputerze. W jej domu."

Nie rozumiem na co tyle kropek.

"Wyjęło z szuflady małą książeczkę, po czym umieściło znalezisko w ustach i jak gdyby nigdy nic, kontynuowała przeszukiwanie pomieszczenia."

Skoro to jest "to", to powinno być napisane że "kontynuowało".

"Philladelphi"

Zawsze mi się wydawało że to Fillydelphia.

"tą pieśń"

Raczej "tę" pieśń. Tępię mylenie "tę" z "tą".

 

To raczej wszystko, jeżeli znajdę coś jeszcze, skieruję na PW.

Dziękuje bardzo... postaram się uniknąć tych błędów w przyszłości:fluttershy5: (p.s.) cytujesz fragmenty, które mogą zdradzać fabułę. Napisz je w spoilerze ok?:squee:

 

Edytowano przez ComingTrueMusic
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...