Skocz do zawartości

Dobry dzień


Kianit

Recommended Posts

    Witam! Na początku muszę zaznaczyć, że "świeża" raczej nie jestem. Z kucami jestem od 2 sezonu i stale przeglądam Fge. Zdarzało mi się zajrzeć na forum, ale dopiero teraz odważyłam się założyć konto (Fluttershy może mi pozazdrościć nieśmiałości, co zabawne tylko w internecie). Po tym przydługim wstępie chyba powinnam powiedzieć coś o sobie. Liczę już 17 wiosen. Mieszkam w pipidówie małym (niedaleko Kalisza. Czemu nie ma tam żadnych meetów?) Uwielbiam sport, szczególnie piłkę nożną, w lato można mnie znaleźć na boisku albo na rowerze. Jestem osobą, która uwielbia towarzystwo innych, imprezy, spotkania (wszędzie mnie pełno), ale jak wspomniałam nie umiem wypowiadać się w internecie (samo pisanie tego mnie stresuje). Sporo czasu spędzam grając w gry (skutek uboczny posiadania starszego brata) najbardziej chyba lubię trylogie Mass Effect. Rysuje jakiś czas, jeśli ktoś jest ciekaw to zapraszam pod mój drugi temat. Jeśli chcecie coś wiedzieć piszcie! :v

 

Edytowano przez Kianit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Na początek kilka pytań:

- kawa czy herbata?

-czekolada biała czy mleczna?

-czemu się stresujesz? Boisz się, że będziemy cię oceniać, czy co? Ją jestem nieśmiała głównie w prawdziwym życiu, więc szczerze trudno mi jest wyobrazić sobie sytuację odwrotną.

- jakiej muzyki słuchasz?

- ulubiony film?

- ulubiona postać z mlp?

-ulubiony antagonista?

- ci sądzisz o piątym sezonie?

- masz swoje OC/ ponysony?

To chyba tyle. Życzę miłego pobytu!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Selenium napisał:

Świeży jest tylko jeden @Świeży rekrut

Witaj. Pochwal się rysunkami :)

Miło mi jest, zresztą jak zawsze przywitać nową osobę. Pozwól, że zadam Ci kilka pytań, choć wiele o sobie powiedziałaś.

1. Ulubiony odcinek?

2. Jak się wkręciłaś w nasz fandom?

3. Ulubiony kucyk?

 

Mi również bardzo miło (I po co ja się stresowałam?)

1. Castle-mania! (Też nie wiem dlaczego)

2. Szczerze mówiąc to przez te memy w internecie. Zaciekawiłam się skąd ten cały hype na zwykłą kreskówkę, a że bajki uwielbiam no to luj, oglądam. Powiem tylko, że na jednym odcinku się nie skończyło ; )

3.Sunset Shimmer (No i Discord, ale z niego taki kuc jak i ze mnie)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu WildyRock napisał:

Witaj!

Na początek kilka pytań:

- kawa czy herbata?

-czekolada biała czy mleczna?

-czemu się stresujesz? Boisz się, że będziemy cię oceniać, czy co? Ją jestem nieśmiała głównie w prawdziwym życiu, więc szczerze trudno mi jest wyobrazić sobie sytuację odwrotną.

- jakiej muzyki słuchasz?

- ulubiony film?

- ulubiona postać z mlp?

-ulubiony antagonista?

- ci sądzisz o piątym sezonie?

- masz swoje OC/ ponysony?

To chyba tyle. Życzę miłego pobytu!

 

-Tylko herbata!

-Mleczna (moja miłość i słabość)

-Bardzo boje się oceniania. W internecie każdy jest anonimowy. Może sobie pozwolić na napisanie rzeczy, których w twarz nigdy by nie powiedział. Wiem, że to trochę dziecinne, ale boje się, że albo źle coś napisze czy popełnię błąd i dostane wirtualny wpieol :v

-Każdą. Dosłownie (Od muzyki klasycznej, przez rap, rock, metal, pop) Nie dotykam tylko country i dupstedu.

-"Lemony Snicket seria niefortunnych zdarzeń"

-Zdecydowanie NM

-Przyznam, że jestem z niego zadowolona, fabuła idzie do przodu a same postacie się ciągle rozwijają.

-OC pewnie kiedyś stworzę, ale jeśli chodzi o ponysonę, to jestem pewna, że każdy czytając o niej by zasnął. 

 

Dziękuję! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Kianit napisał:

-Tylko herbata!

-Mleczna (moja miłość i słabość)

-Bardzo boje się oceniania. W internecie każdy jest anonimowy. Może sobie pozwolić na napisanie rzeczy, których w twarz nigdy by nie powiedział. Wiem, że to trochę dziecinne, ale boje się, że albo źle coś napisze czy popełnię błąd i dostane wirtualny wpieol :v

-Każdą. Dosłownie (Od muzyki klasycznej, przez rap, rock, metal, pop) Nie dotykam tylko country i dupstedu.

-"Lemony Snicket seria niefortunnych zdarzeń"

-Zdecydowanie NM

-Przyznam, że jestem z niego zadowolona, fabuła idzie do przodu a same postacie się ciągle rozwijają.

-OC pewnie kiedyś stworzę, ale jeśli chodzi o ponysonę, to jestem pewna, że każdy czytając o niej by zasnął. 

 

Dziękuję! 

Skąd takie niskie mniemanie? pozasypiamy? Co najwyżej przejdziemy w stan zmniejszonej czujności ;)

Każdy jest na swój sposób ciekawy, myślę że twoja ponysona też taką by była.

Nie bój się nas, jesteśmy raczej mili :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :) Fajnie widzieć, że coraz więcej osób się tutaj pojawia :) Ja siedzę w MLP trochę dłużej niż ty bo jakoś od połowy 1 sezonu XD Nie jest to jakaś kolosalna różnica, ale wciąż jest :P A tak na sam koniec: Witaj na forum ^^ Życzę ci wielu dobrych znajomości oraz wielu godzin dobrze spędzonych z ludźmi stąd :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Kejos napisał:

Hejo :) Fajnie widzieć, że coraz więcej osób się tutaj pojawia :) Ja siedzę w MLP trochę dłużej niż ty bo jakoś od połowy 1 sezonu XD Nie jest to jakaś kolosalna różnica, ale wciąż jest :P A tak na sam koniec: Witaj na forum ^^ Życzę ci wielu dobrych znajomości oraz wielu godzin dobrze spędzonych z ludźmi stąd :)

Bardzo dziękuję, w dobrą zabawę tutaj nie wątpię ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu mac napisał:

Witam:D Życzę Ci miłego pobytu na forum, poznania wielu fajnych ludzi i przełamania własnej słabości. Miłej zabawy ;)

 

 

 

Dziękuję za miłe słowa, chyba coraz mniej się martwię odpisywaniem na te posty. Wszyscy są tu bardzo mili:fluttershy5:

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...