Skocz do zawartości

[PROJEKT]Find the music in you- fundub PL


Mates

Recommended Posts

Siemaneczko!

Dział "projekty" stoi, mój projekt chwilowo też (fachowiec od obróbki dźwiękowej się rozchorował), więc postanowiłem go rozruszać!

Wszyscy znamy i (chyba) lubimy (jak można nie lubić Flutterki?!:fluttershy4:) piosenkę "Find the music in you":

Cytuj

 

 

A ja osobiście zawsze chciałem nagrać jakiś cover/fundub, więc czemu nie? :D Partia Big Maca (czy tam Flutterguya jak kto woli) jest śpiewana niskim głosem, nie ma też dużo przeciągnięć(potrafię modulować swój głos i "nawijać" z przepony), więc powinno mi wyjść bez większych problemów :)

Na pewno zaproszę też do współpracy fundubberki, ktoś mi musi zrobić chórki :) Zdaję sobie sprawę, że zmiksowanie tego całego przedsięwzięcia w jedną całość będzie najtrudniejsze, ale kontaktów parę mam, więc dam radę :D

 

Założyłem ten temat głównie w celach informacyjnych- już dawno się przekonałem, że szukanie ludzi do współpracy na własną rękę daje lepszy efekt niż proszenie kogoś o pomoc, ale mimo wszystko, jeśli któryś/aś z was chciałby/chciałaby pomóc mi z tekstem, czy wspomóc projekt wokalem, jestem otwarty na współpracę :D

 

Kiedy projekt wyjdzie? Na pewno nie nastąpi to szybko, ale zapewniam, że będzie warto czekać i na pewno nie "zdechnie":D

Pozdrawiam :D

Edytowano przez Mates
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
11 godzin temu Mates napisał:

Siemaneczko!

Dział "projekty" stoi, mój projekt chwilowo też (fachowiec od obróbki dźwiękowej się rozchorował), więc postanowiłem go rozruszać!

Wszyscy znamy i (chyba) lubimy (jak można nie lubić Flutterki?!:fluttershy4:) piosenkę "Find the music in you":

A ja osobiście zawsze chciałem nagrać jakiś cover/fundub, więc czemu nie? :D Partia Big Maca (czy tam Flutterguya jak kto woli) jest śpiewana niskim głosem, nie ma też dużo przeciągnięć(potrafię modulować swój głos i "nawijać" z przepony), więc powinno mi wyjść bez większych problemów :)

Na pewno zaproszę też do współpracy fundubberki, ktoś mi musi zrobić chórki :) Zdaję sobie sprawę, że zmiksowanie tego całego przedsięwzięcia w jedną całość będzie najtrudniejsze, ale kontaktów parę mam, więc dam radę :D

 

Założyłem ten temat głównie w celach informacyjnych- już dawno się przekonałem, że szukanie ludzi do współpracy na własną rękę daje lepszy efekt niż proszenie kogoś o pomoc, ale mimo wszystko, jeśli któryś/aś z was chciałby/chciałaby pomóc mi z tekstem, czy wspomóc projekt wokalem, jestem otwarty na współpracę :D

 

Kiedy projekt wyjdzie? Na pewno nie nastąpi to szybko, ale zapewniam, że będzie warto czekać i na pewno nie "zdechnie":D

Pozdrawiam :D

Panie, jesteś pan genialny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściłem sobie tą piosenkę po angielsku, polsku, angielsku, i musze powiedzieć, że nasza wersja aż tak nie odstaję od oryginału :) Choć może uda ci się lepiej... w kążdym razie; Jak już skończysz (trzymam kciuki) to z chęcią porównam wszystkie trzy wersje (cover pl, oficjalny pl, oficjalny ang).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, po tym jak Sprytna i Pokemonka odmówiły wzięcia w tym udziału, lekko się wnerwiłem i zniechęciłem...

Na szczęście  MsRarity zgodziła się pomóc i odezwie się też w tej sprawie do dwóch swoich koleżanek!^^

O co się rozchodzi i dlaczego tak? Sprytna twierdzi, że "to za dużo roboty jak na jej czas wolny" (nie ma się co dziwić), a Pokemonka, że "to nie jej skala"

Zacząłem szukać więc sopranu i znalazłem! :D

Wszystkie info będzie na bieżąco :D

Pozdrawiam i idę spać, bo jestem po nocce w pracy :P

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...