Skocz do zawartości

Gilda


Flutteryay

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Gilda to zdecydowanie najgorsza postać w serialu. Z wyglądu (nie licząc twarzy) jest nawet fajna. Ma ona jakieś takie dziwne i denerwujące spojrzenie. Nie wiem dlaczego ale drażnią mnie jej włosy/pióra które jej sterczą nad głową. Nie potrafi śpiewać i ma głos ma okropny, bardzo denerwujący ale nie jest to najgorszy głos w MLP. Ale najbardziej nienawidzę jej charakteru. Ma zdecydowanie najgorszy charakter. Hejci wszystkich, kradnie, robi głupie i niebezpieczne "żarty", jest chamska, chce mieć wszystko dla siebie, nie potrafi przyznać się do winy itd. Jest olbrzymim przeciwieństwem mnie. ALE nie widzę nic aż tak strasznego w tym że wydarła się na Fluttershy i doprowadziła ją do płaczu. I tak to jest chamskie posunięcie ale nie to jest w niej najgorsze. Nawet muzyka jest denerwująca gdy Gilda się pojawia. Reasumując Gilda to czyste zło i nienawiść. Psuje odcinek, jest wredna i nawet nie przeprosiła pod koniec. Mam nadzieje że nigdy nie wróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma zdecydowanie najgorszy charakter. Hejci wszystkich, kradnie, robi głupie i niebezpieczne "żarty", jest chamska, chce mieć wszystko dla siebie, nie potrafi przyznać się do winy itd. Jest olbrzymim przeciwieństwem mnie.

To żeś się dowartościował :rdwild:

Mam nadzieje że nigdy nie wróci.

Ale dobrze grała tego złego. I zapomniałeś wspomnieć, że jest fałszywa :P Też jej nie cierpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gilda będzie w 3 sezonie ??

Wiesz, że nie wiem nawet :twilight3: . Prawdopodobnie nie, bo wiele osób jej nie lubi, a szkoda. Mógłby być epizod gdzie spotykają się wszyscy poboczni "źli" (bo jak inaczej ich nazwać by każdy zrozumiał?).

Ja sam chciałbym ją jeszcze zobaczyć na ekranie, tak jak i Trixie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś się dowartościował :rdwild:

Dzięki tobie zauważyłem, co ja na prawdę napisałem.

Niech będzie tak: "zupełnie nie jest w moim typie, ponieważ ja nie hejcę wszystkiego, nie kradnę, nie robię głupich i niebezpiecznych żartów, nie jestem chamem, nie chce mieć wszystkiego dla siebie (ale bardzo dużo rzeczy bym chciał mieć), nie jestem fałszywy oraz co najważniejsze (chociaż i tak nikt w to nie uwierzy) , ja bez problemu potrafię się przyznać do winy, ba! wole to niż kłamać i zwalać na innych.

Teraz może być? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak zobaczyłem pierwszy obrazek w tym temacie, to myślałem że one mają ładunki wybuchowe przyczepione i palą papierosa przed jakąś samobójczą akcją terrorystyczną... Dopiero potem zorientowałem się że to spódnice, he he. A tak szczerze, to z Gildy jest nawet ciekawa postać, aż mi się chce ją uśmiercić w jakimś fanfiku :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki Paździoch w świecie kucyków. Z drugiej strony fajnie by było jak by wróciła tak na jeden odcinek i chciała przeciągnąć RD na swoją stronę (haha, nie zna jej pierwiastka harmonii). W połączeniu z tą katastrofą to mogłaby być fajnym pobocznym problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie lubię jej osobiście,jest chamska,dokucza innym itd.Akurat to są złe cechy,swą drogą ciekawe jakby była w 3 sezonie bo może była by inna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Z początku Gilda wydawała mi się niezbyt przyjemną postacią, ale z czasem przekonałam się, że jest lepsza niż połowa Equestrii razem wzięta :ming:

Szkoda, że jest tylko postacią epizodyczną, bo jej charakter dobrze prosperuje dla mhhrocznej części fandomu wyznającej kult gore, Pinkameny i Rainbow Factory. :bonbon2:czyli też dla mnie

Krótko mówiąc: lubię ją c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Gilda ze względu na swój charakter zdaje się być lubiana przez antyfanów MLP zebranych na Deviantart'cie. Miejscowi hejterzy stworzyli jej siostrę- Cleo, która jest jeszcze wredniejsza i lubi np. pożerać kuce albo karmić je czekoladą(która w świecie ludzi jest trująca dla koni).
 cleo__fullbody_by_stitchlovergirl96-d5t8

http://www.deviantart.com/art/Cleo-Fullbody-351439722

ec00db9673edaaa2e1d0fd1830d554d9-d6ffafe

http://stitchlovergirl96.deviantart.com/art/EQG-Cleo-388704650

 

Grupa hejterów.

http://anti-mlp-fim.deviantart.com/

 

Chciałbym przeczytać o domniemanej siostrze Gildy w jakimś fanfiku, nawet jeśli to postać hejterów.

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...