Skocz do zawartości

Witam jestem tu nowy


Smutny

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam na imię Grzegorz mam 17 lat i mieszkam kilka kilometrów od słynnych Wadowic, fandom oraz kuce poznałem nieco ponad rok temu, dokładnie na początku roku szkolnego. Moja ulubiona postać to Rainbow Dash i Blackjack z Fallouta Equestrii. Najbardziej lubię czytać, głównie metro oraz Sapkowskiego ale inne tytuły też się znajdą jak na przykład Obietnica krwi z trylogii magów prochowych, a z kucykowych oczywiście Fallout Equestria project horizons, Kucyk orła nie pokona,Orzeł biały. Jestem również zapalonym graczem, moje ulubione gry to Fallout Nev Vegas, Counter strike Global offensive, Team Fortress  2, War Thunder, Stalker zew prypeci oraz Unturned.

Prócz grania i czytania w wolnych chwilach piszę swoje opowiadania albo uprawiam sport, jazda na rowerze, nartach lub gra w piłkę. 

A teraz czas na muzykę moje ulubione zespoły/ wykonawcy to 

Sabaton, Dragonforce, Breaking Benjamin, Priecewhateverer, i wiele innych. 

Myślę że to tyle na temat. 

Macie jakieś pytania ? Piszcie 

 

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout Equestria!:D Pięknie :D Też to lubię, aktualnie męczę muzyczną adaptację tego xD

Fallouta New Vegas przeszedłem już daaawno, ale kozak gra :D

Piszesz ffy?Jakbyś pisał jakieś fandomowe opowiadanka, to daj znać, mam parę kontaktów w branży pisarskiej hehe :D

Robię też utwory muzyczne na podstawie opowiadań, jak już wcześniej pisałem, ale dany ff musi mnie porwać!:D

Jak grasz w CS:GO , to super, zbieram na kartę graficzną, może jakiś klanik w przyszłości otworzymy?:D

Siemanko! :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszę ff o kucykach i może kiedyś wrzucę moje dziwaczne połączenie Fallouta Call of Duty Advanced Warfare i Mlp, tylko wpierw muszę się trochę podszkolić w pisaniu bo dialogi są strasznie drewniane. 

Klan w Cs ? Dla mnie bomba 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Chciałbyś wziąć udział w ponymeecie?

 

Jeśli tak, to tu masz link do meeta w Katowicach:

Facebook

Forum

A tu link do grupy Bielscy Bronies, gdzie meety organizowane są mniej więcej co miesiąc.

 

Co do pytań, to mam kilka, które lubię zadawać ludziom, więc Ciebie też podręczę.

 

1. Wierzysz w Boga? Jeśli tak, to w jakiego?

2. Kapitalizm czy socjalizm?

3. Co sądzisz o imigrantach z Afryki i Bliskiego Wschodu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że chciałbym się wybrać na ponymeeta& najlepiej do krakowa. 

Czy wierzę w boga ? Tak jestem -praktykującym  katolikiem. 

Oczywiście kapitalizm.

Jestem przeciwny przyjmowania imigrantów i uważam że większość z nich powinna zostać w syrii bo nie wszyscy są źli.

A poza tym sądzę że unia europejska powinna być zniszczona. 

 Ps Później napiszę więcej o imigrantach. 

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Pawiu napisał:

Witaj i baw się dobrze ^^

Ja mam tylko jedno pytanie: dlaczego akuar "Smutny"?

 

Ps.

I prawidłowo.

 

Oglądając animację o Outlast trafiłem na tekst ,,Na dwunastej smutny murzyn który nie wie co zrobić ze swoim życiem" tak oto powstał smutnymurzyn a to jest jego skrócona  wersja 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu Smutny napisał:

Koledzy ze szkoły nic nie wiedzą. I lepiej by się nie dowiedzieli

U mnie wie kuzyn, ojciec, trzy koleżanki i dwóch kumpli xD Tyle osób z mojego normalnego życia... Nie licząc kolegów i koleżanek z fandomu of course xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Selenium napisał:

Fallout i Metro. Już Cię lubię. Jak większosć zadam Ci kilka pytań.

1. Co sądzisz o naszym fandomie i jak zostałeś wciągnięty w to.

2. Jaki sezon był najlepszy?

3. Lubisz Star Wars i Sherlocka?

4. Co uważasz o Zecorze?

Życzę miłego pobytu na forum ^^

1 cieszę się że mogę być częścią tak wspaniałej społeczności.

2 każdy sezon był dobry ale jak na razie piąty jest najlepszy głównie za nawiązania oraz kilmat fallouta w pod koniec sezony, jedyne co mi nie pasowało to znaczki zdobyte przez znaczkową ligę, liczyłem na coś innego.

3 Lubię Star Wars ale tylko z filmów, niestety Kylo Ren był największym rozczarowaniem tej części, Sherlocka nie znam 

4 Zecora to ciekawa postać, jej potencjał mógłby zostać wykorzystany inaczej niż kucyk który tylko daje eliksiry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
10 minut temu michalski9 napisał:

Cześć, piosenki mi się chwilowo skończyły, więc życzę miłego pobytu i wielu nowych znajomych :D

Dlaczego taki awatar?

Miłego.

bo po pierwsze moja ulubiona to Blackjack z Fallouta Equestri i tylko jej grzywę przemalowałem na ulubiony kolor.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...