Skocz do zawartości

Cześć ;-;


Czekoladowy Zbysiu

Recommended Posts

Siemka wszystkim! Na forum jestem już z 3 miesiące, ale Siwy namówił mnie do stworzenia tego tematu ;-;

Nazywam się Karol, jestem ze śląska, z Bytomia dokładniej (tak, to te miasto gdzie bezrobocie jest większe niż liczba mieszkańców) 17 lat mam... Cóż, z zainteresowań to można by było wypisać leśnictwo, nutrie i inne pierdoły.

*WARNING*CHAMSKA REKLAMA*WARNING* Mam małą hodowlę nutrii, mogę coś odsprzedać gdyby ktoś chciał ;-;

Kuce nie pamiętam od kiedy oglądam, będzie ze 2-3 lata. Ulubiona postać? Bezkonkurencyjnie Księżniczka Luna:lunasmile:. Z mane 6 to ciężki wybór, ale najbardziej Flutrkę lubię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Smutny said:

Oglądasz zapytaj beczkę ? 

Mnie byś oglądnął, a nie jakąś beczkę :rainderp:

MasterOfRainbows poleca się do oglądania na yt :rainderp:

Dobra to już jak napisałem to się popytam:

1. Dlaczego leśnictwo?

2. Grasz w coś?

3. Jak to się stało, że oglądasz kuce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu MasterOfRainbows napisał:

1. Dlaczego leśnictwo?

2. Grasz w coś?

3. Jak to się stało, że oglądasz kuce?

1. Bo zawsze lubiłem spacery po lesie, grzybki te sprawy.. Teraz do technikum leśnego chodzę właśnie za sprawą tego leśnego klimatu jak i całkiem niezłych zarobków leśników. No poczułem w tym zawodzie PINIONDZ.

No i ciężko jest w tej szkole, nie powiem. Gdybym miał wybierać jeszcze raz to nie wiem czy bym znowu się tam zapisał :P

2. No gram, a jakże cs:go, cs 1.6(głównie po to, żeby dostać bana "za skilla") payday2 i kilka innych gier. O, skyrima lubię :D

3.Koleżanka mi na gg podesłała jakiś odcinek, podszedłem do tego sceptycznie, nie chciałem tego oglądać, no bo jak to bywa w gimnazjum uważałem poniacze za "pedalskie". No ale zobaczyłem ten odcinek, potem drugi, trzeci... No i wtedy się uzależniłem..:squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż człowiek ma to w naturze że jeżeli czegoś nie zna jakby nie może dotknąć lub poznać zaczyna uważać daną rzecz lub postać jako coś odmiennego,obcego w skrócie nienormalnego. Na całe szczęście są też ludzie ciekawi i ambitni którzy chcą najpierw odkryć, poznać a później wydać swoją opinię na dany temat.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

No właśnie ... dlaczego oglądanie nagich kobiet kucyków jest pedalskie? Wyjaśni mi to ktoś?

Kuce są pedalskie w mniemaniu innych ponieważ, takie się po prostu wydają (bo wiecie... są bardziej męskie hobby od naszego :rainderp:). Taki pospolity człowiek, jak zobaczy różowego jednorożca tańczącego na tęczy :ming: to nie pomyśli:
"O jacie, ale to jest super zajebiście męskie"

 tylko: 
 "Ale pedalskie te koniki, moja mała siostra też takie ogląda" 
Nie jestem stereotypowym bronym. Nie jestem tolerancyjny. A jednak widzę coś w tych kolorowych salcesonach :rd8: I niech ktoś stanie przede mną i w twarz mi powie, że jestem ciotą bo oglądam poniacze, jestem człowiekiem porywczym i nie ręczę za siebie w takiej sytuacji.  :rd11:
Dobra koniec offtopu :rainderp:
Siema Zbysiu (Chociaż znamy się dobrze :rd11:).  Sorka za komentarz nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać :rdblink:

Edytowano przez Siwy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:

No właśnie ... dlaczego oglądanie nagich kobiet kucyków jest pedalskie? Wyjaśni mi to ktoś?

Właśnie wiele osób uważa kuce za coś ciotowatego czy coś w tym stylu, bo przyjmuje opinie innych osób na ten temat. Kuce pedalskie bo 'tenczowe'. I to jest błąd wielu młodych (i nie tylko) ludzi, że dają się łatwo zmanipulować. Nie znam tego, nigdy tego nie widziałem ale siem wypowiem.Niektórzy nigdy by nie otworzyli linku z poniaczami, ale ja otworzyłem i się zmienił światopogląd. Gimby w większości są głupie, nie linczujcie mnie za to,że też taki byłem ;-;

Na szczęście większość się kiedyś ogarnia i zaczyna patrzeć na poszczególne tematy inaczej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Na robotę w lasach nie mam raczej co liczyć, nawet po studiach ciężko się dostać. Chyba, ze masz znajomości.

1. Każdy

2. A kto nie lubi? :D

3.

Dane:

Z=+6D

Szukane:

f=?

Wzór:

Z=1:f /*f

Z*f=1 /:Z

f=1:Z

Rozwiązanie:

f=1 : 6[1/m]

f = 1/6 [1:1/m = m] ≈ 0,167m ≈ 17cm

Odp. Ogniskowa soczewki wynosi 17cm.

Jest to soczewka skupiająca (zdolność skupiająca tej soczewki jest dodatnia)

ctrl+c ctrl+v nie wiem po co ci to ;-;

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_0 ktoś rozwiązuje zadania! To ja może swoje wrzucę:

 

Oblicz całkę nieoznaczoną z (arcsinx)^3/sqrt(1-x^2) po dx poprzez podstawienie za arcsinx.

 

#KoniecOfftopu

 

1. Dlaczego czekoladowy? Zbysiu Leśniczy nie byłby lepszy?

2. Kiedy ostatnio oglądałeś kuce i dlaczego?

3. Dlaczego piszesz tak mało postów na forum?

4. Dlaczego jeszcze nie widziałem cię na Kartach?

5. Co byś powiedział Fluttershy gdybyś ją przypadkiem spotkał w lesie?

6. Czy Luna nawiedza cię w snach?

7. Wybierz mądrze: jedna noc w Ponyville czy jeden dzień w Disneylandzie?

8. Czy lubisz masło?

9. Jaka jest twoja ulubiona liczba?

10. Jaki jest twój ulubiony kolor i dlaczego nie #DB69CE ?

 

Czekaj, czy ty chciałeś więcej pytań ode mnie? Chyba nie ... ale nieważne, teraz masz na nie wszystkie odpowiedzieć!

 

PS.

28 minutes ago, Czekoladowy Zbysiu said:

Chyba, ze masz znajomości.

11. Fluttershy to jest chyba dobra znajomość, co nie? :yay:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. MasterOfRainbows

Celestia jest odpowiedzią na wszystkie pytania.

 

 

ad. Smutny

1.Czytam czytam, aktualnie orzeł biały (który jest w luj długi :P) a mój ulubiony to Czas i harmonia. Oby autor go kiedyś skończył :D

2.Żadne lololo

3. Metal, rock, rock&roll, hard rock, hard metal, death metal.... Długo by wymieniać. Aktualnie polecam zespół Ghost, na prawdę świetnie grają, tak inaczej. No i piosenka dnia - Johny Cash - Hurt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Czekoladowy Zbysiu said:

ad. MasterOfRainbows

Celestia jest odpowiedzią na wszystkie pytania.

To nie jest odpowiedź na moje pytania :flutterage:  Proszę o odpowiedź (całkę możesz ominąć :rainderp:).

Wysil się trochę i nas zaskocz swoimi odpowiedziami, bo inaczej pytania spadną na innego użytkownika i stracisz możliwość zdobycia "fame'u" na forum.

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w...eee, teksty mi się powoli kończą, chwilka!(szpera w tajnym notesie, wyjętym z tajnej szuflady)... Witaj na granicy zdrowego rozsądku i czeluściach przyjaźni! niechaj sok z gumi jagód  ci sprzyja!... nie no serio, trzy miechy? panie...no ale kit z tym witoj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MasterOfRainbows

Ceśka zlituj siem.. xd

No dobra, jak mus to mus, chociaż jestem leniem lel

1.Bo chciałem być oryginalny :derptongue:

2.Kuce jako animacje to praktycznie codziennie a serial jako taki to jakoś czasu ostatnio nie miałem ;-;

3.Bo pisze tylko w wartościowych tematach, np. pod fanfikami swoje opinie i prośby o wznowienie pracy nad dziełem(ktoś tych leni musi poganiać)

4.Brak czasu ;-;

5.Skąd mam wiedzieć ;-; Pomijając, że to raczej mało prawdopodobne to jakoś sie nie zastanawiałem i nie mam zamiaru hehe

6.Z pewnością, tylko, że tego nie pamiętam ;-;

7.ponyvile lel

8.tak. Wpieprzam je na kostki

9. 69

10.Niebieski, bo tak.

Edytowano przez Czekoladowy Zbysiu
MISSCLICK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Czekoladowy Zbysiu napisał:

ad. MasterOfRainbows

Celestia jest odpowiedzią na wszystkie pytania.

 

 

ad. Smutny

1.Czytam czytam, aktualnie orzeł biały (który jest w luj długi :P) a mój ulubiony to Czas i harmonia. Oby autor go kiedyś skończył :D

2.Żadne lololo

3. Metal, rock, rock&roll, hard rock, hard metal, death metal.... Długo by wymieniać. Aktualnie polecam zespół Ghost, na prawdę świetnie grają, tak inaczej. No i piosenka dnia - Johny Cash - Hurt.

Zbysiu używaj cytowania, bo nie dostaje powiadomienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...