Skocz do zawartości

hej mam pytanie ? ;3


Fałdek

Recommended Posts

4 minuty temu Cowiek Maupa napisał:

@SmutnyBardzo nie w temacie gdzie kupujesz takie koszulki:D

Dopiero teraz widzę jak bardzo odeszłem od tematu, ciężko wejść w to forum. 

Koszulkę kupili mi rodzice, nie pwiedzieli gdzie ale ogólnie niepolecam, dostałem rainbow z urwanym kawałkiem kopyta 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Serio znowu oglądasz te kucyki?" :fluttershy5:(to jest twarz jaką robię gdy rodzice tak się mnie pytają)

Moi rodzice serio mają w dupie większość tego co robię (poza studiami w to są bardzo zaangażowani duchowo i ... finansowo). A jeśli chodzi o kolegów to jednym nie przeszkadza, inni nie lubią, a jeszcze inni mają to w głębokim poważaniu. Jeszcze nie sprawdzałem co by powiedziała dziewczyna (jakbym jakąś miał ... a nie czekaj miałem taką jedną ... stwierdziła, że jestem zbyt mało męski, po czym ... poszła to technikum mechanicznego :evilshy:) jakbym jej w twarz powiedział: "Wiesz co: LUBIE KUCE. DEAL WITH IT :badass:", ale to jest w planach ... kiedyś ... jak jakąś znajdę ... :sadsmile:

 

Tyle w temacie. Krótko. Prosto.Mało skomplikowanie. Na temat. I tak mają wyglądać posty na tym forum, a nie jak niektóre "wypracowania" (w innych tematach) ... #WiemCoPiszę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... u mnie rodzice sami zauważyli, Trochę ogromne kucowe tapety... tak btw. mój tata nawet lubi parę piosenek kucykowych(oczywiście mam na myśli remixy :fluttershy5:). Przyjaciele? Jasno do zrozumienia dałem to tylko jednemu znajomemu(też został bronym :fluttershy4:), lecz myślę, że trudno nie zauważyć mojego zainteresowania kolorowymi konikami np. avatar na steamie(patrz: sygnatura), wszechobecne kucykowe memy/art itp. I co najważniejsze cała biblioteka kucykowych piosenek. Ich reakcje? Na początku: he ogląda kucyki he, później: tak właściwie to już ich nie obchodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiedzą: 

-najbliższa rodzina ( mama, tata, brat)

-najlepsza przyjaciółka (hej, @Setco

)

-koleżanką z klasy, która powoli wkręca się w fandom.

Rodzina myśli, że to tylko przejściowe, więc na razie olewa, czasami jak się mocno nakręcę to wysłuchają mojej tyrady o kucykdach, brat trochę hejci, ale nic z tym nie robi.

Tak btw, takiego tematu już nie było?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo dobre pytanie... chyba, cóż... wiedzą ba wiedzą że kwitnę w fandomie i że poznałem tu kilka osób :x czy akceptują? na pewien sposób tak XD (to rodzina tera znajomi) znajomi wiedzą... no przynajmniej dwóch i nie mają z tym większego problemu, chociaż jak jeden się dowiedział to się rozchorował XD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...