Skocz do zawartości

[Wywiad] Lemuur


BiP

Recommended Posts

Witam dzisiaj kolegę Lemuura, który niegdyś ożywił poddział :pinkie: i jest moim zdaniem najcierpliwszym użytkownikiem forum.

Sweetie Belle - BiP, Scootaloo - Spidi.

 

1. Próbujesz otworzyć na świat środowisko, które od dawna nie zapraszało do siebie gości i nie organizowało większych spotkań. Dlaczego?

Bo mi się nudzi. xD Nie no, serio, po prostu niedawno udało mi się wrócić do fandomu, wpadłem na kilka meetów, a że działam już przy organizacji eventów mangowych, postanowiłem zrobić coś także dla Bronies. Czemu akurat w Łodzi? Bo z tym miastem mam najlepszy kontakt i w tym obszarze z reguły działam. A Łódzka grupa nie miała nic przeciwko, postanowiła nawet pomóc. :3 

 

2. Jakich spodziewasz się efektów swojej działalności?

Dobra zabawa, nowe znajomości, super wspomnienia. 

 

3. Czy to jednorazowa akcja, czy może dążysz do stałej transformacji fandomu?

Na pewno nie nazwałbym tego transformacją. Jak już wspomniałem, organizujemy takiego meeta po to, by ludzie mogli się spotkać i razem pobawić. Czy pojawi się więcej takich spotkań - czas pokaże. Jeśli Wiosenny Meet wypali i ludzie będą zadowoleni, to na pewno będę chciał robić więcej takich imprez. Lubię, gdy ludzie się cieszą! ^^

 

1. Jak poznałeś Fandom i serial MLP?

1. To było jakoś... 2012 bodajże? Głowy nie dam, pamiętam, że wtedy drugi sezon był w emisji. Wpadł do mnie kumpel (ThatIsSoSad)i nudziło nam się, odpaliliśmy TV i zaczęliśmy skakać po kanałach, by pośmiać się z jakichś telewizyjnych gniotów. Oczywiście epicentrum głupoty i taniochy można znaleźć na kanałach dla dzieci. No to pyk, "Mini-Mini".
- O! Kucyki Pony! Będzie beka! 
- Ej zaraz. Tutaj rzeczy są śmieszne, bo miały takie być. Ej, tu jest dobra animacja... To... To jest dobre! D: 
No a później były internety, MLP Polska, FGE, Equestria Daily i tak dalej... 

 

2. Tęsknisz za początkiem istnienia tego forum?

pinkamena_diane_cry_by_puds-d6dl6y4.png

Tak. 

 

3. Nadal czujesz się częścią Fandomu?

 Na pewno nie nazwałbym tego transformacją. Jak już wspomniałem, organizujemy takiego meeta po to, by ludzie mogli się spotkać i razem pobawić. Czy pojawi się więcej takich spotkań - czas pokaże. Jeśli Wiosenny Meet wypali i ludzie będą zadowoleni, to na pewno będę chciał robić więcej takich imprez. Lubię, gdy ludzie się cieszą! ^^

 

4. Czego, lub kogo najbardziej Ci brakuje?

Starej ekipy! Caaałej! Przepraszam, nie będę wymieniał nicków, bo boję się, że kogoś bym pominął. A wszyscy zasługują na uznanie! 

 

5. Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Zdać na prawo jazdy, poprawić maturę, iść na sensowne studia, ułożyć sobie życie xD. Oczywiście całe to układanie życia zawiera w sobie czas na konwenty, imprezy, meety i działalność fandomową. Nudziłbym się wiodąc normalne życie. 

 

6. Czym się teraz zajmujesz?

Ućkon 3, Wiosenny Łódzki Ponymeet, prawo jazdy, matura, a poza tym rozwijam zainteresowania (gitara, rysunek, digital art, pisanie... No różne takie xD).

 

Dziękujemy za wywiad i życzymy dalszych sukcesów na przyszłość :pinkie: 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...