Skocz do zawartości

Gorszy Dzień [OneShot][Black Comedy]


Recommended Posts

Witam,

jak chyba każdemu wiadomo, bywają lepsze i gorsze dni. Dotyczy to każdego, nawet wiecznie rozpromienionej Pinkie Pie, która swoją osobą niestrudzenie wywołuje uśmiechy na buziach innych kucyków. Jednak nawet potężne słońce czasem zakryją chmury, a piękna pogoda może zmienić się w ponurą, albo nawet przerażającą atmosferę...

 

Nieco ponad jednostronicowy kawałek, nie wiem jakim cudem powstał w mojej głowie, ale bezwzględnie musiał zostać wydzielony z kolorowej bajki dla dzieci... Teraz tworzy odrębną całość, ale gdyby ktokolwiek miał ochotę zabawić się z nim i zrobić coś więcej mówię: proszę bardzo.

 

Oto link:

Gorszy Dzień

 

Życzę Wam... smacznego. :crazytwi:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie, ale jak najbardziej dobrze zrobione.
Bardzo spodobał mi się pomysł połączenia zwykłego doła, który łapie każdego z nas od czasu do czasu, z pewną wielką optymistką, która stara się nieść radość wszystkim. 
Czarny humor jak najbardziej jest w porządku. Rozbawia i szokuje, czyli spełnia swoje cele. Szczerze mówiąc, to nawet w jednym momencie zacząłem myśleć, że przeszedłeś na ciemną stronę pisania, ale jednak tak się nie stało,

 

W skrócie mówiąc: dobry tekst o nieskomplikowanej fabule w sam raz do poczytania przy małej ilości czasu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Witam!

 

Ale się roześmiałem. Najpierw, myśląc, że to coś skrajnie głupiego. Potem, zdając sobie sprawę z żartu.

 

Technicznie i stylistycznie nie mam zastrzeżeń.

 

Najważniejsza jest tu, króciutka, historia. Pinkie Pie, nie mogąc pewnego dnia nikogo rozbawić, wpada na szalony pomysł.

 

Cudowny żart i wyśmianie pewnego, znanego motywu. Polecam.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...