Skocz do zawartości

Problemy Bronych w Życiu Codziennym


Dashy

Recommended Posts

Jeszcze w gimnazjum wyciągając telefon(na tapecie Rarity<3), podchodzi jakoś kurdupel z 1. Klasy: Co to ma hd? Kucyki? To pedalskie i dla małych dziewczynek.

Ja: Ogladnij, zmienisz zdanie.

On: Nigdy takiego shitu nie oglądnę!

Ja:To, co dla ciebie jest sufitem, dla mnie jest podłogą.

Kurdupel płynął tylko"pedał", po czym poszedł sobie.

Teraz to tylko... 2 osoby z mojej klasy wiedzą, że jestem Bronym. Jedna ma to gdzieś, bo "jak to nie sekta, to sobie nim bądź", drugi to taki częściowy hater. Powie, że to pedalskie i nic więcej.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ciesz się że bynajmniej jest ich 5 ja jestem forever alone :forever_alone: ile ja bym dał za jednego bronego albo pegasis w okolicy no ale zawsze jest skype i forum :rainderp:

Jak nie ma Bronych w okolicy, to ich stwórz.

Najważniejsze by obejżeli odcinek, a potem z górki :lyra2:

Link do komentarza

Od prawie wszytkiego o czym piszemy tutaj zależy podejście :). Polecam książkę "Potęga podświadomości" Josepha'a Murphy'ego tam jest dobrze opisana harmonia i takie tam sprawy. Myślę, że powinniście robić tak jak ja, znaczy się, jeśli ktoś wam próbuje dogryźć proponujesz rozmowę. Jeśli ktoś się po prostu zainteresuje możecie zachęcić do fandomu i opowiedzieć o fenomenie kreskówki :). Przypinki i koszulki to nic złego podoba wam się? Macie prawo nosić i może znajdzie się ktoś z fandomu kogo nie znacie, bo zauważy takie atrybuty zamiłowania u was.

PS-przeczytałem wszystko ;o

Ja nie mam podobnych problemów bo umiem sobie poradzić z takimi ;d. Można pytać o motywy bezsensownych działań, zachęcić do rozmyślań nad własną egzystencją, zapytać o planowaną przyszłość, zachęcić do normalnej dyskusji (nawet z debilem się da porozmawiać). Jesteśmy kreatywni, więc skąd problemy. Podświadomość też jest skora do pomocy!

Oh- Tak w ogóle to mam od teraz przypinki to po feriach wam opowiem jak to będzie :D

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

U mnie jest tak, że w zasadzie mam lekko przechlapane. Mam dwóch przyjaciół, jeden bardzo blisko kucyków, niemalże brony, a drugi twierdzi że są spoko.

Ze mnie nabijają się ogólnie, boję się co by się stało gdyby ktoś się skapnął że oglądam mlp. Na szczęście jest to forum, na którym mogę rozmawiać z naprawdę wspaniałymi ludźmi, którzy nie naśmiewają się z byle czego (nie mam na myśli mlp).

Link do komentarza

Na tym forum można sobie znaleść kolegów, zawsze gdzieś znajdą się ludzie którym można zaufać.

U mnie nie ma dużego problemu ja jestem zamknięty w sobie nie lubię dużo rozmawiać lecz jak by ktoś się dowiedział że jestem Brony to bym się tak załamał że bym na łużku leżał większość czasu, ale jak to dobrze że na tym forum są godni zaufania ludzie, a ciężko jest ukrywać fakt że lubię kucyki przed całą rodziną.

( Mam 14 lat prawie. Jeśli ktoś mieszka w Inowrocławiu to niech pisze na pw śmiało ja nie gryzę. )

Link do komentarza

Ja mam prawdziwych kolegów, wiedzą że oglądam MLP ale ich to nie obchodzi. Normalnie czasem nawet rozmawiam o MLP z nimi, ale oni się ze mnie nie śmieją. Chyba cała moja klasa wie, że MLP oglądam (po feriach jak się pani pytała co w ferie robliśmy, ja powiedziałem że leżałem i oglądałem MLP) a traktują mnie normalnie, ale to się pewnie zmieni. No bo mam 12 lat a dopiero w gimnazjum pewnie zaczną się ze mnie nabijać

Link do komentarza

Ja tam problemów nie mam. Generalnie znajomi wiedzą co oglądam i żadnego hejtu z ich strony też nie ma. IRL również nie zdarzyło mi się żadnego hatera spotkać, ale generalnie najlepiej takich ludzi ignorować, no bo po co martwić się i rozpaczać nad tego typu "opinią"? ;)

Ogólnie to nawet kilka osób ze swojego otoczenia zdołałem namówić na obejrzenie MLP i jedna teoretycznie jest brony (a dlaczego teoretycznie? Bo mimo, że obejrzała chyba 2 sezony to nie angażuje się specjalnie w community, chociaż mam zamiar ją wyciągnąć na XXI Śląski Ponymeet, gdy będzie się odbywał).

Link do komentarza

Nie chodzi oto. Ja też się nie przejmuje haterami z okolicy bo to jest tylko śmieszne i żałosne, lecz własna rodzina przez moje zainteresowanie zaczyna dziwnie na mnie patrzeć. To takie... dziwne jak brat cię wyzywa bo oglądasz kuce, matka mówi, iż jestem chyba chory bo oglądam kuce... To jest wszystko do dupy, chodź przyzwyczaiłem się do tego. Ponad dwa lata takiego czegoś mogą przyzwyczaić człowieka. Jeśli chodzi o mnie to też namówiłem kilka osób i się z tego cieszę, gdyż jedna z tych dziesięciu osób była ostrym haterem.

Link do komentarza

Ja w sumie większych problemów w szkole i w domu nie mam, ale ludzie dziwnie na mnie patrzą- Metal, długie włosy, bojówki, glany i koszulka z Twighlight :twilight3:

Gdy pierwszy raz przyszedłem do szkoły w koszulce z Derpy, to reakcja mojej klasy była taka:

Kumple- takie ogólne WTF?!, ale na następnej przerwie

- Spoko, nawet pytali się o nazwę kucyka :derptongue: (Ogólnie to nie hejcili)

Kumpele :smug:: Ale słodki, Ty to oglądasz? Ja z moją siostrą (czasami) oglądam!

(takie lol, dowiedziałem się, że jedna z nich ma 14 figurek kucyków :fluttershy5:)

A nauczyciele się patrzą jak na... no nie wiem, jak na dziwaka :party:

Raczej unikają pytań, co do kucyków :P

Raz na lekcji Edukacji do Bezpieczeństwa, koleżanka miała zaliczać scenkę, jak wstała, powiedziałem:

''Na całą Equestrię, niech Celestia będzie z Tobą!''

Pan od informatyki/EdB: *Uśmiech* i mówi: ''A Luna?''

Reakcja moja i kumpla::wow::pinkieo:

Nie wiem, skąd On to wiedział, przypuszczam lekką ponyfikację od strony jego córki :ming:

Rodzice? W ogóle nie hejcą kucyków, wręcz chwalą (zawsze jak przychodzą do nich znajomi, wołają mnie, żebym pokazał swoje arty :D)

Mama uważa, że bycie Brony'm jest wielkoduszne, szlachetne i nietypowe, (jak patrzę, to jest Pegasis, lubi rozmawiać o kucykach, wymyśliła własnego i trochę o kucykach wie :D)

Hejterzy? Mam ich w poważaniu, jak chcą oceniać, to najpierw muszą obejrzeć :rd8:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Raczej unikają pytań, co do kucyków :P

Raz na lekcji Edukacji do Bezpieczeństwa, koleżanka miała zaliczać scenkę, jak wstała, powiedziałem:

''Na całą Equestrię, niech Celestia będzie z Tobą!''

Pan od informatyki/EdB: *Uśmiech* i mówi: ''A Luna?''

Reakcja moja i kumpla :ming:

Chłopie Brawa !!!

Sam bym się pewnie nie odważył, ale pozytywnie trzepniętych jest mało ale tacy są bardzo unikalni mało takich osób, lecz czasem można znaleźć i z takimi trzymać to śmiech co 3 minuty:sorainfire:


Osobiście ,,wyglądam po ubiorze jak rasowy snajper '' wyjęte z ust kolegi ale jeszcze nikt się nie skapnął, że oglądam MLP trochę za razem szkoda a zarazem pewnie po opiniach niektórych nawet lepiej.

Próbowałem kolegę na to namówić podsyłając mu odcinki ale na razie ciągle go odrzuca przedsmak u Brony czyli ,,To bajka o Kucykach, dla dziewczynek '' ciężko to widzę ^^.

Jak można namówić kolegów na to, nie budząc Hejterów to byłby wielki czyn !! Doradźcie jakoś :rd6:

Link do komentarza

Dzisiejsza rozmowa przez steam ze pełnoletnim znajomym ;(

,, jeżeli dobrze kojarzę sytuację

Aninim: no ja mam polew, jak kolesie w avatarach to mają

Anonim: zero szacunku do siebie XD''

To w pełni pokazuje jak mogą czuć się Brony którzy mają w pobliżu hejterów oraz znajomi czują wtedy do niego nie chęć.

Niestety tak jest mała walka by się przydała, pokazać czym na prawdę jest MLP znając życie, około 60% osób tak odpowie jak napisałem wyżej :fluttershy3:


oraz taki cytacik od kolegi ,, dobra gejoza, jeżeli to są te konie tęczowe'' więc sami powiedzcie.

Jak może się czuć osoba lubiąca to przy takich ludziach sam się przekonałem w 40 %.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...