Skocz do zawartości

Problemy Bronych w Życiu Codziennym


Dashy

Recommended Posts

Nie przebijesz ja na studiach lubię MLP i..... moja cała klasa też . Jestem z tego powodu bardzo ucieszony. :D

Nawet nie wiesz gościu jak ci zazdroszczę, rozumiem że kilka osób lubi MLP ale że cała klasa, wasze wycieczki chyba są z tego powodu ciekawe :rd8: ja na razie jestem w nowej szkole i nie wiem czy są w niej jacyś bronies.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Można się afiszować tym co się lubi ale do wszystkiego jest umiar i wyczucie miejsca, nie wszędzie możemy pokazać naszą indywidualność oraz wyjątkowość. Wiele osób kuje to w oczy że ktoś jest inny że nie jest kolejnym pospolitym szaraczkiem, pionkiem do przestawiania. W gimnazjum nie mogłem się nigdy odnaleźć, zawsze myślałem trochę inaczej niż ogół XD. Teraz jak jestem w Technikum w końcu mogę pogadać z ludźmi na poziomie. Nawet gdy otwarcie mojej klasie powiedziałem że jestem Bronym nie skończyło się na bezlitosnym hejcie, co prawda na początku zapała cisza i poszły od jednego koleśa lekkie docinki pt.: "Czy aby na pewno nie jestem gejem?", ale potem nawet co poniektórych w klasie zaczęło to intrygować jak to jest być Bronym i co to są te całe Ponymeety. Jak się okazało w klasie nie jestem sam, ze mną do klasy chodzi Brony znany na tym forum jako Xyz :D . Który też się przyznał w jednej z rozmów (no dobra pomogłem mu trochę XD) że jest też fanem MLP FIM. Właściwie wyszło to tak że gdy z koleżanką z klasy gadałem na temat MLP wspomniałem że w klasie nie tylko ja w tym siedzę i spojrzałem na Xyzia i wtedy się wszystko wydało XD.

Link do komentarza

Ehhh. A ja mam doła. Moja najlepsza kumpela z którą przyjaźniłem się od podstawówki dzisiaj mi oświadczyła na FB, że nie będzie się zadawać z człowiekiem, który lubi kucyki. Chwilę potem usunęła mnie ze znajomych, a jak chcialem do niej zadzwonić i dowiedzieć się, czemu tak nagle zaczeło jej to przeszkadzać, odrzuciła moje połączenie. Smuuuuuutno mi :(

Link do komentarza

Pisałem już kiedyś podobne zdanie, ale strasznie mnie tacy ludzie denerwują. Sumek :hug4::hug2: Może wygodnie mi tak mówić, ale jeżeli tak Cię potraktowała, to nie jest godna Twojej przyjaźni, skoro ocenia ludzi na podstawie takich błahostek.

Link do komentarza

Nic blizszego nas nie łączyło. I teraz wiem dobrze zrobiłem nie pozwalając na nic więcej. Tylko dziwi mnie to, że stało się tak to nagle. Nie dalej jak tydzień temu pisaliśmy do siebie, chwaliłem sie swoimi przypinkami i było ok. Może pochwaliła się koleżanką, a te jej coś naopowiadały... Co nie zmienia faktu, że odwróciła się ode mnie.

Link do komentarza

Ja tam nigdy takowego problemu nie miałem. Może dzięki temu, iż jestem trochę "szeroki" (mięśnie i tłuszcz :P) oraz umiem dać po pysku, do tego glany i skóra swoje robią :) Ale nie ma się co przejmować, ze mnie koledzy tylko łacha pocisnęli chwilę i na tym się skończyło. Większość nie ma nic przeciw, tudzież uważa za dziwaka. Ja tam twierdzę, że "każdy ma swoje zboczenia".

Link do komentarza

To nie jest zboczenie. Jeżeli ktoś z naszego fandomu się wyśmiewa jest zacofany w rozwoju .

Zaraz się dowiemy, że bronies są nadludźmi i powinno się ich nosić na rękach... :bonbon2:

Ludzie się śmieją, bo jest w jakiś sposób śmieszne ("ooo, stary chłop, a kucyki ogląda!"). Jeżeli Cię takie uwagi innych dotykają, to przykro mi, ale nie licz na to, że inni podejdą do kwestii Twojego hobby z nie wiadomo jak dużą tolerancją.

Świat tak nie działa. Ludzie lubią się wyśmiewać, wyszydzać, kpić.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

U mnie powiem szczerze, że jestem akceptowana jako pegasis. Można nawet powiedzieć, że zaraziłam parę osób kucykami i tak samo jak ja mają niezłą schizę na tym punkcie. :D Można powiedzieć, że tylko moi rodzice byli troszkę zniesmaczeni, że ich nastoletnia córka interesuje się czymś takim. Ale po jakimś czasie przekonałam ich do poniaczy. Czasem nawet ze mną je oglądają. XD

Link do komentarza

Ja, jak już wspominałem w innym temacie, nie powoduję większego zdziwienia tym, że jestem bronym. Jest to dobrze znane moim znajomym i rodzinie. Co dziwne, nie spotkałem się z żadną formą dyskryminacji z tego powodu. Co najwyżej trochę hate'u ze strony marginesu intelektualnego o tym jakie to głupie itp. Może jest tak, bo nie traktują tego poważnie...nie wiem...:twilight3: O reakcjach płci przeciwnej się nie mam co wypowiadać, bo co bym nie robił i czym bym się nie interesował, i tak kończę we friendzonie...taki peszek :TWcU3:

Link do komentarza

ja tam nie mam żadnych problemów ^^ jeśli ktoś za bardzo podskakuje, dostaje po ryju. This is gimnazjum i tu jest naprawdę ciężko, więc trzeba radykalnie podchodzić do tego typu spraw :D Sam nie rozumie czytając niektóre wasze posty, dlaczego nikt się nie postawi, jedynie opisze nam problem . Więcej odwagi ludzie :D!

Link do komentarza

Mimo, iż wiele osób w klasie wie, ze to oglądam, nie mam przez to problemów. Niektórym wydaje się to dziwne, ale nie rozmawiam cały czas na ten temat. Jedynie koleżanka kujonka próbuje mnie wyzywać "Rychu ogląda "kucyki pony" itd. Rzadko się z kimś biję, tylko w ostateczności. II gimbazjum. Nie jest źle :D

Link do komentarza

U mnie jak kumpel próbował zabłysnąć hejtując mnie mówiąc przed kilkoma dziewczynami(prawie że nieznanymi) "on ogląda kucyki", ale zmazał się słysząc "ja też to oglądałam" itp, aż w końcu sam dostał taki hate że przez długi czas się nie odezwał.Gorzej z rodziną, każdy sobie żartuje z tego że oglądam bajkę dla małych dziewczynek, ale przywykłem, gdy byłem anarchistą też każdy miał z tego ubaw.

Link do komentarza

U mnie to było tak: Siedzę sobie przy biórku,a moja mama ogląda jakieś bajeczki.Nagle patrze,że ogląda MLP.Pomyślałam sobie "To jest MLP?!Ta bajeczka,którą kiedyś oglądałam?!To przecież dla dzieci!"Po krótkim namyśle"Ale w sumie kreska jest fajna".Potem zaczęłam oglądać to w necie i tak mi się spodobało,że w końcu stałam się Pegasis.Pewnego dnia nie wytrzymałam i powiedziałam mojej(wtedy) najlepszej przyjaciółce.Obiecała,że nic nikomu nie powie...jednak kłamała.Na kółku wokalnym się kłóciłyśmy i wygadała to dwum (wtedy) czwarto klasistką.Wyśmiały mnie i nie dały mi o tym zapomnieć.Przez to dostałam niechęci do kucyków,ale potem przestałam się tym przejmować,ale teraz pewiem chłopak z mojej klasy zobaczył jak na informie weszłam na forum i powiedział SZ(szymon,czyli ten chłopak)-Co to? JA-Ale co? SZ-HA!Forum My Little Pony Polska! JA-To nie prawda! SZ-Prawda!Widzę napis w zakładce Od tego czasu się boję,że dowie się cała szkoła :cadance3:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...