Skocz do zawartości

Problemy Bronych w Życiu Codziennym


Dashy

Recommended Posts

yay. straszne. Dowie się cała szkoła - i co się stanie :D? ja normalnie chodzę po szkole w koszulce 20% cooler z RD i nie rozumiem tego waszego strachu przed innymi. Przypomina mi to najważniejszą opinię mojej babci czyli : "co ludzie powiedzą" . weźcie się wszyscy ogarnijcie, to ma się wam podobać a nie innym :D

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zgodzę się z Yaqp. Ważne jest to co Ty myślisz o sobie, a nie co inni szepczą między sobą. Moja szkoła (gimbaza) jest wręcz idealna dla bronych i pegasis. Tutaj każdy chodzi z figurkami Mane Six, na ławkach w sali fizycznej wypisuje "20% cooler" i ciągle gada o kucach. Naprawdę się cieszę, że trafiłam na taką szkołę, gdzie kuce są na porządku dziennym :D

Link do komentarza

A ja w poniedziałek spotkałem się z masowym hejtem mojej starej klasy. Przez przypadek znalazłem filmik na YT, który nosi tytuł "Co do H****". Moje wszstkie posty o kucach, które sobie pisałem na FB zostały zamieszczone w tym filmiku i opatrzone komentarzem... Dobrze, że jestem człowiekim dość spokojnym i umiejącym trzymać nerwy na wodzy, bo bym ich rozszarpał. Nie dość że mnie obrazili, to jeszcze wykradli moje prywatne dane.

Link do komentarza

Jest taka fajna opcja pod filmikiem http://puu.sh/1bq4z , z której możesz śmiało korzystać w razie gdy uznasz że naruszono twoją godność lub ujawniono twoje dane bez twojej zgody. Ech ...ostatnio zostałem zhejtowany przez jednego debila, bo sobie zajrzał bez mojej zgody na mój telefon i uznał że mam dziwne obrazki (Arty z kucami) i przez 5 minut próbował mi uświadomić że jestem poje***y. Oczywiście dalej nie daje mi spokoju ... ale no cóż raz drugi trzeci i pizn... ekhem trzepnę w niego krzesłem i się skończy .....

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Szczerze to tylko kilka osób z rodziny wie o tym że jestem bronies i najbliżsi przyjaciele,z klasy na razie nikt o tym nie wie bo domyślam się jaka by była ich reakcja..

Link do komentarza

@Sumek nie to żebym był niemiły ale umieszczenie czegokolwiek na FB przeważnie kończy się inwigilacją ze strony innych ja na przykład nie mam FB(muehuehue zniszczyłem system) ponieważ FB to zaprzeczenie prywatności Oczywiście robienie czegokolwiek na necie to skazywanie sie na inwigilacje ale przed tym mnie nic nie uchroni nawet szyfrowanie ip czy coś w ten deseń.

Link do komentarza

Ja mam FB i wyznaję zasadę pełnego dystansu do internetu, chodzi o to że nie wrzucam na FB czegoś co jest osobiste. Ograniczam się jedynie do paru swoich zdjęć, podstawowych informacji o sobie i lajkowania lub wrzucania rzeczy z Kwejka czy innych tego typu stron. Na pewno nie warto wrzucać czegoś na tablicę co ma związek z naszymi poglądami, bo możemy się stać ofiarą ataków ze strony ludzi prostych, którzy nie tolerują tego co nie jest zgodne z ich bardzo ubogim i wąskim światopoglądem.

Link do komentarza

Hater czepia się tylko tego co jest popularne: MLP, Harry Pottera, iCokolwiek, konsol do gier (ale tylko tej której nie posiada) - można by tak wymieniać. Reagując pompujemy potrzebne im paliwo. Gdy zobaczą że jesteśmy obojętni - prędzej czy później dadzą spokój. Polecam też metodę "ano" - na każdy zarzut typu: "ale to jest dziecinne, jesteś frajer etc" odpowiadamy (SPOKOJNIE!) "ano". Gdy zapytają czy "coś brałeś" - odpowiadamy "a nie".

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Jakby nie patrzeć Djsound ma rację,jeśli będziemy obojętni na to co mówią takie osoby to wtedy powinni przestać.Tak od siebie jeszcze dodam,po co się przejmować w sumie osobami które nic o nas nie wiedzą i wierzą plotkom na nasz temat? Moim zdaniem nie warto się przejmować, niech się robi to co się lubi i tyle ^^.Zaś ja jak mówiłem,mało osób wie że oglądam kucyki ale niedługo kupuję bluzkę z kucykami,ciekawe jaka będzie reakcja w szkole.. :djTyy:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Ja nie chcę prowokować,po prostu podoba mi się ona to raz,po 2 i tak jakoś dużo ludzi ma mnie za dziwnego to tam i po 3 jak wspomniałem,nie staram się przejmować nawet takimi ludźmi.

Link do komentarza

Czy jedynym wyjściem jest nie prowokowanie Hejterów ? Czy masz przechodzić obok nich i ich ignorować zamiast pokazać im, że masz więcej siły ? Oglądasz może kucyki .., ale nie oznacza to, że jesteś ofiarą. Chyba, że MLP to dla ciebie odstresowawszy i jesteś niestety tym kozłem . Mam szacunek jakby co, mam takiego kolegę . PS: Piszę to do wszystkich tych którzy chcieli by komuś wbić pięść w oko :)

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Ciekawy temat się zrobił,to i ja swoje 3 grosze jeszcze dorzucę.Teraz ogółem mamy dość dziwne czasy,bo jeśli ktoś chce być sobą i odstaje od normy to od razu jest wyzywany,inni mu dokuczają itp.Ja trochę tego nie rozumiem,bo dla mnie ludzie z wiekiem powinni być mądrzejsi a nie głupsi.. Okej ja nie mówię że każdy musi wszystko lubić,ale jeśli się czegoś nie lubi to nie lepiej wypowiedzieć się w jakiś łagodny sposób o tym,a nie od razu wyzywać i narzucać swe zdanie? o_O.Jeśli dla mnie ktoś jest miły,da się z nim pogadać itp to w sumie mam gdzieś czego słucha,jak się ubiera,jakie ma ta osoba oceny itp liczy się to co masz w sercu i głowie,a nie to co masz w głowie jak ktoś mądrze kiedyś powiedział.Co tu jeszcze więcej dodać,hmm a to że ktoś ogląda kucyki np nie oznacza od razu że jest słabą osobą.Sam jestem dość spokojny,ale jak ktoś mnie wkurza to też coś odpowiem to normalne jest dobra starczy bo wyszedł wykład i wątpię czy ktoś to przeczyta ;PP :twilight3:

Link do komentarza

hmm... Tak naprawdę to ludzie nie lubią Bronych przez stereotypy. Dla nich to że ktoś ogląda kucyki oznacza Gej albo głupek, i wtedy można zauważyć kto jest słaby umysłowo (by nie powiedzieć głupi), i daje się temu kontrolować. Choć często osoby inteligentne zostają nakłonione przez te mniej, by robić to co one, ale... zaczynam robić zbyt długi monolog więc chwilowo skończe, i poczekam aż ktoś inny się wypowie:rd8:.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...