Skocz do zawartości

Problemy Bronych w Życiu Codziennym


Dashy

Recommended Posts

hmm... Tak naprawdę to ludzie nie lubią Bronych przez stereotypy.

Dla nich to że ktoś ogląda kucyki oznacza Gej albo głupek...

Tak samo jest ze wszystkim co nie mieści się w z góry ustalonych tzw "standardach" danego społeczeństwa:

-nie pijesz alkoholu (w ogóle) - "a co ty chory?"

-jesteś graczem (komputery/konsole) - "jesteś dziecinny / nie jesteś na to za stary?"

-oglądasz MLP - "a co ty gej (a może od razu pedofil)?"

Nikt nie lubi się "wychylać" bo chyba nikogo nie powinno dziwić że przeciętny Kowalski woli wyśmiewać niż być wyśmiewany. W tego typu tematach za każdym razem polecam film Fucking Amal, który idealnie pokazuje jak młodzi (i nie tylko) ludzie reagują na odmienność.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ale wy macie problemy....

Ja takowych nie posiadam, mimo tego iż dużo ludzi (czyli: cała moja klasa, troszkę nauczycieli, parę osób z rodziny i większość znajomych), wie o tym że oglądam MLP oraz oraz jestem fanem tejże bajki, to w większości wypadków nikt nic z tego sobie nie robi, a jeśli już mają jakiś problem i zaczynają mi ubliżać, to po prostu używam niewielkiej ilości siły (powtarzam niewielkiej, z natury jestem pacyfistą, ale lepiej mnie nie drażnić), aby ustawić danego delikwenta do poziomu....

Czy masz przechodzić obok nich i ich ignorować zamiast pokazać im, że masz więcej siły ?

Sugerujesz coś??

Tzn. psycholog i takie rzeczy??

Link do komentarza

@Up co do komputerów i konsoli to nie byłbym taki pewien...

Tam gdzie mieszkam ludzie widzą tylko jedną stronę medalu (tą, która jest dla nich wygodniejsza) i po prostu KOCHAJĄ wyznaczać pewne granice których MUSISZ się trzymać - "bo gdy ja byłem mały, bo u sąsiadów, bo u Kowalskiego..." etc. A skoro "u Kowalskiego..." to ty też masz taki być. Tyczy się to absolutnie WSZYSTKIEGO. Podam prosty przykład - znajomy się ożenił (bo musiał). Cała impreza na kredyt. Kupili dom - na kredyt. Dziś cała rodzina ledwie wiąże koniec z końcem, ale dla innych liczy się tylko to że znalazł żonę i kupił dom :lolface:
Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Skoro już taki temat się zrobił,to osobiście trochę dziwi mnie picie i palenie w młodym wieku.Okej z jednej strony to sprawa osobista,ale z 2 potem mówią że każdy z młodzieży musi być od razu zły itp.Zresztą,jeśli chodzi o fajki to szkoda zdrowia i kasy moim zdaniem,coś o tym wiem bo mój tata dość długo palił ale na szczęście już rzucił.Moim zdaniem to jest wiele innych lepszych czynności od alko itp,dobra można wypić ale trzeba znać swój umiar :P.No tyle chyba starczy..

Link do komentarza

Co zrobić... Alkohol i papierosy są dla większości młodzieży (zwłaszcza gimnazjalnej, chociaż spotakłem już także z dzieci podstawówki) oznaką dorosłości. Myślą, że jak się urżną na imprezie to są już wielcy, wszystko im wolno i w ogóle... Ja osobiście ani nie palę, ani nie piję. Wolę sobie wypić herbatkę, colę czy coś innego.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Jak ktoś chce to niech pali,jego zdrowie w sumie..Tylko mnie wkurza gadanie że wszyscy młodzi ludzie tacy są,fajnie się temat rozwinął tak w ogóle.A jeśli chodzi o sport to wolę jakoś pływanie i koszykówkę ^^.

Link do komentarza

Co zrobić... Alkohol i papierosy są dla większości młodzieży (zwłaszcza gimnazjalnej, chociaż spotakłem już także z dzieci podstawówki) oznaką dorosłości. Myślą, że jak się urżną na imprezie to są już wielcy, wszystko im wolno i w ogóle...

Ja osobiście ani nie palę, ani nie piję. Wolę sobie wypić herbatkę, colę czy coś innego.

Też ani nie piję , ani nie palę , zamiast tego oglądam MLP ( to moje uzależnienie :)

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Okej żeby trochę powrócić do głównego tematu to się pochwalę że za 2 dni będę miał swoją pierwszą rzecz z kucykami,czyli bluzkę i już widzę jak ludzie będą na mnie reagować xD.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Każdy jest powalony na swój sposób także,zresztą każdy ma w sobie coś związanego z dzieckiem ^^ :P.Wiem pokręciłem trochę pewnie,zresztą każdy ogląda co lubi i żyje jak chce więc nie powinno się nikomu nakazywać swojego zdania itp.Tyle :f

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...