Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] To w końcu jak?


Incognito

Recommended Posts

Czy jak stworzę i umieszczę  Human x Pony albo Foalcon nawet na najlepiej przeznaczonych dla tego typu dzieł stron takich jak Inkbunny czy rule34 to i tak złamię prawo? :wacko:

 

Poza tym to jest kreskówka, a nie prawdziwe życie! Co jest grane? :dry:

 

Chyba nie za bardzo rozumiem to polskie prawo.  :huh: 

 

Wyjaśniać mi tu zaraz! Dawać prawnika!

Edytowano przez Incognito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Incognito napisał:

Czy jak stworzę i umieszczę  Human x Pony albo Foalcon nawet na najlepiej przeznaczonych dla tego typu dzieł stron takich jak Inkbunny czy rule34 to i tak złamię prawo? :wacko:

 

Poza tym to jest kreskówka, a nie prawdziwe życie! Co jest grane? :dry:

 

Chyba nie za bardzo rozumiem to polskie prawo.  :huh: 

 

Wyjaśniać mi tu zaraz! Dawać prawnika!

 

Oczywiście, że nie. No dobra... nie powinno, o ile nie przesadzisz. Jeśli trafi tam gdzie trzeba (18+), nie powinno być problemów. O ile nie przesadzisz. Wedle definicji, którą znalazłem na Urban Dictionary:

"Meaning to have sexual interest in ponies relatively as old as preteen humans or younger"

Szczerze wątpię, aby opowiadanie, w którym kucyk X robi z kucykiem Y będzie naruszać prawo. Nie takie teksty walają się po internecie.

 

Swoją drogą cały ten "foalcon" (wiek kucy) budzi we mnie jakieś obrzydzenie - :sick: Ale to tylko moje zdanie. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Myhell napisał:

Jeżeli chodzi o ukazanie niepełnej humanizacji (anthro itp.), to nie powinno być problemu. No cóż, jeżeli chodzi o Derpibooru, można tam spotkać obrazki postaci o pełnej humanizacji w bardzo młodym wieku... I to już mi śmierdzi prokuratorem. To jednak jest już w jakiś sposób łamanie prawa, ale zapewne jest jakiś haczyk, który wszystko reguluje. W Polsce zapewne takiego tematu nigdzie nie znajdziesz (aczkolwiek nie jestem zapuszczony w najdalsze czeluście internetu, więc nie wiem dokładnie).

Moim skromnym zdaniem, r34, w którym są ukazane obrazki np. zhumanizowanych CMC w pełnym negliżu, będących oczywiście jeszcze w wieku, de facto, dziecięcym, powinny być natychmiast banowane. Jeżeli zaś chodzi o opowiadania... Nie sądzę również, abyś mógł znaleźć takowe na naszym forum. Jest sekcja +18 w dziale opowiadań o tematyce erotycznej, ale jeżeli chodzi o tak drażliwy temat, to nie sądzę, aby jego opiekun wyraził na to jakąkolwiek zgodęl

 

Nie pytam o forum ani o fanfiki, kolego. Pytam o obrazki i internet ogólnie. Pamiętam jak wstawiłem z cztery razy foalcon na e621 i Derpibooru wiele miesięcy temu i nic się nie stało.

Edytowano przez Incognito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...