Skocz do zawartości

Teoria ewolucji


Salto

Recommended Posts

@Phosky Nie stosuj ad hominem to po pierwsze, po drugie, tam wyraźnie ci napisałem, że pogadam z tobą o tym jak będę mieć czas. I nie nazywaj tego argumentami, bo żadnych argumentów nie wystawiłeś xd 

Więc ta sytuacja, jest nie współmierna. W kwestii homoseksualizmu dokształcić cię spróbuje w wakacje akademickie, więc...do tego czasu raczej nie licz na odpowiedź. 

Edytowano przez Sttark
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Sttark napisał:

Nie stosuj ad hominem to po pierwsze, po drugie, tam wyraźnie ci napisałem, że pogadam z tobą o tym jak będę mieć czas. I nie nazywaj tego argumentami, bo żadnych argumentów nie wystawiłeś xd 

Więc ta sytuacja, jest nie współmierna. W kwestii homoseksualizmu dokształcić cię spróbuje w wakacje akademickie, więc...do tego czasu raczej nie licz na odpowiedź. 

 

Właściwie to napisałeś, że to będzie w przeciągu kilku dni. Po za tym wykręcanie się brakiem czasu jest trochę chybione, biorąc pod uwagę fakt, że w tym temacie odpowiedziałeś mi kilka/kilkanaście razy. Co do argumentów, to podałem przynajmniej trzy ( i nie, nie chodzi mi o punkt 6 xD ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Phosky Jeżeli tak to sorki, ale mam ważniejsze sprawy na głowie niż pisanie oczywistości dla ludzi, nie kontaktujących z rzeczywistością na odpowiednich falach. A co ma piernik do wiatraka? Uważniej czytaj, i to najlepiej z zrozumieniem, brak czasu na rozmowę z tobą w ów temacie. Nie brak czasu na jakiekolwiek inne rozmowy, na inne tematy itd. W tym wypadku mamy do czynienia z twoim niedopatrzeniem, pewnie celowym. Po za tym między jedną wypowiedzią a drugą, nie ma związku przyczynowo skutkowego. I naucz się czym jest argument. To co podałeś na pewno nie było argumentem. Poleca, ponownie, zajrzeć do książek albo chociaż przeczytać w internecie, co to znaczy argument naukowy. 

I btw, chcesz kontynuować ten temat to na PW. Tu nie będę robić offtopa. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.02.2016 at 12:12 Siper napisał:

Ale wiesz, że selekcja naturalna (poprawniejsza nazwa to "Dobór naturalny") to również ewolucja? :v 

 

Pojęcie "ewolucja" w tym temacie rozumiem jako całość procesu opisanego w teorii ewolucji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

@bleflar2

Po pierwsze, gratuluje odkopu tematu :v 

Po drugie, tak to ignorant, z którym nie ma po co w ogóle gadać. On po prostu nie wierzy w ewolucje, wykracza to po za jego zdolność rozumowania. Przykre, ale niestety, tak jest. 

 

Polecam zakończyć to, zanim zmarnujesz wiele czasu na przekonywaniu fanatyka do racjonalizmu, to zawsze jest ciężkie. 

Btw, tak masz racje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu bleflar2 napisał:

Zanim zacznę ciebie przekonywać do istnienia ewolucji musisz mi odpowiedzieć na pytanie Czy ty naprawdę nie wierzysz w ewolucję? Bo mi się zdaje że założyłeś ten temat tylko po to żeby udawać ignoranta i patrzeć jak inni próbują ci wytłumaczyć  można by się wydawać argumentami nie zaprzeczenia jakimiś bezsensownymi tekstami o tym że "przecież żyrafom nie potrzebne są skrzydła"

Mam rację?

 

Tak, nie zgadzam się z teorią ewolucji. Proponuję jednak poczekać z tym "przekonywaniem" do czasu, aż przeczytam książkę na ten temat. Unikniemy w ten sposób zbędnych pytań z mojej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...