Skocz do zawartości

Bazgrolenie na życzenie, czyli Matil próbuje być artystką


Recommended Posts

A więc przyszedł ten czas, w którym udało mi się przełamać swoje lenistwo i stworzyć swój własny post z rysunkami.

Teraz będę... No cóż, wstawiać tutaj swoje rysunki i być może przyjmować requesty, aby podszkolić się w obsłudze ołówka i kredek równocześnie mając motywację z zewnątrz.

Rysuję dużo rzeczy, ale rzadko jestem z nich na tyle zadowolona, żeby chociaż pomyśleć o wystawieniu ich na widok publiczny. Na razie mam tu dwa portrety, jeden w kolorze i jeden ołówkowy. Rozmyślam jeszcze nad "pochwaleniem się" moją pracą z Luną na czarnej kartce. No cóż, nie przedłużając, oto moje prace:

Spoiler

IMG_20160201_152157.jpg.07588ceb94aa4096

 

Spoiler

IMG_20160201_152638.jpg.7e4f0b45d7381ec8

Przepraszam też za jakość zdjęć. Robione tabletem ze słabym aparatem.

Edytowano przez Matil
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się Luna podoba ^^

OK, jeśli chcesz się podszkolić, to mogę poprosić o narysowanie mojego OC-ka? Może to być portret w stylu drugiego rysunku. Będę bardzo wdzięczny i szczęśliwy :giggle:

 

Spoiler

imesh_by_authordestrukcja-d9mqhba.jpg


 

Spoiler

SzrHwCD.png


Rozwijaj się i nie trać motywacji! :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Achievement get: Nazywaniem swoich rysunków bazgrołami doprowadź innych do mówienia o tym, że tworzysz dzieła sztuki

A tak serio - nie uważam, że rysuję jakoś specjalnie źle, ale też dziełem sztuki bym tego nie nazwała. A tytuł jest taki, bo znalazłam fajny rym i chciałam go gdzieś wykorzystać.

A, i dzięki za komplenent.

Edytowano przez Matil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...