Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Jestem tu nowy (jak widać) i chciałym znaleźć kilku znajomych, nie koniecznie tylko na tej stronie

 

Cóż mogę o sobie powiedzieć? Interesuje mnie wszystko( opróczks. Natanka :D), a zwłaszcza mlp i seria gier halo. Oczywiście gram też na steamie. Jeśli chodzi o twórczość to uczę się programowania i zastanawiam na fanfikiem, więc może rusze w końcu 4 litery i zrobie coś żebydać komuś jeszcze jeden przedmiot hatów. No więc jeśli ktoś ma domnie jakieś pytania lub chce mnie dodać do znajomych na tej lub innej platformie to piszcie.

Ps. I tak wiem, że nikt nawet na to nie popatrzy ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ^^ pare pytań odemnie:

1. Twój ulubiony kuc?

2. Jak zostałeś bronies? 

3. Ulubiony kolor?

4. Zdradzisz nam jak masz na imię? (Nie nalegam oczywiście) 

5. Jakiej muzyki słuchasz? 

6. Za co lubisz fandom ?

7. Ulubiony ff?

8. Co sądzisz o falach grawitacyjnych? Czy wg Ciebie grawiton istnieje potwierdzając teorię względności? 

9. Lubisz bigos? 

To tyle odemnie. Życzę Ci miłego pobytu na forum i wielu nowych znajomych :rdblink:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Napisz w co grasz na steamie, a powiem ci kim jesteś :D Jeśli Rocket

League lub/i Warframe to napisz do mnie na priva. Pozdro!

 

4 hours ago, Piglet said:

Przypadek statystyczny :bonbon2:

Oj tam, oj tam :ppshrug:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

mój ulubiony kuc jak widać na picu to Fs, kolor żółty, brony zostałem przez małą siostrę i minimini, jestem Adam i z ch**ami nie gadam :D, słucham każdej, ale najczęściej dupstepu oraz fandomu z mlp i halo, fandom lubie gdyż ponieważ z samego serialu nie można poznać całego "świata przedstawionego", nie wiem co to ff ani fale grawitacyjne, ale jeśli chodzi o telekinezę to 100% approved, jestem wegetarianinem, ale kapustę z bigosu lubie, na steamie gram w wrframe, ditrybomb, cs, tf 2, smite i unturdead, wszędzie nazywam się rocklemon93617, więc macie jak mnie znajeźć na Steamie, a na facebooku Adam Matan (ten sam pic, tylko flaga francji i miecz świetlny)

ps: z programowaniem stoje na poziomie hello world, bo mam teraz urwanie głowy w szkole, ale zamierzam za niedługo wrócić do programowania, więc do gier to jeszcze trochę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, witaj i tak dalej...
Baw się dobrze na foruuu....omg,omg,omg, czy ja dobrze widzę? warframe? (trochę w to noobię, ale jakbyś chciał pograć, to nick 'khawker')
Kreatywne programowanie na poziomie Hello world....hmm....brzmi nieźle, będziesz mógł tak napisać w CV to cb wszędzie przyjmą!
Nadal nie napisałeś jeżyka programowania....C++? Python? Ruby? JS?....tfu...to ostatnie akurat programowaniem nazwać się nie da...
Ja z programowaniem stanąłem w obiektówce...dziwne że mimo iż ją rozumiem to mi się nie chce....(a nawet rekurencja mnie nie zniechęciła przedtem)

To tyle, baw się dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...