Skocz do zawartości

Zapytaj Lyrę lub/i Bon Bon v2


Cipher 618

Recommended Posts

Napisano (edytowany)
11 godzin temu Pawiu napisał:

No bo jak się bawić to się bawić :twilight4:

Ale czemu od razu tak agresywnie? Może to mógłby być wasz najlepszy przyjaciel :giggle:

 

1. Są pewne granice. "Weśmiesz jeszcze łyszka..." i obudzisz się w stodole obok krowy.

Miałaś tak? Nigdy nie mówiłaś. :B6jwX:

Ponieważ nic takiego się nie wydarzyło, ale słyszałem jak jakiś pegaz urżnął się do tego stopnia, że spał na dachu. Nie wiem jakim cudem nie spadł...

 

2. Lepiej dmuchać na zimne. To tak jak z kotami. Nigdy nie wiesz czy mu nie odbije. 

 

3 godziny temu SebastianRichCountryOwner napisał:

Bon Bon, dlatego byś nie chciała człowieka w swoim domu? Przecież jesteśmy fajnymi stworzeniami i pożytecznymi z całą pewnością :P

 

1. Patrz wyżej. Jak byś się czuł, gdyby ktoś przyprowadził ci do domu coś, czego nigdy nie widziałeś. Lepiej mieć coś pod kopytem. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Dank Lord napisał:

Jeśli jakaś nieznana dotąd waszej planecie armia, wkroczyłaby do Ponyville i wstąpiła do waszego sklepu, obsłużyłybyście ich, czy raczej się schowały?

 

Jeśli byliby agresywni, to po moim trupie. Niestety, zapewne dosłownie... Jeśli byliby w porządku to nie widzę przeszkód :)

 

6 godzin temu Fafkes napisał:

Chcecie kupić popsuty parasol? Ponoć trzymał go człowiek.

 

Mogę wymienić się za stół z powałamywa... powymał... pomawały... Chrzanić to. Stół bez nóg. Można go używać jako deski do prasowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ym... Niestety z tym parasolem może być problem... Jak po niego poszedłem to uderzył w niego piorun i nic z niego nie zostało... A może być narysowany parasol trzymany przez narysowanego człowieka?

3. Jak byście zareagowały gdyby jakiś ktoś próbował wam sprzedać jakieś śmieci mówiąc że "trzymał je człowiek"?

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.02.2016 at 23:25 Rainbow Guitar napisał:

2 pytania do Lyry:

1. Co myślisz o gitarach i gitarzystach?

2. Czy mam fajny orazek profilowy?

I do Bon Bon:

Czy lubisz, kiedy Lyra gra?

 

1. Są w porządku... O ile potrafią grać. 

2. No ba... :twilight4:

 

1. Jeśli na lirze, to tak. Jeśli na nerwach, to zdecydowanie nie. 

10.02.2016 at 00:24 Fafkes napisał:

1. Ym... Niestety z tym parasolem może być problem... Jak po niego poszedłem to uderzył w niego piorun i nic z niego nie zostało... A może być narysowany parasol trzymany przez narysowanego człowieka?

3. Jak byście zareagowały gdyby jakiś ktoś próbował wam sprzedać jakieś śmieci mówiąc że "trzymał je człowiek"?

 

 

 

 

1. W takim razie narysowany parasol za narysowany przedmiot trzymany przez kucyka :P

2. Umm... wybacz. Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie :pinkiep:

Ponieważ go nie ma... :facehoof:

No zobacz... a ja głupia myślałam, że jest niewidzialne.

Serio? 

Nie :grumpytwi:

3. Ile za te przedmioty? :fabulous:

Nie kupię śmieci. Za darmo też ich nie chcę.

A ja bym kupiła. 

Wylądowałyby tam, gdzie ich miejsce. W śmietniku:giggle:

 

21 godziny temu Rainbow Guitar napisał:

Aha, zapomniałem napisać. Do was obydwu:

Czy kucyki wierzą w Boga?

 

Spoiler

Gwoli ścisłości - odpowiedź ta, nie ma obrażać uczuć religijnych. To po prostu reakcja fikcyjnych postaci z bajki z fikcyjnego świata, które siłą rzeczy nie miałyby pojęcia kim jest Bóg (bez względu na wyznanie).

 

Kogo? :rarity5:

Czego? 

To pewnie jakaś ludzka rzecz. Albo osoba... A skoro ludzka, to... Triste, tłumacz. Ale już :lyra3:

No cóż... To skomplikowane. BARDZO skomplikowane. Po godzinie nieudanych prób tłumaczenia, wyglądałbym tak: :derp3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu SebastianRichCountryOwner napisał:

Kucyki nie wierzę w brodatego dziadka, tylko w Celestię i Lunę.

 

To ten czerwony Książę Mikołaj nie istnieje!? :sab: 

Spoiler

AyvSeU7.jpg

Zniszczyłeś część jej dzieciństwa, które trwa do dziś. Dziękuję. Serio... dzięki :) Jeden problem z  głowy...  

W takim razie kto przynosi prezenty pod choinkę? :'(

Domyśl się... 

Triste?

Taa... on :rarity3:

 

5 godzin temu Rainbow Guitar napisał:

Do BonBon:

Czemu nie używasz swojego prawdziwego imienia, tzn. Sweetie Drops?

Mam kilka powodów:

 

1. Kwestia przyzwyczajenia

2. Nie chce mi się wymieniać kompletu dokumentów. Trochę ich jest. 

3. Łatwiej je zapamiętać i zapisać.

4. Lepiej nie ryzykować. Jeszcze podpadnę pracodawcy. 

 

5 godzin temu Ziemovit Dash napisał:

PYTANIE:

Do obu pań: Czy mnie lubicie?

Do Lyry: Wiesz, że jesteś moim ulubionym kucykiem tła?

Do Bon Bon: Jak oceniasz @Triste Cordis bo ja 10/10

 

1. Tak. Póki co nie dałeś powodów, żeby trafić na naszą czarną listę. 

Bon Bon... zmieniłaś profesję.

Ech, NASZĄ "czarną listę kucyków, których nie lubimy".

To pytanie zadał ci człowiek.

Nie zaczynaj... :MJTQO:

 

2. Tła? [rozgląda się]. Nie za bardzo wiem o co chodzi z tym tłem, ale dziękuję :) 

 

3. Dzięki :cydr:

Powiedzmy, że 8/10. Kilka razy mi podpadł.

Kiedy? 

Nie powiem. Żyj w słodkiej nieświadomości. :giggle:

Chyba gorzkiej. 

Twój wybór :P 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minuty temu Triste Cordis napisał:

 

To ten czerwony Książę Mikołaj nie istnieje!? :sab: 

  Pokaż ukrytą zawartość

AyvSeU7.jpg

Zniszczyłeś część jej dzieciństwa, które trwa do dziś. Dziękuję. Serio... dzięki :) Jeden problem z  głowy...  

W takim razie kto przynosi prezenty pod choinkę? :'(

Domyśl się... 

Triste?

Taa... on :rarity3:

 

 

Nie o tego brodatego dziadka mi chodziło! O takiego, co siedzi na chmurach w białej szacie, który jest Bogiem. Nie zaprzeczam jego istnieniu, ani tym bardziej istnieniu Mikołaja! Mikołaj istnieje, sam go widziałem, no tylko kawałek. Skurczybyk jest naprawdę szybki :) Lyra nie płacz, czerwony Książę Mikołaj istnieje i rozdaje prezenty:YEtmX:

Po prostu stwierdzam, że w Equestrii dominuje kult Celestii i Luny. Widzę, jak je kucyki czczą.

 

 

Obrazek podsunął mi pomysł na pytanie.

Czy uważacie, że Imperator Palpatine jest piękny?:twilight8:

 

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

1. Do Lyry: Co robiłaś, gdy byłaś źrebakiem?

2. Do Bon Bon: Czy zjadłaś płaszcz Lyry i czy z powodu tego pytania trafię na waszą czarną listę?

3. Gdzie wyjeżdżacie na wakacje>

4. Jakie są wasze marzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.02.2016 at 21:28 SebastianRichCountryOwner napisał:

 

Nie o tego brodatego dziadka mi chodziło! O takiego, co siedzi na chmurach w białej szacie, który jest Bogiem. 

###

Po prostu stwierdzam, że w Equestrii dominuje kult Celestii i Luny. Widzę, jak je kucyki czczą.

 

 

Obrazek podsunął mi pomysł na pytanie.

Czy uważacie, że Imperator Palpatine jest piękny?:twilight8:

 

 

1. Na chmurach? Przecież co jakiś czas pegazy oczyszczają niebo. Niszczą każdą najmniejszą chmurkę. Gdzie wtedy będzie siedzieć? A zima? Nie zmarznie? Burza, nie oberwie w tyłek piorunem? :rarity5:

2. Kult? Przesada. Po prostu je lubimy i szanujemy, ponieważ dają ku temu powody. Nasze księżniczki mają łeb na karku, dzięki czemu panuje pokój i spokój :) 

3. Kto znowu? 

Palpatine... To pewnie jakiś kucyk, który dużo papla. Nawija jak najęty i przebija w tym Pinkie.

Nie wiem czy to możliwe...

 

15 godzin temu Ziemovit Dash napisał:

1. Do Lyry: Co robiłaś, gdy byłaś źrebakiem?

2. Do Bon Bon: Czy zjadłaś płaszcz Lyry i czy z powodu tego pytania trafię na waszą czarną listę?

3. Gdzie wyjeżdżacie na wakacje>

4. Jakie są wasze marzenia?

 

1. Bawiłam, chodziłam do szkoły, otrzymałam znaczek... No to, co robi każde zdrowe na ciele i umyśle źrebię.

2. Czarną listę? Nie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że wręczą ci sweter. Taki ze zbyt długimi rękawami :P 

3. Nigdzie. To znaczy u siebie. Nie trzeba szlajać się po całej Equestrii, żeby się dobrze bawić.

Potwierdzam.

4. Nie powiem, bo się nie spełni!

Lyra. Znają je wszyscy, ale nawet gdyby nie znali, to i tak by się nie spełniło:derp2:

Skąd taka pewność?

Jeśli kamień marzy o tym by latać, to i tak nic z tego. 

 

A jakie jest twoje marzenie?

Nie powiem.

Bo się nie spełni? :ivXRI:

Dokładnie.

Ej, skoro wszyscy znają moje, to niech poznają twoje. 

Moje ma szansę się spełnić, dlatego będę milczeć :) 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Pawiu napisał:

Ja wiem jakie marzenia ma Bon Bon - chce, żeby Lyra przestała gadać o człowiekach. Marne szanse :twilight4:

Mylisz się. Szanse są zerowe. Poza tym, właśnie dlatego nie jest to moim marzeniem. To coś innego, o czym nie powiem :interesting:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Ziemovit Dash napisał:

Lyra, zapraszam ze mną na debatę o ludziach.

 

Debaty kojarzą mi się... No... nudne są. Za każdym razem, gdy trwają wybory na burmistrza Ponyville, kandydaci zanudzają, a i tak wygrywa Pani Burmistrz. Swoją drogą, ciekawe czy to jej prawdziwe imię i nazwisko? W końcu nigdy go nie zdradziła. A jeśli zostałaby księżniczką? "Powitajmy Panią Burmistrz, nową księżniczkę, która będzie reprezentować element finansów i podatków"! :drurrp: A pytania do debaty możesz zadawać tutaj. W końcu do tego służy ten temat. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Triste Cordis napisał:

Debaty kojarzą mi się... No... nudne są. Za każdym razem, gdy trwają wybory na burmistrza Ponyville, kandydaci zanudzają, a i tak wygrywa Pani Burmistrz. Swoją drogą, ciekawe czy to jej prawdziwe imię i nazwisko? W końcu nigdy go nie zdradziła. A jeśli zostałaby księżniczką? "Powitajmy Panią Burmistrz, nową księżniczkę, która będzie reprezentować element finansów i podatków"! :drurrp: A pytania do debaty możesz zadawać tutaj. W końcu do tego służy ten temat. 

Co sądzisz o człowiekach? Masz jakąś teorie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu Ziemovit Dash napisał:

Co sądzisz o człowiekach? Masz jakąś teorie?

Jak mogłeś... Każdy, dosłownie każdy temat, ale nie: "ludzie, człowieki, dowody na istnienie, teorie spiskowe... Innymi słowy, wszystko to, co dotyczy ludzi. :rd8:

Ej, to pytanie było do mnie. Wydaje mi się, że ludzie istnieją lub istnieli. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że są niczym podmieńce, ale mają inny "dar". Istne połączenie genów mątwy i kameleona. Właśnie dlatego ich nie widać! A dlaczego mątwy? W końcu ma coś w rodzaju palców. Poza tym są mistrzami zmieniania kolorów. Nie zobaczysz jej, dopóki nie dotkniesz. To niesamowite!

 

Po drugie, wystarczy rozejrzeć się po Equestrii. Śrubokręt, łopata, młotek - żaden kucyk nie mógłby ich wymyślić wiedząc, że tylko jednorożce sobie z tym poradzą :YEtmX: Bon Bon, zanim cokolwiek powiesz - ile to razy klęłaś na: noże, widelce czy wałek? Także wydaje mi się, że istnieją i są niewidzialni (nawet dla księżniczek) lub wyginęli setki tysięcy lat temu. Pozostawili nam to wszystko. Twilight powiedziała mi, że być może dawno, ale to bardzo dawno temu żyły tylko alicorny, ale w pewnym momencie zaczęły przychodzić na świat pegazy, jednorożce czy kucyki ziemne. Idiotyczna teoria. Wedle niej, wszyscy mieszkańcy mają wady genetyczne. Wydaje mi się, że moja teza co do istnienia lub wyginięcia jest prawdziwa. 

 

Masz rację.

SERIO? :lyra2:

Tak. Zgadzam się co do jednego: "wydaje ci się" :trollface:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

A moim zdaniem ludzie są jak źli i już w Ameryce spiskują przeciwko kucykom. Nie długo ujawnią się w Equestrii. Możliwe jest, że pod postacią jakiegoś kucyka kryje się człowiek. Możesz w każdym momencie rozmawiać z człowiekiem, Lyra, mimo to przekonana jesteś, iż po drugiej stronie jest kucyk. Bon Bon może być nawet człowiekiem. Każdy z was może być. Bo ludzie bardzo, ale to bardzo kochają cuksy, dlatego mam teorie i ją już od kilku dobrych miesięcy mam w głowie, że niektóre poniacze to tak naprawdę ludzie. Szczególnie kucyki ziemskie, bo nie spodziewałbym się, że pod postacią jednorożca kryje się człowiek. Dlaczego? Bo człowiek nie ma magii, nie czaruje. Pod pegaza już może się podszywać, ale pegaza, który ma problem z lataniem, bo taka Rainbow Dash lata świetnie, a człowiek z sztucznymi skrzydłami lata gorzej, dlatego Scootaloo może być człowiekiem. Co o tym  sądzisz Lyra?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.02.2016 at 11:13 Ziemovit Dash napisał:

A moim zdaniem ludzie są jak źli i już w Ameryce spiskują przeciwko kucykom. Nie długo ujawnią się w Equestrii. Możliwe jest, że pod postacią jakiegoś kucyka kryje się człowiek. Możesz w każdym momencie rozmawiać z człowiekiem, Lyra, mimo to przekonana jesteś, iż po drugiej stronie jest kucyk. Bon Bon może być nawet człowiekiem. Każdy z was może być. Bo ludzie bardzo, ale to bardzo kochają cuksy, dlatego mam teorie i ją już od kilku dobrych miesięcy mam w głowie, że niektóre poniacze to tak naprawdę ludzie. Szczególnie kucyki ziemskie, bo nie spodziewałbym się, że pod postacią jednorożca kryje się człowiek. Dlaczego? Bo człowiek nie ma magii, nie czaruje. Pod pegaza już może się podszywać, ale pegaza, który ma problem z lataniem, bo taka Rainbow Dash lata świetnie, a człowiek z sztucznymi skrzydłami lata gorzej, dlatego Scootaloo może być człowiekiem. Co o tym  sądzisz Lyra?  

 

1. Bez obrazy, ale jak nie jakaś tam Polska, Bóg to teraz Ameryka. Nie wiem kto to, co to... Jeśli zacznie rozrabiać "celebrytki" wybiją mu te pomysły z głowy. Nie takim skopały cztery litery.:partycannon:

2. Człowiek w skórze kucyka... Hmm... W takim razie, musi też być na odwrót. Wybacz, ale kroić kucyków nie będę, o pracy w prosektorium nie wspominając :hmpf:

3. Scootaloo zaczyna latać. Z dnia na dzień, co raz lepiej. I jak człowiek ma się zmieścić w tak małe źrebię? :rarity5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Na odwrót? Kucyk w skórze człowieka? Kucyki nie mają kciuku przeciwstawnego, więc jakoś wątpie, aby kryły się pod postacią ludzi. Chociaż czemu nie. Kucyki mogą kryć się pod postacią kadłubków i tym co odpadły palce ale ręce mają. To jest możliwe, ale wydaje mi się nieprawdopodobne. Twoje argumenty Lyra jeżeli chodzi o Scootaloo są troszeczkę śmieszne. Człowiek zawsze marzył o lataniu. A w Ameryce mamy coraz to nowsze techniki i moim zdanie mogą zostać używane przy tak wielkim projekcie. Lyra ja się ciebie zapytam jakich technologii używa Equestria do podmieniania ludzi na kucyków? Chociaż pytanie bardziej do Agentki Sweet Drops, bowiem to ona pracowała w ściśle tajnej agencji i o takich rzeczach może wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...