Skocz do zawartości

Msp


New Star Sparkle

Recommended Posts

Nie, bo nikt w to nie gra (oprócz mnie i Bolisha, dla beki :lol: ), bo to gra dla dziewczynek z podstawówki które chcą być jak Arjana Grande lub Dżastin Biber, bo to ma słabą grafikę i beznadziejną animację oraz nie wiadomo, o co w tej grze w ogóle chodzi.

 

 

Dziki Gon lepszy.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Velvie napisał:

Nie, bo nikt w to nie gra (oprócz mnie i Bolisha, dla beki :lol: ), bo to gra dla dziewczynek z podstawówki które chcą być jak Arjana Grande lub Dżastin Biber, bo to ma słabą grafikę i beznadziejną animację oraz nie wiadomo, o co w tej grze w ogóle chodzi.

 

 

Dziki Gon lepszy.

Wcale nie dla beki.Bolish chce byc jak dżastin bieber :kappa:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Velvie napisał:

Nie, bo nikt w to nie gra (oprócz mnie i Bolisha, dla beki :lol: ), bo to gra dla dziewczynek z podstawówki które chcą być jak Arjana Grande lub Dżastin Biber, bo to ma słabą grafikę i beznadziejną animację oraz nie wiadomo, o co w tej grze w ogóle chodzi.

 

 

Dziki Gon lepszy.

Lajk. Zgadzam się na 100%. Sama w to kiedyś grałam, ale ludzie, których napotykałam albo mieli po 10/11 lat, albo byli pOk3MOn@mI, co nadużywają emotek i nie znają zasad Ołotgłafji albo i jedno i drugie. :madtwilight:

Bez urazy... :flutterblush: Wiem, że nie wszyscy tacy są, ale większość...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu LoneDigger napisał:

Lajk. Zgadzam się na 100%. Sama w to kiedyś grałam, ale ludzie, których napotykałam albo mieli po 10/11 lat, albo byli pOk3MOn@mI, co nadużywają emotek i nie znają zasad Ołotgłafji albo i jedno i drugie. :madtwilight:

Bez urazy... :flutterblush: Wiem, że nie wszyscy tacy są, ale większość...

Ja też :lol: Na dodatek grałam "Emo Wampirką", która była biała jak chusteczki do nosa i kupowałam jej same czarne i czerwone rzeczy... Aż strach pomyśleć :despair: Na szczęście potem znormalniałam :)

Edytowano przez Velvie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Piglet napisał:

QUALITY FORUM USER

Dostęp do internetu powinien być od lat 13 :v

  Pokaż ukrytą zawartość

eLJ71yx.png

 

Ja bym dał ograniczenie do 16 lat. I tak pewnie nic by się nie zmieniło, bo dzieciaczki będą wtedy wpisywały starszą datę urodzenia.

 

Ups, offtop. Sorki... :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu LeqTune napisał:

Ja bym dał ograniczenie do 16 lat. I tak pewnie nic by się nie zmieniło, bo dzieciaczki będą wtedy wpisywały starszą datę urodzenia.

 

Ups, offtop. Sorki... :rainderp:

To dyskryminowałoby osoby inteligentne, na przykład młodszych kolegów z mojej szkoły (warszawski Władek), którzy nie piszą w internecie bzdur[potrzebne źródło] :/

 

 

I też przepraszam za offtop ;-;

Edytowano przez Velvie
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

pfuuu ten świat schodzi na psy... Czy komuś się chce grać w takie gówno(Przepraszam za słowo).Ale to jest forum MLP a nie MSP.Jak ktoś chce mieć forum do MSP do prosze uczyć się kodów html i css tworzyć stronę internetową i prosze bardzo.A nie na forum My Little Pony pisać o grach dla dziewczyn , które są w pierwszej klasie podstawówki.I tyle z mojej strony.Bye!

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
24 lutego 2016 at 19:03 ponkacz napisał:

pfuuu ten świat schodzi na psy... Czy komuś się chce grać w takie gówno(Przepraszam za słowo).Ale to jest forum MLP a nie MSP.Jak ktoś chce mieć forum do MSP do prosze uczyć się kodów html i css tworzyć stronę internetową i prosze bardzo.A nie na forum My Little Pony pisać o grach dla dziewczyn , które są w pierwszej klasie podstawówki.I tyle z mojej strony.Bye!

 

 

 

Ja grałam, w 1 klasie. Znudziłam się po 3 poziomie, który osiągnęłam w niemalże 15 minut. MSP? Jeśli komuś się chce czytać, powiem o tym parę słów. Niekoniecznie miłych.

Spoiler

Kolejna gra dla.. Nie wiem. Ta gra jest po prostu za poplątana, że się żyć nie chce. No i.. Serio są takie? Po pierwsze zgodzę się z fallout152, okropnie narysowana. Oczy kaleczą w oczy, ręce też, wszystko.. Strach patrzeć czy choćby zerkać. No i zacytuję Velvie:

6 lutego 2016 at 11:56 Velvie napisał:

ogiery nie wyglądają jak pedały*

*niektórzy

 

W MSP? Odwrotnie. Wszyscy mężczyżni to z wyglądu pedały do szpiku kości. I jeszcze funkcja chłopaka/dziewczyny? Ludzie.. Toż to koszmar!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...