Skocz do zawartości

Hi :3


Lucky Silver Moon

Recommended Posts

Witałam się już w poście ale stwierdzam że teraz też można xd

Zwą mnie Martyną, inne osoby wszelako od mojej ulubionej postaci z Hrabiego Monte Christo Martifort (Martina + Villefort). Na forum jestem od jakiegoś czasu i nadal niewiele ogarniam. My little pony oglądam od naprawdę nie dawna ale stwierdziłam że są świetne ;)

Piszę kilka RP na tajnej grupie oraz posiadam 2 blogi. Moimi ulubieńcami są Rainbow Dash, Fluttershy, Rarity i Applejack, nie trawie zaś Twilight i Pinkie xd

Mam sporo OC, w tym dwie ponysony którego sądzę że wolelibyście nie widzieć :fluttershy6:

Osobiście kuców specjalnie jakoś nie rysuje, zlecam to znajomym lub robię w lineart.

Moimi ulubionymi fanfickami są Rainbow Factory i Silent Ponyville II i III :squee:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Martyno, która nie trawi Twilight i Pinkie X"D Ja zadam pytania, które mi akurat wpadną do głowy!

1. Najulubieńszy z ulubionych kolor?

2. Lubisz czytać?

3. Jedna cecha charakteru

4. Antagonista, którego trawisz (powiesz mi potem czy był smaczny ^^ (taki żarcik niewinny hehe))

5. Jakieś hobby?

Mam nadzieję, że dobrze się bawisz i bawić dobrze będziesz na tym oto forum! No i oczywiście dobrej nocy!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

Hejoo! :fshug: Witaj na forum, baw się dobrze! :D No to może parę pytań ode mnie:

1. W jakim województwie mieszkasz?

2. Czy Twój wiek jest tajemnicą?

3. Jakiej muzyki słuchasz?

4. Fanfic czy fanart?

Miłego dnia/nocy życzęę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to co stanie się gdy nie włączy się powiadomień XD

Witajcie xd

 

18 godzin temu Rainbow Guitar napisał:

Witam na naszym zacnym forum. Zadałbym pytania, ale nie mam na nie pomysłu.:rdblink:

Rozumiem :squee:

 

14 godziny temu pani Mączka napisał:

Witaj Martyno, która nie trawi Twilight i Pinkie X"D Ja zadam pytania, które mi akurat wpadną do głowy!

1. Najulubieńszy z ulubionych kolor?

2. Lubisz czytać?

3. Jedna cecha charakteru

4. Antagonista, którego trawisz (powiesz mi potem czy był smaczny ^^ (taki żarcik niewinny hehe))

5. Jakieś hobby?

Mam nadzieję, że dobrze się bawisz i bawić dobrze będziesz na tym oto forum! No i oczywiście dobrej nocy!

1. Purpura, spowodowane to jest przedawkowaniem książki Zwiadowcy <3

Ale obok jest czarny xd

2. Kocham. Mam w domu naprawdę dużo książek, ponad 100 licząc stare... ale liczyłam to sporo czasu temu, teraz pewnie 200-300 XD

3. Mówią że jestem nieśmiała :fluttershy2:

4. Na razie jestem na 1 sezonie ale... Lubię Trixie, Nightmare, Krysie... ogółem lubię xd

5. Pisanie i czytanie, jeśli naprawdę mi się nudzi mogę rysować ale kuce źle wychodzą.

;)

 

 

14 godziny temu Masłolot napisał:

Hejoo! :fshug: Witaj na forum, baw się dobrze! :D No to może parę pytań ode mnie:

1. W jakim województwie mieszkasz?

2. Czy Twój wiek jest tajemnicą?

3. Jakiej muzyki słuchasz?

4. Fanfic czy fanart?

Miłego dnia/nocy życzęę ^^

 

1. Zachodniopomorskie 

2. Od tego Grudnia mam 14 lat.

3. Musical, Rock, Metal, czasem klasyczna... najczęściej z filmów. Kocham musical Hrabia Monte Christo <3 

4. Zależy... jeśli fanart jest ładny to mogę się zauroczyć. Fanficki nawet lubię, zwłaszcza z Wiedźmina II

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

1. W jakim mieście mieszkasz?

2. Grasz w jakieś gry komputerowe?

3. Interesujesz się jakimś sportem?

4. Zalety/wady?

5. Mieszkasz w jakimś mieście?

6. Byłaś za granicą?

 

Aha i jesteś pierwszą osobą od dawna której odpisałem w temacie powitalnym. Bardzo fajny avatar. Z chęcią porozmawiam na priv!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Ziemovit Dash napisał:

1. W jakim mieście mieszkasz?

2. Grasz w jakieś gry komputerowe?

3. Interesujesz się jakimś sportem?

4. Zalety/wady?

5. Mieszkasz w jakimś mieście?

6. Byłaś za granicą?

 

Aha i jesteś pierwszą osobą od dawna której odpisałem w temacie powitalnym. Bardzo fajny avatar. Z chęcią porozmawiam na priv!

1. Ymmm... pozwól, to już zachowam dla siebie xd (#True)

2. Binding of Isaac, ostatnio rzadziej ale Team Fortess 2, Goat Simulator XD, Spore, Simsy 3. Ostatnio jednak tylko w to pierwsze xd

3. Nie specjalnie lubię sport, jestem zbyt leniwa xd

4. Zalety:

Mówią że jestem lojalna, szczera i przyjacielska.

Wady:
(dużo xD) Egoizm, dramatyzowanie, lenistwo, nieśmiałość, wrogość (zależy kim jesteś xD), nadużywam *, # oraz xd... Mam dość dużo ;=;

5. Tak samo jak w 1 xd

6. A owszem, w Niemczech ale tylko w zoo xd

 

A za to z avatarkiem dziękuję, co prawda sama go jakoś nie robiłam (#Lineart) bo moje rysowanie jest naprawdę brzydkie (dowód) xd

 

 

 

By ja.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
37 minuty temu Lucky Silver Moon napisał:

1. Ymmm... pozwól, to już zachowam dla siebie xd (#True)

2. Binding of Isaac, ostatnio rzadziej ale Team Fortess 2, Goat Simulator XD, Spore, Simsy 3. Ostatnio jednak tylko w to pierwsze xd

3. Nie specjalnie lubię sport, jestem zbyt leniwa xd

4. Zalety:

Mówią że jestem lojalna, szczera i przyjacielska.

Wady:
(dużo xD) Egoizm, dramatyzowanie, lenistwo, nieśmiałość, wrogość (zależy kim jesteś xD), nadużywam *, # oraz xd... Mam dość dużo ;=;

5. Tak samo jak w 1 xd

6. A owszem, w Niemczech ale tylko w zoo xd

 

A za to z avatarkiem dziękuję, co prawda sama go jakoś nie robiłam (#Lineart) bo moje rysowanie jest naprawdę brzydkie (dowód) xd

 

 

 

By ja.jpg

Nie narzekaj rysujesz ładniej ode mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...