Skocz do zawartości

Hej


WUB THE COOK

Recommended Posts

Cóż, początki zawsze u mnie są na opak więc zaczniemy od nowa.:blush:

 

Hejka 

 

Jestem Przemek i od nowego roku stałem fanem mlp. Nie będę się przyznawał ile mam lat bo trochę wstyd. Nigdy nie sądziłem że tak "dziecinna" bajka może mi się spodobać, no ale cóż, widocznie czegoś mi brakuje i musiałem wrócić do bajek typowo dziecinnych a jednocześnie szalonych;)

No ale mniejsza, interesuje się historią II wojny, militariami,poszukiwaniami z wykrywaczem. trochę grami, muzyką a ostatnio też do moich zainteresowań doszły kucyki.

Jakoś żadna z głównych postaci specjalnie mi do gustu nie przypadła, ale w odcinku 100, niebieskowłosa/grzywa Vinyl scrach w duecie z Octavią,  swoim mixem na ślub Craunkiego, totalnie mnie zniszczyły :D także ulubionym kucykiem została Vinyl. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu poszkoleps napisał:

Oj no pochwal się wiekiem, zapewne siedzą tu starsze konie od Ciebie :fluttershy5:A no i witaj! :pinkie:

 

Nie ma. Zapewniam, że nie ma. Jestem szczery niczym Applejack po pierwszym spotkaniu z Discordem :lie:

 

8 minut temu przemq napisał:

Nie wiem czy jest się czym chwalić

W styczniu skończyłem 28, a na mały prezent kupiłem sobie figurkę Vinyl Scrach by hasbro :djpon3:

Stoi sobie teraz na monitorze ;)

 

Komu dobrze... nadal "2" z przodu. Ale spoko, za dwa lata powiesz sobie: "zmiana kodu na trzy z przodu" (bratowa napisała to na kartce urodzinowej). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Ulubiony antagonista?

 

Trudno powiedzieć, ale chyba Discord ze względu na to że nie do końca jest taki zły, ani taki dobry po "resocjalizacji".

 

 

Cytuj

 

1. Masz swoje motto życiowe?

2. Film czy książka?

3. Jaki gatunek muzyki słuchasz?

 

 

1. brak, choć jeszcze niedawno miałem takie "hasło" które poprawiało mi pewność siebie " Miej w poważaniu co myślą o tobie ludzie".

2. film i trochę książka :D 

3. przeważnie elektroniczna, taka którą tworzy Vinyl :vinylderp:i wszystkie podgatunki z childstepem na czele(muzyka przy której rozpływam się), ostatnio jestem otwarty też na inne gatunki,  często  się trafiają fajne utwory które jakoś dziwnie grające na emocjach.

 

Może poza disco polo 

 

Edytowano przez przemq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...