Skocz do zawartości

sz6sty

Recommended Posts

Mamy przyjemność zaprosić Was na koncertowo zorganizowany konwent Pony Congress 2016 - największy i najlepszy konwent w środkowowschodniej Europie!

 

Odbędzie się on w Elblągu w dniach 25 - 26 czerwca 2016.

 

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.


Śledźcie też naszego fanpage'a oraz wydarzenie na Facebook'u i nie przegapcie żadnego tweeta! Dodawajcie się też do wydarzenia w kalendarzu!
 
Na stronie internetowej możecie zarezerwować swoją wejściówkę, zgłosić się ze swoją prelekcją, stoiskiem bądź jako wolontariusz.

 

Osoby, które chciałyby wspomóc naszą imprezę, mogą to zrobić za pośrednictwem strony generosity.com i w zamian otrzymać ciekawy gadżet.


Zapraszamy!
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem, że się pojawię. Jak zwykle z kamerami. Pomogę McKeyowi w uwiecznieniu tego wydarzenia :) A przy okazji spotkam kilkanaście znanych mi już osób :) Tak, będzie koncertowo :)

 

Przed konwentem jeszcze zwiedzę Malbork. A potem Gdynię... Wreszcie zobaczy się Polskie piękne Morze :) Skoro już jechać tak na Północ. To nie tylko na Konwent :D Potem zostaje Wawa :)

 

Tak, to beda moje tegoroczne Wakacje :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Phosky napisał:

Zapowiada się fajnie, więc mimo znacznej odległości postaram się przyjechać. Szkoda, że MEC jest tylko dwa tygodnie później i nie wiem czy dam radę pojawić się na obu meetach.

E tam. Ja mam turnus rehabilitacyjny... Po MLK w Elblągu, a 4 dni PRZED Wawą. Jakoś da się radę :) Ale uwierz, będzie warto :) Z kasą już gorzej chyba, a raczej na pewno :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

E tam. Ja mam turnus rehabilitacyjny... Po MLK w Elblągu, a 4 dni PRZED Wawą. Jakoś da się radę :) Ale uwierz, będzie warto :) Z kasą już gorzej chyba, a raczej na pewno :(

 

Jeśli chodzi o czas, to dam radę, ale z kasą może być problemem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejściówka opłacona, więc mam zamiar się pojawić. Fakt, że termin nie powala (oby nie było egzaminu w sobotę). Na co liczę? To proste. Liczę, ze spotkam całą masę dobrze znanych mi mordek i kilka nowych na dokładkę. Reszta? Nie jestem wymagający, bylebym się nie nudził. Oczywiście nie pogardziłbym szczytem fanfikowym (chyba, ze będzie na MEC), jakimiś ciekawymi prelekcjami, konkursami, gamesroomem (jak będzie Junge Speed i ticket to ride, to w ogóle super). No i oczywiście, zakładam, ze biorąc pod uwagę miejsce i tematykę, szykuje się dość spory koncert w wykonaniu kogoś więcej niż ShadyVoxa. Gdybym miał się zakładać, powiedziałbym, że pojawi się Eliemontie (czy jak to sie pisze), i pewnie paru innych wykonawców, których Sun nawet nie zna, bo mu słoń na ucho nadepnął. 

Pozostało tylko nazbierać na bilety (a może by tak pożyczyć samochód? Najlepiej czarną wołgę, albo Czajkę z chorągiewkami na błotnikach... Ech, skończy się na tym, że przyjadę czym będzie taniej) i oczywiście gadżety. Choć tego ostatniego to akurat mam w nadmiarze. 

Przydałoby się jeszcze wymyślić coś fajnego na aukcję. Coś, czego nikt inny nie ma i mieć nie będzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Byli już w Polsce. Swoją trasę koncertową poprowadzili przez m.in. Gdańsk i Kraków.

 

Będą tu jeszcze raz i oby nie ostatni. Tym razem nie przejazdem, a specjalnie do nas i dla nas - Przewalski's Ponies!

 

Wystąpią dla nas na koncercie oraz opowiedzą o swojej pasji wspólnie z ShadyVoxem i [TAJNE].

 

To nie koniec dobrych wieści, choć na kolejne musicie poczekać calutki tydzień. Czy będzie warto? Oj tak, będzie, Celestia mi świadkiem. :D

przewalscy.jpg

Edytowano przez sz6sty
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sz6sty Mam pytanie... Przewalscy wystąpią oczywiście w sali, gdzie będzie koncert galowy? Ich występ też będzie nagrany na tej pamiątkowej DVD ze złotego biletu? Bo przygotowuje się do nagrania konwentu jak zawsze :) Mam problem zdrowotny, ale chyba ogarnę się do Kongresu. Więc pytam, bo jeśli tak. To by mi się jedna z kamer zwolniła :)

 

Nie musiałbym nagrywać przewalskich by ich mieć :D A jak zwykle chce wrzucić na kanał, jeśli się zgodzą. Jak ostatnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

 

Jeśli będziesz miał problem z obstawieniem czegoś, to pisz. Mam zamiar nakręcić relację dla FGE, więc nagranie jakiejś atrakcji w całości nie powinno być większym problemem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Accurate Accu Memory napisał:

Ich występ też będzie nagrany na tej pamiątkowej DVD ze złotego biletu?

 

Tak, cały Koncert Galowy będzie nagrany i dostępny na pamiątkowej płycie. Nie musicie się więc martwić o swoje nagrania, będzie zrobione profesjonalne z dźwiękiem z konsoli, a nie z sali :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sz6sty Dzięki za info :)

 

@Wonsz Chyba właśnie nam znacznie ułatwiono :) Nie znam jeszcze planu atrakcji, chyba NIKT tego jeszcze nie zna :) Wiem też, że MCKey tez będzie to relacjonował w sieci na żywo[ Ba, jeden z orgów :) ]. Więc jakoś się podzielimy, znając już rozpiskę,... Tylko, jak się podzielimy, to będę mógł sobie skopiować od ciebie nagranie jakieś prelekcji? Dla siebie? Ostatnio wymieniłem się nagraniami MLK4 z MC :) ja będę miał co najmniej 2 kamery HD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu Wonsz napisał:

Nie powinno być problemu ze zgraniem, a w razie czego to prześlę ci zarejestrowane materiały już po konwencie.

Ja jak zwykle będę miał swój Multibook z czytnikiem kart pamięci, i 640 GB dysk usb... On jest nierozłącznym przyrządem. Te wszystkie materiały co mam z konwentów, bym na niego wgrał. Wiec z przerzutkami nie będzie problemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień, więc jak obiecaliśmy, pora na ogłoszenie kolejnych gości, którzy uświetnią nasz konwent.

 

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w fandomie kucyków. Nie ma chyba osoby, która nie słyszała chociaż jednej z ich piosenek.

Nie przedłużając:

 

Panie i Panowie, klacze i ogiery, jest nam niezwykle miło ogłosić, że na Pony Congress 2016 pojawi się Re:Make znany dawniej jako AcousticBrony!

 

Lista gości jest ciągle otwarta, więc śledźcie naszego fanpage'a i stronę www, aby być na bieżąco.

 

Przypominamy także o ciągle trwającej kampanii crowdfundinowej, dzięki której możecie zapewnić nam środki na jeszcze więcej znamienitych gości!

330253_110705972382829_116849479_o.jpg

Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA KONKURS!

Jeden z naszych organizatorów robiąc porządki na strychu u stryjka natrafił na tajemniczą księgę, z której wypadła strona zapisana w dziwnym języku z niezrozumiałymi symbolami. Po konsultacji z siostrą, postanowił, że dla tego kto rozszyfruje te zapiski, w ramach nagrody podaruje złotą wejściówkę na konwent!

Wszystkie szczegóły konkursu zostały zawarte na załączonym zdjęciu tajemniczej strony.

Przypominamy również, że ilość brązowych wejściówek jest ograniczona, więc rezerwujcie je jak najszybciej!

Nie ma na co czekać, więc do roboty kochani!

12823531_929464713841485_7665852353034707670_o.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka całkiem ciekawa, choć niezbyt skomplikowana. (chyba, że coś pominąłem i zagadka ma więcej niż 2 główne elementy). Od chyba godziny jest na FB i jeszcze dłużej na stronie. Jeśli wszystko zrobiłem dobrze, zgłoszenie dotarło, ale wątpię żebym był pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu sz6sty napisał:

Zgłoszenie dotarło, ale niestety nie jest to poprawna odpowiedź

 

Interesujące. Pozostaje więc powrócić do rysunku i przeanalizować go dokładniej. Obiecuję jednak, że nie będę spamował, puki nie wymyśle dostatecznie sensownej odpowiedzi (no chyba, że jedno zgłoszenie na osobę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Niezwykle miło jest nam ogłosić, że nasz konwent uświetnią dwie wspaniałe osobistości! Będzie to ich pierwsza wizyta nie tylko w Polsce, ale w ogóle w tej części Europy. Występ tego wspaniałego duetu będzie główną aktrakcją naszego koncertu galowego.

Specjalnie dla Was, wystąpią Michelle Creber i Gabriel Brown!

Tak, nie przewidzieliście się, Applebloom i BlackGryphon zaszczycą Nas swoją obecnością w Elblągu! Razem z nimi zjawią się też rodzice Michelle, którzy podzielą się swoją wiedzą i opowiedzą o wspaniałym rzemiośle aktorstwa głosowego.

Rezerwujcie swoje wejściówki już dzisiaj, bo ilość brązowych opcji jest ograniczona!

Więcej o naszych gościach możecie dowiedzieć się na naszej stronie. Pamietajcie aby śledzić naszego fanpage'a oraz nie przegapić żadnego tweeta.

Trzymajcie się ciepło!

12899438_458109351054370_1093923337_o.jpg

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...