Skocz do zawartości

sz6sty

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jako, że nikt do tej pory nie odkrył tajemnicy manuskryptu (choć kilka osób zbliżyło się do rozwiązania), pora na małą podpowiedź.

Aaale to za chwilę.

Przypominamy, że nadal można zostać wolontariuszem. Co za tym idzie, można za darmo poznać światowej sławy artystów fandomowych. Więcej korzyści jakie można otrzymać za pomaganie w utrzymaniu tego całego grajdołka, znajdziecie wypisane na naszej stronie internetowej:https://ponycongress.eu/index.php/pages/help-us

Wróćmy do konkursu.

Aby prawidłowo rozwiązać zagadkę, wystarczy rozszyfrować trzy elementy:

1. Gdzie znajduje się odpowiedź
2. Co zrobić z odpowiedzią
3. Jaka jest odpowiedź

Pamiętajcie, że nagrodą jest złota wejściówka, więc nie traćcie czasu!

12823531_929464713841485_7665852353034707670_o.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, bo ogarniam teraz kto z moich znajomych będzie i tak właśnie się zastanawiam czy ktoś jeszcze. Na tą chwilę to wiem ( z tego co mi wiadomo)- to będą:

 

@FrozenTear7 , @Celly, @Dayan, @Wonsz... i wydaje mi się, że to  jakoś tak mało, zawsze było więcej. I tutaj moje pytanie. Pominąłem kogoś? Albo komuś się plany zmieniły i też będzie?

 

BTW. @The Silver a ty będziesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Mhroczny Brat Starostki napisał:

Słuchajcie, bo ogarniam teraz kto z moich znajomych będzie i tak właśnie się zastanawiam czy ktoś jeszcze. Na tą chwilę to wiem ( z tego co mi wiadomo)- to będą:

 

@FrozenTear7 , @Celly, @Dayan, @Wonsz... i wydaje mi się, że to  jakoś tak mało, zawsze było więcej. I tutaj moje pytanie. Pominąłem kogoś? Albo komuś się plany zmieniły i też będzie?

 

BTW. @The Silver a ty będziesz?

 

Kusi i to bardzo i kombinuje, aby być :fluttershy4:. W tą sobotę będę na Łódzkim oraz z pewnością będę także na MEC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu The Silver napisał:

 

Kusi i to bardzo i kombinuje, aby być :fluttershy4:. W tą sobotę będę na Łódzkim oraz z pewnością będę także na MEC.

 

To super :D 

 

A na MEC'u prawdopodobnie spotkamy się taką samą ekipą jak na WKPI, bo będzie jeszcze właśnie mój kolega i koleżanka ( 99%) co miałem okazję właśnie wtedy poznać ją i Ciebie w naszym skromnym kręgu. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super :D 

 

A na MEC'u prawdopodobnie spotkamy się taką samą ekipą jak na WKPI, bo będzie jeszcze właśnie mój kolega i koleżanka ( 99%) co miałem okazję właśnie wtedy poznać ją i Ciebie w naszym skromnym kręgu. xD

 

Fajnie :twilight2:. Zobaczymy jak to się jeszcze potoczy, ale MEC dla mnie jest obowiązkowy i na nim na 100% będę.

Edytowano przez The Silver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. @The Silver a ty będziesz?

 

Mam już dobre wieści. Mama powiedziała, że jak się zaprę z egzaminami to pojadę. Zatem teraz zdać wszystko w 1 terminach. Będzie ciężko, ale jest to możliwe :fluttershy4:. Bilet w sumie opłaciłem, więc tym bardziej zrobię wszystko by się zjawić. 

Edytowano przez The Silver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.05.2016 at 17:09 The Silver napisał:

 

Mam już dobre wieści. Mama powiedziała, że jak się zaprę z egzaminami to pojadę. Zatem teraz zdać wszystko w 1 terminach. Będzie ciężko, ale jest to możliwe :fluttershy4:. Bilet w sumie opłaciłem, więc tym bardziej zrobię wszystko by się zjawić. 

 

Super, powodzenia życzę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Nie sądziliśmy, że zagadka będzie aż tak trudna, więc pora na kolejną podpowiedź :)

Dla przypomnienia:
Aby prawidłowo rozwiązać zagadkę, wystarczy rozszyfrować trzy elementy:
1. Gdzie znajduje się odpowiedź
2. Co zrobić z odpowiedzią
3. Jaka jest odpowiedź

4. Kupno jabłek NIE jest odpowiedzią

Pamiętajcie, że nagrodą jest złota wejściówka, więc nie traćcie czasu moje małe kucyki

12968073_955680627886560_446197664224942066_o.jpg

Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Chcemy zorganizować autobus z Krakowa, przez Katowice do Elbląga.
Wyjazd byłby w piątek wieczorem, powrót w niedzielę po konwencie.

Przy ok 40 os. koszt w dwie strony powinien zamknąć się w 100 zł od osoby w dwie strony.

Jeśli ktoś jest chętny, niech da znać w komentarzu, jeśli będzie zainteresowanie, wtedy wrzuci się już prawdziwy formularz zgłoszeniowy z gwarancją miejsca :)

Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...