Skocz do zawartości

sz6sty

Recommended Posts

15 godzin temu sz6sty napisał:

Nie uważasz, że byłaby to zbyt bezpośrednia podpowiedź?

No i wysłałeś odpowiedź przez formularz kontaktowy, a nie na podanego maila :P

 

Jak byście dali kod ASCII to nie byłoby problemu z odczytaniem i szukaniem brakujących znaków. Przyznaję, że nie zrozumiałem gdzie mam to wysłać, bo właśnie jakiś znaków brakowało i jakieś dziwne coś mi wychodziło. Tak czy siak złotą wejściówkę już wcześniej wykupiłem, a gdybym wygrał konkurs to bym odstąpił wygraną drugiemu zwycięzcy, bo głupio by było mieć 2 bilety. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie! Klacze i Ogiery! Jedyną stałą jest zmiana, dlatego trzymając się tradycji zapoczątkowanej przez poprzednie konwenty zmieniamy miejsce.

 

Ale spokojnie nie będzie tak dramatycznie jak w 2013 roku, kiedy to nową lokalizację trzeba było znaleźć w kilka godzin.
Tym razem powód jest dużo bardziej prozaiczny. Widzieliście zapewne film Michelle Creber i Black Gryph0na promujący ich nową trasę koncertową Getting Stronger? (https://youtu.be/pJKqy-Sh-Lk?t=1m20s)

 

Nasi goście specjalni mieli pewne trudności z wymówieniem nazwy naszej miejscówki, dlatego po konsultacjach uznaliśmy, że należy zmienić miejsce imprezy na łatwiej wymawialne. Dzięki zaangażowaniu dyrekcji elbląskiego MOSiR-u i poparciu Prezydenta Miasta, możemy urządzić Pony Congress 2016 w Elbląskiej Hali Sportowo-Widowiskowej.

 

Ogrom przestrzeni, jaki będziemy mieli do dyspozycji spokojnie pozwoli nam na komfortowe, dla gości i uczestników, przeprowadzenie całości imprezy.

Żartujemy sobie, że wolontariusze, (na których nabór jest ciągle otwarty) będą musieli się wykazać dużą dozą kondycji, aby stale patrolować cały budynek.

 

W związku z tymi pozytywnymi zmianami, zachęcamy wszystkich, którzy nie posiadają swojej przepustki na imprezę do udania się na https://tickets.ponycongress.eu/ gdzie takową będą mogli sobie zarezerwować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kochani!

 

Do konwentu został miesiąc, powoli kończą się wejściówki w opcji brązowej, więc to ostatnia chwila, aby sprawić sobie prezent na zakończenie roku szkolnego ;)

 

Abyście mogli wygodnie uczestniczyć w naszej imprezie, udostępniliśmy Wam formularz, dzięki któremu będziecie mogli zarezerwować sobie miejsce do spania w Szkole Muzycznej. Ilość miejsc ze względów BHP i p.poż. jest ograniczona, więc nie zwlekajcie! Będzie też udostępnione miejsce w szkolnym internacie, szczegóły podamy wkrótce (chcemy wynegocjować dla Was jak najniższe ceny)

 

Dla tych co cenią sobie wygodę, udało nam się załatwić zniżki w jednym z Elbląskich hoteli. Rezerwując pokój w Hotelu Galeona powołując się na hasło "Szkoła Muzyczna" otrzymacie rabat na pokój nawet do 20%.

 

Przypominamy też, że osoby chcące przyczynić się do jeszcze lepszej oprawy konwentu, mogą zrobić to na stronie Generosity.

 

Do zobaczenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Maskotki dla posiadaczy diamentowych wejściówek oraz ich mniejsze wersje dla tych którzy wesprą nas na Generosity.com już są gotowe i czekają na nowych właścicieli.

 

Dla najbardziej hojnego kucyka, będzie uszyta duża maskotka wysokości ok 60cm, więc nie czekajcie aż ktoś Wam sprzątnie tą okazję sprzed nosa, gdyż można zdobyć bardzo ciekawe gadżety w podziękowaniu za dotacje.

 

Spokojnej niedzieli kochani!

DSC_0196.JPG

Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.05.2016 at 20:26 Salto napisał:

Zmieniacie miejsce, bo tamto było trudne do wymówienia dla obcokrajowców? Pogięło was do reszty, czy sobie jaja robicie?

A nie za dużo byś chciał? Jak rozpiska będzie 2 tygodnie przed konwentem, to będzie super. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Niklas napisał:

A ja wciąż się zastanawiam czy ktoś z Wrocławia się tam wybiera :v 

A ja się zastanawiam, kto oprócz mnie i McKeya... No i może @Wonsz'a. Będzie ten konwent nagrywał. Przydałaby się rozpiska by się podzielić atrakcjami :) Bo bardzo możliwe, że będę mieć tylko jedną kamerę. Taką z prawdziwego zdarzenia, a nie aparat HD i jeszcze jeden aparat o wątpliwej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to już niedługo. Kurde, muszę się spiąć i wysupłać hajs na dodatkową kartę pamięci i baterię do kamery.

 

Rozpiski jeszcze nie ma, ale mogę zapewnić Cię, że na pewno będę chciał obstawić wszystkie panele z zagranicznymi gośćmi. Pewnie jeszcze coś ciekawego do nagrania się znajdzie, ale nie wiem jak z czasem będę stać, bo będę musiał ponagrywać materiały do relacji, no i chciałbym też trochę pokorzystać z konwentu, a nie latać cały czas z kamerą. Jak tylko pojawi się plan atrakcji napiszę do Ciebie i podzielimy się jakoś ;) @Accurate Accu Memory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/30/2016 at 18:12 Accurate Accu Memory napisał:

A ja się zastanawiam, kto oprócz mnie i McKeya... No i może @Wonsz'a. Będzie ten konwent nagrywał. Przydałaby się rozpiska by się podzielić atrakcjami :) Bo bardzo możliwe, że będę mieć tylko jedną kamerę. Taką z prawdziwego zdarzenia, a nie aparat HD i jeszcze jeden aparat o wątpliwej jakości.

 

5/31/2016 at 18:18 Wonsz napisał:

Faktycznie, to już niedługo. Kurde, muszę się spiąć i wysupłać hajs na dodatkową kartę pamięci i baterię do kamery.

 

Rozpiski jeszcze nie ma, ale mogę zapewnić Cię, że na pewno będę chciał obstawić wszystkie panele z zagranicznymi gośćmi. Pewnie jeszcze coś ciekawego do nagrania się znajdzie, ale nie wiem jak z czasem będę stać, bo będę musiał ponagrywać materiały do relacji, no i chciałbym też trochę pokorzystać z konwentu, a nie latać cały czas z kamerą. Jak tylko pojawi się plan atrakcji napiszę do Ciebie i podzielimy się jakoś ;) @Accurate Accu Memory


To fajnie że ktoś mnie tu pamięta. Takiego randoma. 

@Accu ja bede nagrywać raczej z głównej sali + ewentualnie jakieś dziwne rzeczy tak więc będziesz mógł szaleć. Dodatkowo na głównej sali będe zgrywał audio do filmu na DVD tak więc nie wiem jak będe leciał z innymi ewentualnie salami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu McKeyPL napisał:

@Accu ja bede nagrywać raczej z głównej sali + ewentualnie jakieś dziwne rzeczy tak więc będziesz mógł szaleć. Dodatkowo na głównej sali będe zgrywał audio do filmu na DVD tak więc nie wiem jak będe leciał z innymi ewentualnie salami.

Tak jak mówił @Wonsz chyba będzie najlepiej :) Pojawi się rozpiska, to się zgadamy, nawet w tym temacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu McKeyPL napisał:

@Accu ja bede nagrywać raczej z głównej sali + ewentualnie jakieś dziwne rzeczy tak więc będziesz mógł szaleć. Dodatkowo na głównej sali będe zgrywał audio do filmu na DVD tak więc nie wiem jak będe leciał z innymi ewentualnie salami.

 

Będziesz nagrywać tym, czym nagrywałeś na MLK 2015, czy czymś lepszym? :P Bo możemy się ugadać, że udostępnię Ci moją kamerę na najważniejsze wydarzenia. Ty będziesz miał materiał do DVD, a ja nagrania na kanał FGE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Wonsz napisał:

Będziesz nagrywać tym, czym nagrywałeś na MLK 2015, czy czymś lepszym? :P Bo możemy się ugadać, że udostępnię Ci moją kamerę na najważniejsze wydarzenia. Ty będziesz miał materiał do DVD, a ja nagrania na kanał FG

Nie wiem jak Key, ale ja będę miał moją kamerę 720P + Prawdopodobnie cyfrową kamerę JVC... Moż3e wezmę też mój aparat HD, ale on dużo baterii zeżre na 2 dni konwentu :(

 

Ale na MECu, tez zamierzam sporo nagrać, pewnie więcej wyłapie niż tutaj :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Wonsz napisał:

 

Będziesz nagrywać tym, czym nagrywałeś na MLK 2015, czy czymś lepszym? :P Bo możemy się ugadać, że udostępnię Ci moją kamerę na najważniejsze wydarzenia. Ty będziesz miał materiał do DVD, a ja nagrania na kanał FGE.

Ja bede miał swoją ale chyba tylko do prywatnego streama czy coś. A dodatkowe kamery 720/1080p się załatwiają. Gorzej z nadajnikiem bo ja w lapku nie mam wejścia HDMI tylko iLink/FireWire/1394 a to też jest z tym problem. No ale stawiam na audio a video dostarczy ktoś inny... Mam nadzieje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu McKeyPL napisał:

No ale stawiam na audio a video dostarczy ktoś inny... Mam nadzieje...

No cóż, ja będę miał co najmniej 2 urządzenia nagrywające. Jeśli będziesz potrzebował, mogę ci pomóc nagrać wideo :) Ostatnio nasza współpraca na turnieju Karaoke, wyszła całkiem dobrze :)

Co prawda każdy nagrał połowę ekranu, ale dało się pomontować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Zbysio napisał:

Mam takie drobne pytanie. Czy tam będzie ktoś kto sprzedaje jakieś w miare jakościowe pluszaki? Bo bym sobie nabył jakiegoś. Maskotka konwentu nie ubliżając jej za bardzo mnie nie interesuje.

Poza ręcznie robionymi u Angel99percent, powinny być jeszcze chińskie pluszaki od Tyra. Bardzo dobra jakość i wygląd, za sensowne pieniadze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...