Skocz do zawartości

sz6sty

Recommended Posts

UWAGA MAM DROBNE OGŁOSZENIE!

 

W związku z tym że niebawem odlatuję do Anglii, nie będzie mnie na Ponycongresie. Wielka szkoda, że nie mogę się pojawić i spotkać starych znajomych, jednak to nie powód żeby ktoś inny nie mógł skorzystać. Dlatego też chciałbym ofiarować komuś swoją wejściówkę na imprezę. 

Jest to Bronze bilet, już opłacony, i serio chcę by ktoś z niego skorzystał, zamiast żeby przepadł. Jeśli ktoś jest chętny lub ktoś jeszcze nie kupił wejściówki, niechaj się do mnie zgłosi. 

 

To tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

z regulaminu: 7. Zakazana jest odsprzedaż Akredytacji na aukcjach, licytacjach lub prowadzona w jakikolwiek inny sposób wskazujący na zarobkowy charakter takiej odsprzedaży. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności Akredytacji, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne. [...] 9. Rezygnacja z Akredytacji jest możliwa do 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy. W przypadku uiszczenia opłaty akredytacyjnej, jest ona zwracana do 14 dni roboczych od momentu rezygnacji.


@Ares Prime, odpowiedź dostałeś już PW.

Program jest już zasadniczo gotowy (ew zmiany kosmetyczne, dodatkowe atrakcje), obecnie jest w tłumaczeniu. Jutro powinna się ukazać rozpiska

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało nam już niewiele czasu do konwentu a my dalej nie przekazaliśmy wam informacji na temat planu! Już to nadrabiany i przekazujemy wam komplety plan konwentu.
Na miejscu będzie każdy dostanie ulotkę wraz z całym planem. Teraz możecie zacząć planować na co się wybierzecie! Pamiętajcie że plan może jeszcze się zmienić (mogą dojść jeszcze atrakcje).

Nasz konwent pojawił się w Czerwcowym wydaniu gazety Focus. Zapraszamy do przeczytania go i dowiedzeniu się czegoś ciekawego o fandomach które będzie można spotkać na naszym konwencie.

https://goo.gl/f3iomP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści, nowe wieści!

W czasie gdy egzaminy, poprawki i przedwakacyjne zamieszanie trwa w najlepsze, my zdecydowaliśmy podgrzać jeszcze trochę atmosferę.

Na początek informacja z ostatniej chwili!

Nasz konwent zyskał oficjalne wsparcie od firmy Egmont wydająca w Polsce wiele kucykowych czasopism i książek.

Po drugie, na nasz konwent wpadną kolejni goście! Są nimi NicolasDominique, Flyghting oraz Gonedreamer.

Zastanawiacie się co będą robić? Już nie musicie - ci dwaj z przodu zdradzą wam kilka sekretów tworzenia muzyki elektronicznej i opowiedzą trochę ciekawostek z tym związanych. Zaś od naszej wspaniałej polskiej artystki będziecie mogli wyciągnąć, co zrobić by malować takie dzieła jak to w poście(http://fav.me/d5u8068).

Konwent coraz bliżej, pamiętajcie, że jeśli chcecie mieć zapewnione miejsce noclegowe w sali gimnastycznej Szkoły Muzycznej powinniście wypełnić formularz na stronie https://ponycongress.eu/index.php/pages/accommodation . Odpowiadając też na pojawiające się pytania, informujemy, że nocleg w szkole będzie możliwy również z piątku na sobotę.

Więcej informacji wkrótce!

A co do zgłoszeń, są one już zamknięte. Rzeczone "pustki" wynikają z tego, że postanowiliśmy nie umieszczać prelekcji w czasie trwania koncertów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konwentu coraz bliżej, dlatego pora przypomnieć najważniejsze rzeczy:

- O tym jak dotrzeć na miejsce konwentu możecie przeczytać tutaj:https://ponycongress.eu/index.php/pages/venue

- Dla osób zainteresowanych noclegiem z naszej strony, będzie udostępniona sala gimnastyczna w Szkole Muzycznej. Aby mieć pewność miejsca należy wypełnić odpowiedni formularz tutaj:https://ponycongress.eu/index.php/pages/accommodation Nocleg będzie udostępniony również z piątku na sobotę. Możliwość wejścia będzie w piątek od godziny 20:00 do 23:00. Jeśli ktoś przyjeżdża w nocy proszę zadzwonić pod numer 518 375 845, aby dozorca otworzył drzwi. W sobotę szkoła będzie zamknięta w godzinach 15:00 - 21:00. W niedzielę, należy "wymeldować się" do godziny 17:00.

- Program konwentu można znaleźć tutaj:https://ponycongress.eu/index.php/pages/program atrakcje będą prowadzone w język angielskim, bądź w dwóch językach.

- Tym, którzy chcą jeszcze mocniej zintegrować się z resztą bronies, polecamy wizytę w zaprzyjaźnionej tawernie, gdzie za okazaniem opaski konwentowej, dostaniecie zniżkę na wybrane napoje, jedzenie, a rodzice i pełnoletni na piwo. Więcej o tawernie jutro

- Ci którzy nie opłacą swojej wejściówki wcześniej (https://ticket.ponycongress.eu/), będą mogli dokonać akredytacji na miejscu (opłata w dniu konwentu za dwa dni - 40zł, tylko sobota - 30zł, tylko niedziela - 15zł). Będzie możliwość płatności katą.

- W porozumieniu z Miastem, dla mieszkańców Elbląga jest dostępna specjalna oferta - wejście dla rodziny (2 os. dorosłe + 2jka dzieci) będzie możliwe na wspólnej akredytacji dwudniowej za 30zł.

- Wszystkie wydarzenia z Sali Celestii będą transmitowanie na żywo tutaj:https://youtu.be/vIM4dLSBWo8 tak aby Ci, którzy nie mogli przybyć do Elbląga mogli chociaż wirtualnie uczestniczyć w tej wspaniałej zabawie.

My już nie możemy się doczekać, mamy nadzieję, że dzięki Wam będzie to najlepszy konwent w tej części Europy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich do miłego spędzenia czasu z innymi bronies w zaprzyjaźnionej tawernie. Więcej szczegółów tutaj:https://www.facebook.com/events/1214314838587473/

Dodatkowo publikujemy zdjęcie największej maskotki Chanterlota. Jest jeszcze możliwość zdobycia jej wspierając nas na stronie Generosity:https://ponycongress.eu/indiegogo

Jutro kolejne informacje :)

 

DSC_0042.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wróciłem do domu trochę wcześniej... Chciałbym podziękować wszystkim helperom i przygotowującym za świetny konwent, gościom za przyjazd do mojej małej miejscowości, a zwłaszcza sz6stemu za to, że walczy o to, by coś się w tym biednym Elblągu działo. Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwent był BOSKI!! Dziękuję wszystkim, których miałem okazje spotkać i poznać :) Prelegentom, organizatorom i uczestnikom :)

Sala Twilight nagrana :) Niestety z powodu głupiego błędu nie zauważyłem, że nazwy nagrań się pokrywają i nadpisałem początek prelekcji o kuczym Falloucie :(

A część końcowa prelekcji o Mieszkaniu z Mane6, zginęła, błąd zapisu :( Ale 90% nagrań mam)

Pojawią się na kanale, gdy wrócę do domu i zmontuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwent uważam za bardzo udany, chociaż nie obyło się bez pewnych narzekań. Trochę mnie bolał fakt, że nie zjawiło się tylu ludzi, ilu oczekiwała organizacja, bo hala była przeogromna, a na najlepszych koncertach udało nam się zapełnić tylko połowę miejsc siedzących. Tak na oko podejrzewam, że na samym konwencie było z 200 osób? Mało to nie jest, no ale spodziewałem się większego tłoku. Jednak liczba taka, a nie inna, gdyż pewnie przesądził o tym czas - sesja, dosłownie koniec roku szkolnego dla uczniów. No i gdzie się zapodziały osoby, które mówiły, że będą, ale koniec końców nie było ich? @1st miałeś być z @Celly, ale zrezygnowaliście. Why? Mam nadzieję, że nie od niechcenia, no ale serio .... kurcze, spodziewałem się was :despair:. Mam nadzieję, że na MECu już się pojawicie, bo macie go pod własnymi drzwiami.

 

A tak znów pełno nowych jak i znanych osób przewinęło się w czasie konwentu. Fajnie było cyknąć sobie foty z Re:Make'iem, dostać autografy od Shady'ego, Gryphon'a oraz Michelle plus doliczyć tego od nich podziękowalnego hug'a :rd7:. Były atrakcje, było karaoke, trochę mi szkoda osób, które musiały grać w MLP:CCG na krzesłach, no i podziękowania @sz6sty za pilnowanie wszystkiego (chociaż, nie wybaczę, że zapomniałeś o grupowym zdjęciu - trzeba ci było przypominać :madtwilight:). Ale ogólnie jest bardzo zadowolony.       

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu The Silver napisał:

Trochę mnie bolał fakt, że nie zjawiło się tylu ludzi, ilu oczekiwała organizacja, bo hala była przeogromna

Wydaje mi się, że wejściówek, sprzedano znacznie więcej, niż było faktycznie ludzi :( Orgowie chyba, mocno do tego dopłacili...

 

Anyway, @The Silver Ty wstawisz zdjęcia, jeśli jakieś  masz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu The Silver napisał:

Konwent uważam za bardzo udany, chociaż nie obyło się bez pewnych narzekań. Trochę mnie bolał fakt, że nie zjawiło się tylu ludzi, ilu oczekiwała organizacja, bo hala była przeogromna, a na najlepszych koncertach udało nam się zapełnić tylko połowę miejsc siedzących. Tak na oko podejrzewam, że na samym konwencie było z 200 osób? Mało to nie jest, no ale spodziewałem się większego tłoku. Jednak liczba taka, a nie inna, gdyż pewnie przesądził o tym czas - sesja, dosłownie koniec roku szkolnego dla uczniów. 

 

#Elbląg. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Niklas napisał:

Uwierz, ze to nie było problemem, a raczej fakt braku tematów po polsku. Tak mocno się skupili na zagranicznych gościach, że zapomnieli o naszych xd

 

Też na to zwróciłem uwagę, ale dużo moich znajomych nie pojechało, bo mieli za daleko/dojazd taki sobie. Nie twierdzę, że zawsze powinien być na Śląsku, ale jakieś duże miasto z dobrym dojazdem by było lepsze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Salto napisał:

dojazd taki sobie

 

Pls... To ja ze swojego zadupia dotarłem do Elbląga z trzema przesiadkami :rainderp: A co dopiero Ślunsk pyłyn wyngla i wszystkiego :wow: 

Ja w sumie w dwie strony zrobiłem tam... ponad 1000 km :ming: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Niklas napisał:

Pls... To ja ze swojego zadupia dotarłem do Elbląga z trzema przesiadkami :rainderp: A co dopiero Ślunsk pyłyn wyngla i wszystkiego :wow: 

Ja w sumie w dwie strony zrobiłem tam... ponad 1000 km :ming: 

 

To fajnie, ale nie wszyscy mają ochotę tłuc się x godzin w pociągu, jak jest upał. Z większości miejsc w Polsce do Warszawy dojedziesz szybciej niż do Elbląga. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem już na drugi koniec kraju, odespałem i na spokojnie swoje spostrzeżenia zebrałem.

Do organizatorów mam swoje trzy grosze i ponarzekam:
 

1.Ogromny chaos kolejki i zamęt przy akredytacji, dodatkowo osoby wpychające się do nie swojej kolejki (były trzy grupy), co skutkowało tym że mało kto był błyskawicznie obsłużony.

2.Podczas akredytacji sam musiałem się dopominać o np opaskę na rękę bo heleprów odpowiednio nie przeszkolono ani też gadżetów nie przygotowano wcześniej, gadżety też nie od razu były dostępne, były pomieszane przez co schodziło sporo z kompletowaniem ich.

3.Opóźnienia - przez co część prelekcji nie było lub całkowicie pokręcono harmonogram (głównie koncertów przez co ominął mnie koncert Przewalskich bo po co trzymać się kolejności zapisanej w harmonogramie) a wyjeżdżając musiałem zebrać się w połowie aukcji charytatywnej bo bym do domu na czas nie wrócił (700 km-12 godzin jazdy w jedną stronę, łącznie 1400km).

4. Bardzo mało prelekcji - odrzucono wszystkie prelekcje tylko po polsku przy organizacji bo konwent miał być "światowy", wiele też podań z atrakcjami odrzucono.

5.Przeniesieni imprezy z szkoły muzycznej na hale to porażka, dojście między sleepromem a halą na nogach 25 minut na biedę, pomijam komunikacje miejską.

6.Sleeprom pozostał w szkole muzycznej i nie było do niego dostępu za dnia ! Jednocześnie nie podano odpowiednio wcześniej adresów lokalizacji i telefonów kontaktowych.

7.Hala w której robiono konwent nie była dostosowana do takich wydarzeń, za mało pomieszczeń przez co kącik artystyczny był w części korytarza która był szatnią i zastawiono go banerami żeby poprawić komfort, kącik gamingowy w drugiej najdalszej części gdzie była mniejsza szatnia, dodatkowo nie było stołów więc turnieje karcianek odbywały się na podłodze lub improwizowane na krzesłach, konsol mało – było by więcej ale podobno również i w tym przypadku odrzucono zgłoszenia.

8.Pub do którego mieliśmy załatwione wejście i zniżki był w wuj wyrąbany daleko i tylko raz tam byłem się z innymi broniaczami integrować co było chyba najciekawszą częścią imprezy.

9.Zamiast słuchać koncertów w odpowiednio dostosowanej sali (przypomnę że odpowiednim zdjęciem zachęcano w opisie wydarzenia na początku) to były one na scenie na hali sportowej z średnią akustyką.

10.Konwent na siłę chciano zrobić z wielką pompą dla ogromnej ilości gości, głównie z zagranicy (między innymi dlatego odrzucano polskie atrakcje) ale że zapomniano o promowaniu i reklamie lub tego nie dopatrzono to na konwent z zagranicy przyjechał mało kto poza stałymi bywalcami i zaproszonymi gośćmi.

11. Prelekcje które były to w większości już odgrzewane kotlety i niektóre były rok temu ale że gości zagranicznych było za mało i nie brali udziału w wielu z nich to były prowadzone po polsku z racji samych polskich słuchaczy) - więc po wuj było wywalać polskie atrakcje ?

12.Nie było tłumaczy do prelekcji prowadzonych po angielsku oraz do paneli z gośćmi/gwiazdami, wyłącznie po angielsku przez co osoby które mało ogarniały nie za bardzo mogły zrozumieć co się dzieje.  Serio trzeba było wywalać/odrzucać polskie prelekcje ? A jeśli już to czy nie można było zorganizować tłumaczenia ich tak jak to miało miejsce w zeszłym roku i działało sprawnie ?

13.Lokalizacja WTF ?


A teraz pochwalę co trzeba

1.Helperzy – naprawdę mocno się starali i byle mega-ultra-hiper pomocni

2.Sporo ciekawych i fajnych gości zarazem

3.Wystawcy z ciekawym asortymentem, bardzo otwarci na klientelę z przystępnymi cenami, szkoda mi było tych zwłaszcza z zagranicy gdyż przez niedostatek klienteli mieli mały obrót i ponieśli spore koszty przyjazdu ( jakby nie było było mało ludzi-czemu ? niech każdy sobie sam odpowie według siebie)

4.Koszulki – w tym roku znacznie lepsze niż na MLK2015 (tamte z przyczyn różnych były mocno improwizowane i ekhm „słabo” wyszły. BTW powiedzcie mi kurcze kto wpadł na pomysł aby na czarnych koszulkach dawać czarny napis nie dając choćby do niego białej obwódki ?

5.Muszę też pochwalić i oddać wyrazy szacunku że chcieliście zrobić wielka imprezę międzynarodową, wyszło jak wyszło ale sama idea i chęć zasługuje na uznanie.

6.Mimo wszystko było warto pojechać i poznać nowych ludzi i zintegrować się z nimi, zobaczyć na żywo gości i zdobyć trochę nowych itemków do kolekcji i doświadczeń z podróżowania pokręconą komunikacją krajową.

 

Podsumowując tragedii nie było, konwent zakończył się pozytywnie mimo usilnych starań organizatorów :P ale sukcesem bym go nie ogłosił, bardzo wiele rzeczy nie grało.

P.S. Czekam z niecierpliwością na obiecana pamiątkową płytę żeby przesłuchać koncerty na których przez chaos w harmonogramie nie mogłem być.

P.S. 2 Egmoncie wstydź się za gazetki z przed pół roku z odrzutu :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Sun napisał:

Wie ktoś może czy Suchy (ten sprzedawca, co robił kubki na miejscu, bo tak się chyba nazywał), ma jakąś stronkę internetową, gdzie ma wzory?

Nie ma strony, posiada natomiast profil na FB, generalnie robi z wzorów z katalogu lub tego co mu klient podrzuci bez najmniejszego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Enklawa_absurdu napisał:

Nie ma strony, posiada natomiast profil na FB, generalnie robi z wzorów z katalogu lub tego co mu klient podrzuci bez najmniejszego problemu.

Ja wiem, że robi ze wszystkiego, na miejscu, ale chodziło mi o to, czy na swoim profilu (jaki on w ogóle jest? Profil znaczy), ma gdzieś swój katalog wzorów. Bo mnie znajopmy molestuje o kubek, to chciałem mu podesłać katalog, by se wybrał wzór.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...