Skocz do zawartości

Taniec


Dashidania

Recommended Posts

Rozumiem, że temat jest ogólnie o tańcu?  Miałem do czynienia z dwoma, ale na żadnym się specjalnie nie znam. Umiem kilka ruchów z capoeiry, bo grupa miała treningi tam, gdzie ja swoje. Oczywiście jakbym miał zatańczyć capo, to nie da rady. Drugi taniec to breakdance i z niego umiem więcej, bo ćwiczę około dwóch tygodni. Mam o tyle dobrze, że umiem już stać na rękach, salta itd., oraz jestem dość rozciągnięty i ogólnie sprawny fizycznie. Jeśli chodzi o rady, to zależy od tańca. Ogólnie polecam się wyluzować i nie przejmować tym, że ludzie patrzą, a ty niewiele umiesz. Jak zaczynałem z parkour to sporo ludzi się śmiało, a teraz podchodzą, robią zdjęcia i pytają, czy ich czegoś nauczę.

Edytowano przez Phosky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Enigma I WILL HUG YOU ALL napisał:

Moje serce tańczy podczas zawałów. 

Mi chodziło w przenośni, jeżeli nie rozumiesz. Poza tym chciałam inne rady nie do tańca na rurze ( Na serio! akurat to wam weszło do głowy?) tylko do hip hopowego.

Edytowano przez Dashidania
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
godzinę temu Dashidania napisał:

Mi chodziło w przenośni, jeżeli nie rozumiesz. Poza tym chciałam inne rady nie do tańca na rurze ( Na serio! akurat to wam weszło do głowy?) tylko do hip hopowego.

Bez urazy @Dashidania, ale z twoich tematów można zrobić zawsze niezłą bekę...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego tego nie sprecyzowałaś w pierwszym poście? Byłem w trakcie pisania krowiego postu o tańcu brzucha, bo nie będę ukrywać, jestem w nim boski, no ale jako że to nie jest głównym nurtem tematu, zostałem zmuszony go usunąć. Przez twoją nieodpowiedzialność straciłem naprawdę bardzo dużo czasu. Następnym razem sprecyzuj cel wątków zanim zabierzesz się za pisanie.

Peace Shoop_Da_Whoop!_Icon.png?version=8fe8e15

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Obowiązkowo na uczelni miałam przerabiane tańce ludowe i nowoczesne.Troszkę brakowało mi mocnych podstaw klasyki, bo chyba w tą stronę najbardziej by mnie ciągnęło. Widzę duży wpływ tych zajęć na opanowanie ciała, co jest bardzo przydatne. Nie mam na co dzień zbyt wielu okazji do tańczenia, bo partner jest nietańczący, więc jedyne okazje to wesela i tego typu uroczystości gdzie nie może się wymigać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...