Skocz do zawartości

Trójmiejski Ponymeet Wiosenny


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

commission___princess_pomerania_enjoying

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejnego ponymeeta do Gdańska!

 

12 marca 2016

 

Tym razem meet przybierze formę spotkania prawie zorganizowanego. Będą dostępne trzy sale a w nich różnorodne atrakcje. Między innymi:

 

KUCYKOWA MATURA (próbna)

Byłeś na wszystkich możliwych wiedzówkach i potrafisz wymienić każdego niebieskiego pegaza, jak i wyrecytować piosenki Feather chronologicznie?

Matura będzie taką profesjonalną wiedzówką, która sprawdzi zarówno wiedzę z fanonu, kanonu jak i fandomu. Otrzymacie arkusze, zostanie podany czas, a do rozwiązania będzie czekać wiele zadań wzorowanych swą formą na prawdziwych zadaniach maturalnych.

 

Dla najlepszych są przewidziane drobne nagrody i certyfikaty!

 

Owy egzamin będzie próbnym egzaminem przed poważniejszą formą, którą planujemy na MECu, a więc warszawskim konwencie.

 

Oprócz tego:

 

PRELEKCJE

 

NAJLEPSZE KARAOKE W POLSCE

(wypożyczane na konwenty fantasy!)

 

TURNIEJE KUCYKOWYCH GIER KARCIANYCH

 

SKLEPIKI

 

xF0fl0T.png

 

Zgodnie z tribrońską tradycją każdy gość może liczyć na darmowy nocleg pod dachem, w lokalu prywatnym.

Jednak zawsze istniał jeden, dość oczywisty warunek:

Musimy wiedzieć o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Dlatego nie zaśpijcie i jeśli chcecie spać w fajnych warunkach, to dajcie znać najlepiej już teraz! :lunasmile:

 

DANE PONYMEETA:

 

Cena wejściówki: 5 zł

Członkowie Stowarzyszenia z opłaconymi na bieżąco składkami wchodzą za darmo

 

 

Wydarzenie na fejsie:

https://www.facebook.com/events/539154939573287/

 

Wątek na FGE

http://www.fge.com.pl/2016/02/trojmiejski-ponymeet-wiosenny.html

 

Wątek na forum PONE

http://pone.net.pl/showthread.php?tid=221

 

Adres:

Ulica Uczniowka 22 (budynek zabytkowej szkoły)

 

12 marca 2016

11:00 otwarcie akredytacji, 18:00 zakończenie meeta

 

Główny organizator:

Stowarzyszenie Tribrony

reprezentowane przez

Jakuba "SPIDIvonMARDERa" Orłowskiego

 

iG54hjZ.png

0unNJSW.png

 

Krótki, lakoniczny poradnik dojazdu.

 

Adres ponymeeta to Uczniowska 22, Gdańsk Letnica, obok stadionu, a więc tzw. PGE Areny/Energa Areny

 

1. Trzeba dotrzeć do Węzła Kliniczna.

Z dowolnego miejsca w Trójmieście trzeba dostać się do kolejki SKM i wysiąść na przystanku GDAŃSK POLITECHNIKA. Osoby, które jadą tramwajem, powinny wysiąść z tramwaju przy OPERZE BAŁTYCKIEJ. Na mapce 1 narysowano trasę przejścia między obydwoma przystankami, a docelowym przystankiem linii

10 WĘZEŁ KLINICZNA. Tam trzeba wsiąść w tramwaj jadący w kierunku Nowego Portu - Góreckiego

To przejście biegnie pod paroma estakadami.

 

2. Wysiadamy z tramawaju linii 10 na STADION ENERGA GDAŃSK i stąd idziemy obok nasypu ulicą Uczniowską. Szkoła jest charakterystyczna, to zabytkowy, ceglany budynek.

 

http://www.ztm.gda.pl/rozklady/rozklad-010_20160109-51-1.html

Strona gdańskiego ZTM z rozkładem jazdy linii 10.

 

Tym tramwajem można bezpośrednio dojechać także z DWORCA GŁÓWNEGO!!! Unikamy wtedy jazdy SKMką.

 

 

 

 

Link do google maps:

https://www.google.pl/maps/place/Gda%C5%84ska+Organizacja+Turystyczna/@54.390307,18.6459399,18z/data=!4m7!1m4!3m3!1s0x46fd7356278012c9:0x6cc64d801c108e4d!2sUczniowska+22,+Gda%C5%84sk!3b1!3m1!1s0x46fd73a1b3051e17:0xab29b0e7233d75ef

 

Zgłaszanie atrakcji, sklepów, chęci pomocy:

https://docs.google.com/forms/d/1VJmE5ncd9hidCtObQiyewVwkfxAMzbiV3u4KpzwJSJc/viewform

 

www.tribrony.org

 

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to ja lublyu. Eto budziet charaszczo meet. 

Blisko jest (spokojnie piechotą się dojdzie w godzinkę), cena praktycznie żadna.  Podoba mi się pomysł matury z kuców, lecz sądzę, że miałbym spory problem zdobyć 50%. Ale kto wie, może spróbuję dla zabawy... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minuty temu Mates napisał:

@SPIDIvonMARDER, jak to jest w ten sam dzień xD 12 marca xD ale dobra, pokminie żeby do was jechać :D

Jak może być w ten sam dzień, skoro Spidi będzie na obu imprezach? xD

 

Czytaj dokładnie - Bykon jest 19 marca :v

Edytowano przez Wonsz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu Wonsz napisał:

Czytaj dokładnie - Bykon jest 19 marca :v

@Wonsz ja czytam dokładnie. Oto dowód:

Cytuj

BYKON.thumb.png.69e539ee5925f9a187738a7f

 

Jak widać na powyższym screenie, na forum jest podana data 12-13 marca :v Z kolei na stronce konwentu już prawidłowa (19-20marca):

Cytuj

sssssss.png

 

Czyli albo ja jestem totalnym debilem i źle coś czytam, albo opierdziel należy się komuś, kto źle dodał datę wydarzenia na forum :D Czyżby @Siper?^^

Pokój i pzdr! :D

 

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Nightmare Xeno napisał:

Mam pytanie o dojazd bo kompletnie nie wiem gdzie to jest a będzie to mój pierwszy ponymeet.

Spokojnie. Spidi prędzej czy później pewnie doda szczegóły dojazdu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest podany konkretny dzień i godziny trwania to znaczy, że meet trwa jeden dzień, w tym przypadku od 11:00 do 18:00. Tak jak pisał Pawiu, musisz poczekać na więcej informacji i nie ma czym się denerwować, wystarczy czytać ze zrozumieniem i wszystko będzie w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy. Enigma już chyba od dłuższego czasu nie byłaś, nie? :P

 

Dojazd jest bardzo prosty. W wolnej chwili zrobię pro poradnik, a na razie powiedz, skąd dojeżdzasz.

 

Potwierdzam, że meet jest jednodniowy.

 

Co do dat konwentów, to taka ogólna rada, że lepiej szukać info bezpośrednio u źródła :zecora4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKM i tramwaj.

Ogólnie, wysiadasz z SKM na przystanku: Politechnika i dalej, albo idziesz piechotą (blisko, bo niecałe 4 kilometry), albo przechodzisz kawałek i ładujesz się w tramwaj. 

Nie wiem czy nie ma prostszego dojazdu, ale to chyba wersja, która każdy ogarnie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOPOT:

Dojeżdżasz kolejką do przytasnku GDAŃSK POLITECHNIKA. Wysiadasz i idziesz na przystanek tramwajowy WĘZEŁ KLINICZNA. Dość charakterystyczny...schodząc z peronu idziesz w stronę takich estakad, przechodzisz pod nimi i znajdujesz tam przystanek.

Dalej: tramwaj numer 10

http://www.ztm.gda.pl/rozklady/rozklad-010_20160109-51-1.html

 

Pamiętaj, że to sobota!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minuty temu Virtual_Wolfy napisał:

Duże, bardzo duże, prawdopodobieństwo, że będę. Około 60 km, to mogę z buta iść :derp2:

Jako, że na razie jestem przekonany w jakiś 80%, bo nie wiem, jak mi się terminy ułożą, to jeszcze dam później pewniejsze info o mojej obecności :vinylspin:

Pozdrawiam

Wbijaj Wolfy normalnie! @Wonsz będzie, więc będzie impreza :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...