Skocz do zawartości

Trójmiejski Ponymeet Wiosenny


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

40 minuty temu Mates napisał:

@Wonsz będzie, więc będzie impreza :D

W to nie wątpię.
Aczkolwiek, plany wyjazdu szlag trafił... Niestety, rodzice i ich plany siła wyższa, nic nie poradzę. Mam nadzieję, że jakoś 'magicznie i przez przypadek, zupełnie nie chcący' nie wrzucą mi czegoś na czas MECu, bo się załamię do reszty :derp4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Virtual_Wolfy napisał:

W to nie wątpię.
Aczkolwiek, plany wyjazdu szlag trafił... Niestety, rodzice i ich plany siła wyższa, nic nie poradzę. Mam nadzieję, że jakoś 'magicznie i przez przypadek, zupełnie nie chcący' nie wrzucą mi czegoś na czas MECu, bo się załamię do reszty :derp4:

Dobrze że mieszkam sam i 10 mam wypłatę :P Współczuję...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Mates napisał:

Współczuję...

Dzięki.

Zapowiadało się tak fajnie... ale nie. Będę musiał siedzieć w samochodzie przez 4 godziny w jedną stronę, jadąc po jakichś (za przeproszeniem) zadupiach na zadupie i nudzić się przez kolejne kilka, będąc na miejscu, zamiast w spokoju posiedzieć godzinkę i dobrze się zabawić. Nienawidzę, po prostu nienawidzę tam jeździć. I akurat muszę tam jechać za każdym razem, jak dzieje się coś ciekawego lub gdy chciałbym gdzieś pojechać -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Fishu napisał:

Witajcie! To mój pierwszy dzień na forum i mam pytanie: Czy trzeba jakoś się zapisać?

Jakby co to na 100% będę.

Na chwile obecną możesz co najwyżej zgłosić chęć współpracy przy organizacji (z tego co widzę). Znając Tribrony, zapisy, o ile będą, będą uruchomione niedługo, a jeśli nie, to znaczy, że wystarczy przyjść, podpisać się i dać 5 zł. 

Swoją drogą, zastanawia mnie jak to jest, że Tribrony robi chyba najlepsze i przy tym relatywnie tanie meety. No ale to pewnie pilnie strzerzony sekret (i dobra organizacja)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Mates napisał:

za to ja będę Spidi, a ja starczę za dwóch hehe :D

Pozdro :D

Taki duży jesteś? 

 

not_so_big_macintosh_by_that1andonly-d68

 

 

15 minut temu Fishu napisał:

Witajcie! To mój pierwszy dzień na forum i mam pytanie: Czy trzeba jakoś się zapisać?

Jakby co to na 100% będę.

Na tego meeta nie uruchamiamy rejestracji. Po prostu przychodzisz, zapisujesz sie, płacisz 5 zł i tyle. Jedynie organizatorzy atrakcji, heleprzy itd sa proszeni o wczesniejsze zgłoszenie się.

 

Tak samo osoby potrzebujące noclegu!

 

6 minut temu Sun napisał:

(...)

Swoją drogą, zastanawia mnie jak to jest, że Tribrony robi chyba najlepsze i przy tym relatywnie tanie meety. No ale to pewnie pilnie strzerzony sekret (i dobra organizacja)

Organizacja, szukanie sponsorów i współpracowników, posiadanie budżetu Stowarzyszenia. Żadna tajemnica. :badass:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki towarzyszu kucykowego świata... Trochę głupio brzmi nie? Chciałem być oryginalny. Dopiero zaczynam i szczerze mówiąc nie wiem jak zacząć w ogóle w tym świecie (w sensie bronies)... Kolega mnie namówił i obejrzałem pierwszy odcinek dwa tygodnie temu... I tak do teraz obejrzałem wszystkie odcinki z wszystkich pięciu sezonów. Pewnie zapytasz jak... Otóż dailymotion i bajkitv przyszły z pomocą... I ciągle mi mało. Btw zastanawiam się czy zrobią 6 sezon czy pomysły im się już wyczerpały. Jak dla mnie mogli trochę dłużej ciągnąć ten wątek przyjaźni ale zbyt się rozpędzili i już temat tak jakby wyczerpany a ty co o tym sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Fishu napisał:

Dzięki towarzyszu kucykowego świata... Trochę głupio brzmi nie? Chciałem być oryginalny. Dopiero zaczynam i szczerze mówiąc nie wiem jak zacząć w ogóle w tym świecie (w sensie bronies)... Kolega mnie namówił i obejrzałem pierwszy odcinek dwa tygodnie temu... I tak do teraz obejrzałem wszystkie odcinki z wszystkich pięciu sezonów. Pewnie zapytasz jak... Otóż dailymotion i bajkitv przyszły z pomocą... I ciągle mi mało. Btw zastanawiam się czy zrobią 6 sezon czy pomysły im się już wyczerpały. Jak dla mnie mogli trochę dłużej ciągnąć ten wątek przyjaźni ale zbyt się rozpędzili i już temat tak jakby wyczerpany a ty co o tym sądzisz?

Pażałsta. (dobra, Sun, nie szpanuj tą parodią rosyjskiego) NA pytanie, jak zacząć jest wiele odpowiedzi. Najlepiej zacząć od zapoznania się z ludźmi, twórczością itepe. Zwyczajnie pogadać, poczytać, pooglądać obrazki, animacje... A dalej przyjdzie samo. Nie zdziwię sie, jak zaczniesz tworzyć. 

O dailymotion to akurat tu wszyscy wiedzą. Wiki ma z tego co pamiętam własny kanał, gdzie są wszystkie odcinki. Jak obejrzałeś wszystkie to albo fanfiki, albo zacznij oglądać w innym języku. 

6 Sezon został zapowiedziany, a cała generacja będzie jeszcze zawierać Equestria Girls 4, film pełnometrażowy z kucami i sądząc po datach, sezon 7. Sezon 6 prawdopodobnie skupi się na eksploracji, co w pewnym sensie mogłoby spotęgować ilość dostępnych możliwości i odcinków. No ale zobaczymy. To w końcu Show stworzony by sprzedawać plastikowe kucyki 4 letnim dziewczynkom. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Sun said:

Pażałsta. (dobra, Sun, nie szpanuj tą parodią rosyjskiego) NA pytanie, jak zacząć jest wiele odpowiedzi. Najlepiej zacząć od zapoznania się z ludźmi, twórczością itepe. Zwyczajnie pogadać, poczytać, pooglądać obrazki, animacje... A dalej przyjdzie samo. Nie zdziwię sie, jak zaczniesz tworzyć. 

O dailymotion to akurat tu wszyscy wiedzą. Wiki ma z tego co pamiętam własny kanał, gdzie są wszystkie odcinki. Jak obejrzałeś wszystkie to albo fanfiki, albo zacznij oglądać w innym języku. 

6 Sezon został zapowiedziany, a cała generacja będzie jeszcze zawierać Equestria Girls 4, film pełnometrażowy z kucami i sądząc po datach, sezon 7. Sezon 6 prawdopodobnie skupi się na eksploracji, co w pewnym sensie mogłoby spotęgować ilość dostępnych możliwości i odcinków. No ale zobaczymy. To w końcu Show stworzony by sprzedawać plastikowe kucyki 4 letnim dziewczynkom. 

Dziękuje za ciepłe przywitanie i informacje oraz rady. W dzisiejszych czasach my, bronies i peghasis musimy się wspierać. Jedno pytanie jak sobie dorobić ten podpis pod każdym postem? Szukałem ale nie mogłem znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...