Skocz do zawartości

Czemu pinkie jest taka śmieszna?


Recommended Posts

Chyba ją najbardziej z "szóstki" lubię. Jest  zwariowana do granic możliwości( coś sobie dosypuje do tych swoich wypieków?), niepoważna ,  czasami irytuje ale jej słodkie minki rekompensują wszystko. No i to "kicanie" :pinkie:

Jest drugą po Flutershy postacią która komicznie wygląda gdy denerwując się :pinkrage:

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez przemq
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różowa, ma fajną, zakręconą fryzurę, ciągle się śmieje i uśmiecha ( a to jest zaraźliwe ), ciągle skacze, prawie zawsze ma dobry humor i ogólnie zachowuje się jak dorosłe dziecko. Najważniejsze jest to, że z każdej sytuacji potrafi czerpać radość, więc kiedy inni się smucą i poważnieją ona kontrastuje z tym w zabawny sposób.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tutaj imię ponkacza).[Słowo, które raziło w oczko, więc usunęłam.]. 
Starasz się, ale zrób jakiś inny temat, bo mój brzuch nie wyrabia. 

Bo to Pinkie.

Edytowano przez Setco
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minuty temu Setco napisał:

(Tutaj imię ponkacza). j*ebłam. XD
Starasz się, ale zrób jakiś inny temat, bo mój brzuch nie wyrabia. XD

mogla byś trochę mniej przeklinać bo nie , które osoby tych słów nie znają po za tym jak robisz cenzurę to ją bardziej cenzuruj bo tutaj jej nie cenzurowałaś ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
2 minuty temu ponkacz napisał:

mogla byś trochę mniej przeklinać bo nie , które osoby tych słów nie znają po za tym jak robisz cenzurę to ją bardziej cenzuruj bo tutaj jej nie cenzurowałaś ...

Mi się wydaje, że każdy zna słowo wspomniane przez @Setco a tak btw ja tu widzę jedno przekleństwo, a ty piszesz jak by było ich więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Ziemovit Dash napisał:

Mi się wydaje, że każdy zna słowo wspomniane przez @Setco a tak btw ja tu widzę jedno przekleństwo, a ty piszesz jak by było ich więcej

A kto wie morze w innych postach też przeklina?Po za tym na tym forum są napewno osoby , które tego słowa nie znają... Ta a ja cytuje cytaty :flutterage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma.

Co do tematu -

Pinkie to Pinkie, bo ona ma być niepoważna, czy też śmieszna, bo przecież ten serial jest kierowany głównie do dzieci w wieku do ok. 7 lat, a dzieci lubią takie rzeczy.

Wytłumaczyłam, wytłumaczyłam?

(Tak btw., kochany, Twe kochane przekleństwo zagwiazdkowałam, więc raczej w oczka nie razi, a co do innych przekleństw, to może po prostu byłam niemiła, jak Cię widziałam na żywo, taki life. D;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt rozumiem całej tej afery, no, ale cóż

5 minut temu ponkacz napisał:

A kto wie morze w innych postach też przeklina?Po za tym na tym forum są napewno osoby , które tego słowa nie znają... Ta a ja cytuje cytaty :flutterage:

Przeklinam, jak mnie wkurzysz, a Ty wkurzasz mnie zawsze, w sumie, odkąd znam Twoją siostrę, ale nie mam zamariu tutaj tego ciągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Setco napisał:

Niezbyt rozumiem całej tej afery, no, ale cóż

Przeklinam, jak mnie wkurzysz, a Ty wkurzasz mnie zawsze, w sumie, odkąd znam Twoją siostrę, ale nie mam zamariu tutaj tego ciągnąć.

Zrozum MLP polska jest dla fanów a nie dla osób , które chcą po przeklinać.A po co ta afera?A po to , że skoro matka cie nie nauczyla ładnych słów to będzie trzeba cie nauczyć po za tym J****m można zastąpić jakimś innym słowem... Np.Pękłam

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu ponkacz napisał:

Zrozum MLP polska jest dla fanów a nie dla osób , które chcą po przeklinać.A po co ta afera?A po to , że skoro matka cie nie nauczyla ładnych słów to będzie trzeba cie nauczyć po za tym J****m można zastąpić jakimś innym słowem... Np.Pękłam

Słuchaj, młody. MLP interesujesz się od 4 dni, więc wielkim fanem Cię nie nazwę. Z tego, co widziałam, klnąłeś na każdym możliwym zdaniu, jakimkolwiek, nawet, jak szliśmy wtedy z Twoją siostrą po orandżadki do Blaszaka. I co wtedy? Matko, ledwo Cię słuchać mogłam, nawet się inni ludzie za Tobą obracali, jak słyszeli, co mówisz.
Więc proszę, jeżeli raz użyłam tego słowa, to nie rób wielkiej afery, bo Tobie to przychodziło bez trudy.

 

Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Setco napisał:

Słuchaj, młody. MLP interesujesz się od 4 dni, więc wielkim fanem Cię nie nazwę. Z tego, co widziałam, klnąłeś na każdym możliwym zdaniu, jakimkolwiek, nawet, jak szliśmy wtedy z Twoją siostrą po orandżadki do Blaszaka. I co wtedy? Matko, ledwo Cię słuchać mogłam, nawet się inni ludzie za Tobą obracali, jak słyszeli, co mówisz.
Więc proszę, jeżeli raz użyłam tego słowa, to nie rób wielkiej afery, bo Tobie to przychodziło bez trudy.

 

Dziękuję.

To było rok temu bardzo dużo we mnie się zmieniło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu ponkacz napisał:

To było rok temu bardzo dużo we mnie się zmieniło...

Mam nadzieję, próbowałam się z Tobą dogadać, ale jakoś nie wyszło.
Cóż, życie jest brutalne. A my po prostu jesteśmy naturalnymi wrogami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...