Skocz do zawartości

Lądowanie [oneshot][crossover][war][sad][adventure][violence]


Recommended Posts

Jest to moje najkrótsze opowiadanie jakie kiedykolwiek napisałem, więc tym bardziej mam nadzieję, że komuś się spodoba, a jak nie to trudno.
Zainspirowałem się moją ulubioną grą komputerową, przez co to uniwersum uważam za swoją, własną perłę.

Napisałem je na konkurs Dolara i zajęło ostatnie miejsce.

Specjalne podziękowania kieruję do @Dashidania, która natchnęła mnie do tego, abym je wystawił na widok publiczny.

Rzecz jasna poprawiłem błędy, ale coś mogło mi umknąć, za co mam nadzieję mnie nie pożrecie.

Autor: Świeży rekrut

Lądowanie

  • +1 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste pomysł ciekawy. Choć nie znam fabuły gry, to i tak opowiadanie wciągnęło mnie na tyle, że aż przeczytałem kolejną wersję :P.

 

@Świeży rekrut widzę, że w dość sporym stopniu pozmieniałeś to i owo w stosunku do wersji konkursowej. Z zadowoleniem stwierdzam, że te zmiany wyszły na lepsze. Również wiozłeś pod uwagę moje porady, które nieco pozmieniałeś i dopracowałeś.
W skrócie mówiąc: wyszukałeś słabe elementy opowiadanie i je poprawiłeś.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

No cóż mogę rzec... fabuła fajna, pomysł mi się podoba, nie obyło się bez błędów (pisownia, czasem błędy logiczne, taki standardzik :) ). Wydaje mi się, że czasem zbyt dokładnie chcesz opisać pewne rzeczy, ale jest gites. Jak dla mnie fanfik przyzwoity. Fanie się czytało, uaktywniło mi wyobraźnię, więc... Jestem na tak! :)

 

Edytowano przez Michalski9
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Świeży rekrut napisał:

Nie ważne jakim to cudem coś ominąłeś, ważne, że ja to zauważyłem i poprawiłem, przez co błędów jest o wiele mniej :)

Nie musisz się od razu zasłaniać hańbą, przeczytałeś i to mnie cieszy :)

To miłe :)

ALE, mogłem to zrobić lepiej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Michalski9 napisał:

To miłe :)

ALE, mogłem to zrobić lepiej.

Patrząc obiektywnie to zrobiłeś bardzo dużo, aby tekst wyglądał tak jak powinien :) a to się przecież liczy.

Mogłeś, nie mogłeś, przeczytałeś i cieszę się z recenzji i powytykanych błędów :) Teraz to wygląda znacznie lepiej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

To juz drugie opowiadanie tego osobnika które czytam. Kilka pozostałych wysłuchiwałam osobiście (lektorem był sam autor tekstów). Choć nie jestem fanką takich klimatów to wyczułam się i stwierdzam, że będą z tego kuca jeszcze ludzie! Godne polecenia, czekam na więcej.  Bez odbioru. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...