Skocz do zawartości

Gdybyś był kucykiem- jaki miałbyś znaczek?


Recommended Posts

Właśnie teraz Rainbow Guitar napisał:

Według mnie pentagram to szatański znak, ale za satanistkę Cię nie mam, bo wiem, że ty inaczej to tłumaczysz

Satanistyczny jest czarny pentagram. Biały pentagram jest symbolem innej religii, którą owszem wyznaję. Choć z tego co mi wiadomo to chrześcijanie również używają tego znaku, który jest dość powszechny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Cahan napisał:

Cóż... Dupoznaczkiem mojej ponysony czy raczej zebrasony nie bez powodu jest biały pentagram wpisany w okrąg. To symbol natury, Ziemi, równowagi i ochrony życia, a to właśnie natura jest dla mnie najwyższą wartością.

A znasz jakiś znak chaosu? W sumie mnie coś takiego na tyłku wypisane by było. Ja znam jeden symbol choć zbyt naukowy, był by pozbawiony w tamtym świece sensu. Co do talentów, to ogólnie mówiąc nauki ścisłe, a tam jest w czym przebierać, choć ja stosuję się rozmyślnie do II zasady termodynamiki (chaos zawsze osiąga poziom maksymalny).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Cahan napisał:

Cóż... Dupoznaczkiem mojej ponysony czy raczej zebrasony nie bez powodu jest biały pentagram wpisany w okrąg. To symbol natury, Ziemi, równowagi i ochrony życia, a to właśnie natura jest dla mnie najwyższą wartością.

Patrzcie Państwo, sama @Cahan zaszczyciła mój skromny temat swojej obecnością :D

Siemanko :D

Ciekawe, nie powiem, tym bardziej że pentagram wcale nie jest symbolem diabła, bo są dwa rodzaje :DAle to już wyżej sobie wyjaśniliście :v

Edytowano przez Mates
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Mates napisał:

Patrzcie Państwo, sama @Cahan zaszczyciła mój skromny temat swojej obecnością :D

Siemanko :D

Ciekawe, nie powiem, tym bardziej że pentagram wcale nie jest symbolem diabła, bo są dwa rodzaje :DAle to już wyżej sobie wyjaśniliście :v

Oświeć mnie, bo nie znam drugiego rodzaju.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Argon39 napisał:

A znasz jakiś znak chaosu? W sumie mnie coś takiego na tyłku wypisane by było. Ja znam jeden symbol choć zbyt naukowy, był by pozbawiony w tamtym świece sensu. Co do talentów, to ogólnie mówiąc nauki ścisłe, a tam jest w czym przebierać, choć ja stosuję się rozmyślnie do II zasady termodynamiki (chaos zawsze osiąga poziom maksymalny).

Nie znam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Rainbow Guitar napisał:

Oświeć mnie, bo nie znam drugiego rodzaju.

Proszę:

Cytuj

Pentagram zwrócony jednym wierzchołkiem ku dołowi zwany jest Pentagramem Odwróconym, Czarnym, lub Pentagramem Baphometha. Pentagram Baphometha przedstawia profanum - człowieczeństwo, odzwierciedla on wyższość żądz i emocji nad rozumem, jest powszechnie uważany za znak satanistyczny, chociaż często mylony z Pentagramem Białym.

Biały Pentagram w okręgu (inaczej pentakl) uważany jest za amulet chroniący przed zgubnym wpływem magii oraz klątwami. Można go zauważyć na różnych talizmanach i amuletach oraz odnaleźć w wielu budowlach sakralnych, itp. Pentakl jest między innymi symbolem religii Wicca i innych tradycji pogańskich.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Rainbow Guitar napisał:

I żeby było jasne, nie chciałem Cię tamtym komentarzem obrazić.

Przynajmniej jesteś szczera, a z tego co wiem, to jest dobra cecha.

Pytanie na ile dobro jest wartością subiektywną? Zakładając, że nie ma obiektywnej moralności, to wśród oszustów, szczerość jest negatywną cechą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Jeśli chodzi o mnie to możecie sami go dobrać. Nie cierpię fałszywych ludzi którzy są nie uczciwi i co chwilę coś kręcą. Jestem z natury bardzo spokojny i interesuje się różnymi nowinkami z zakresu technologii.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym miał z międzykontynentalnym pociskiem balistycznym w środku, nad nim leciałby myśliwiec orbitalny X-37B. Po prawej pocisku balistycznego leciałyby bombowce taktyczne i strategiczne. Po lewej myśliwce typu Super Hornet. W połowie długości pocisku balistycznego znajdowałby się kucyk na spadochronie. Poniżej, u podstawy pocisku znajdowałyby się, ustawione w klin - czołg na przedzie, po jego prawej stronie bojowy wóz piechoty, a po lewej lotniskowiec.

 

Byłby to z pewnością najpiękniejszy znaczek w całej Eq.

 

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie, to raczej znaczka jeszcze bym nie miał. Jeszcze nie zdążyłem odkryć swojego talentu i chociaż lubię strzelać z łuku czy robić coś przy kompie...to nie odnajduję się w tym na tyle, żebym miał znaczek z tym związany.
Cierpliwie poczekam na swój moment :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...