Skocz do zawartości

Gdybyś był kucykiem- jaki miałbyś znaczek?


Recommended Posts

Siema!

Wahałem się, czy dać ten temat do offtopa, czy tutaj, ale w sumie to o kucykach, więc dałem tu :)

Rozkmina jest jak w temacie- gdybyś był/a kucem (chociaż wszyscy wiemy, że to niemożliwe), to co przedstawiałby twój uroczy znaczek?

Jeśli chodzi o mnie- znaczek jest wyznacznikiem talentu, oznacza to, w czym ktoś jest dobry...Dlatego też ja swój znaczek wyobrażam sobie jako mikrofon pojemnościowy, albo słuchawki studyjne... Nie twierdzę, że dobrze rapuję, ale umiem to robić, stąd taka kmina :D

A wy? Jakie mielibyście znaczki?:D

Mój jest troszeczkę nieoryginalny, bo na podobny pomysł wpadł już kiedyś Swagberg... Cóż, historia (jak widać) lubi się powtarzać :D

Cytuj

 

"[....]Cutie mark- six point star with a boom mic"

Zapraszam do dyskusji i pzdr :D

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

HMM. Ja pewno jakieś pióro, bo lubię pisać opowiadania i są fajne. Ale chyba ten znaczek dostałbym rok temu (11 lat miałem), bo wtedy zaczęło mi to sprawiać przyjemność. I mi się zdaje, że w takim wieku już powinienem posiadać CM...   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Dayan napisał:

Czuje się tak jakbym przechodził kryzys wieku średniego. 

 

Zastanawiałem się czy znaczek nie byłby uogólniony i obejmowałby "umiejętność kreowania światów i przelewania tego na papier", ale to chyba zbyt IMBA. Może po prostu "kreatywna wyobraźnia"? Ale to chyba nie umiejętność.

Może oko jakieś z piórem?Albo długopisem?

A co do kryzysu wieku średniego, też tak czasem mam :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Phosky napisał:

Z wielu powodów nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale gdybym teraz zmienił się w kucyka, to wydaje mi się, że nie miałbym znaczka.

BZDURA!

każdy ma jakiś talent. Albo coś, co lubi robić :D ty też @Phosky

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Mates napisał:

BZDURA!

każdy ma jakiś talent. Albo coś, co lubi robić :D ty też @Phosky

 

Nigdzie nie napisałem, że w niczym nie jestem dobry ( talent to głupie słowo ). Napisałem tylko, że gdybym teraz uległ ponyfikacji, to najprawdopodobniej nie miałbym znaczka.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, szczerze mówiąc :D jestem wszechstronna- może z innych języków, może ze sportu, może z muzyki, a może z parkoura- dopiero się uczę, to moje marzenie :D - nie wiem, nie wiem- może też z rysowania ? Tak, jestem chwalipiętą, chociaż nie mam talentu, to tutaj taki rysunek na szybko z painta XD i tak wiem pysk za długi XD

Scralate.png

Edytowano przez Scarlett
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu Scarlett napisał:

Nie wiem, szczerze mówiąc :D jestem wszechstronna- może z innych języków, może ze sportu, może z muzyki, a może z parkoura- dopiero się uczę, to moje marzenie :D - nie wiem, nie wiem- może też z rysowania ? Tak, jestem chwalipiętą, chociaż nie mam talentu, to tutaj taki rysunek na szybko z painta XD i tak wiem pysk za długi XD

Scralate.png

hehehe :D super rysunek :D Może napiszę kiedyś po jakiś arcik :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Rainbow Guitar napisał:

Ja nie wiem co bym miał, bo w świecie kucyków chyba nie ma gitar, a nawet jeśli są, to jak można grać na nich kopytami.

Może grałbym na lirze zamiast na gitarze.:lyra2:

Jak nie ma gitar młody, a w EG, to co :v

Skoro są mikrofony, konsolety DJ-skie, to pewnie gitary też :P

Miałbyś gitarę :D Czerwoną :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Rainbow Guitar napisał:

Ja nie wiem co bym miał, bo w świecie kucyków chyba nie ma gitar, a nawet jeśli są, to jak można grać na nich kopytami.

Może grałbym na lirze zamiast na gitarze.:lyra2:

Gitary są :) w odcinku Główna Atrakcja o Countess Coloraturze jest wspomnienie z dzieciństwa jej i Applejack z obozu- wtedy Applejack grała na gitarze, możesz zobaczyć :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Scarlett napisał:

Gitary są :) w odcinku Główna Atrakcja o Countess Coloraturze jest wspomnienie z dzieciństwa jej i Applejack z obozu- wtedy Applejack grała na gitarze, możesz zobaczyć :)

ale to był akustyk...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Scarlett napisał:

Gitary są :) w odcinku Główna Atrakcja o Countess Coloraturze jest wspomnienie z dzieciństwa jej i Applejack z obozu- wtedy Applejack grała na gitarze, możesz zobaczyć :)

Wiedziałem, że ktoś o tym napisze, i wyjdę na głupiego, co gitary nie zauważył:)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Scarlett napisał:

Gitary są :) w odcinku Główna Atrakcja o Countess Coloraturze jest wspomnienie z dzieciństwa jej i Applejack z obozu- wtedy Applejack grała na gitarze, możesz zobaczyć :)

Ale w sumie na lirze też fajnie by się grało. Marzenia...:lunathink:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Mates napisał:

Jak nie ma gitar młody, a w EG, to co :v

Skoro są mikrofony, konsolety DJ-skie, to pewnie gitary też :P

Miałbyś gitarę :D Czerwoną :D

Ale to EG, a tu chodzi raczej o FiM.

A Czerwonych Gitar słucham. Fajna muzyka. Polecam.

 

Edytowano przez Rainbow Guitar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...