Skocz do zawartości

wzruszające momenty w mlp


Recommended Posts

Czy macie jakieś swoje wzruszające momenty w mlp? Czy tak jak moja smutna osoba, macie czasami ochotę ryczeć z kucykami. 

Nie wiem skąd to się bierze, czyżby z przywiązania do kucy?

 

Moje rozklejające momenty to 

1. sezon 1 odcinek 2, kiedy Luna prosi o wybaczenie Celkę 

2. Odcinek "tank chce spać" -kiedy Dash zaczyna płakać a z nią Flutershy, Pinky, Rarcia i Apple Jack, jedynie Twilight się jakoś trzyma. No ten moment to ryje mi psychę totalnie.

3 W ostatnim odcinku EG kiedy Sunset chce pomóc drugiej Twilight która zamieniła się demona.

Edytowano przez przemq
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa które wpadły mi do głowy:
1. Episode 73 ,,Rarity takes Manehattan" - moment w którym Rarcia została sama i śpiewała :c strasznie mi było jej szkoda
2. Episode 28 ,,The Return of Harmony" -kiedy dziewczyny się pokłóciły i Twilight się ,,poddała"
 to takie dwa pierwsze xD pewnie byłoby ich więcej ale na razie nic mi nie przychodzi do głowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz przemq napisał:

To powiedziała Pinki o AJ i to było "do środka"- taki mały szczegół:rolleyes:

Ale AJ potwierdziła, co jest najważniejsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

1 Zdecydowanie sezon 1 i odcinek 2.

2 Kolejny fajny odcinek który mi przychodzi na myśl to odcinek "Zawsze jest druga szansa" O tym jak Trixie zraniła Starlight Glimmer. 

3 Rainbow Dash płacze 

4 Piosenka Diamond Tiary "The Pony I Want To Be"

5  Rarity Generosity Song Reprise

6 Twilight Sparkle  I've Got To Find A Way

I na koniec jedna z lepszych scen według mnie... Powrót do Harmonii cz.2, kiedy Twilight wyrzuca swój element i chce opuścić Ponyville, ale Spike co chwila wypluwa kolejne zwoje i moment, kiedy Twili czyta to wszystko przypominając sobie magię, którą poznała. :fluttercry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...