Skocz do zawartości

[HAT NIUS]Premier Kanady z cosplayerkami Fluttershy i Rainbow Dash


1stChoice

Recommended Posts

Właśnie teraz Phosky napisał:

Pewnie lesbijki, a szkoda.

No szkoda :rainbowcry: Ale co zrobić? Jak człowiek coś złego na ten temat powie to od razu homofob, nietolerancyjni itp. 
Świat się stacza. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Phosky napisał:

 

Pewnie lesbijki, a szkoda.

1 minutę temu Siwy napisał:

No szkoda :rainbowcry: Ale co zrobić? Jak człowiek coś złego na ten temat powie to od razu homofob, nietolerancyjni itp. 
Świat się stacza. 

 

Zobaczmy... dziewczyny mają na oko jakieś 20-25 lat i najpewniej mieszkają na stałe gdzieś w Kanadzie, wiemy wyłącznie o jednym z ich zainteresowań, dodatkowo obydwaj jesteście w moim wieku (17 lat). Podsumowując wasze szanse, prawdopodobieństwo na to, że "zar*chacie" byłoby mniejsze, niż na nuklearną apokalipsę. Więc nie rozumiem, dlaczego niby "szkoda".

Serio, ja też krzywo patrzę na ogarniającą świat homopropagandę, ale nie uciekajmy w skrajności. Równie dobrze mógłbym napisać, że szkoda mi Was, bo oglądacie kreskówkę dla małych dziewczynek...

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Uszatka napisał:

Ale co jest nie tak z premierem Kanady? :fluttershy3:

Ma socjalistyczne poglądy, co czyni go "lewakiem" i od razu zaskarbia mu nienawiść "prawaków". 

A siódmego dnia, gdy Bóg odpoczywał, szatan stworzył politykę i cały misterny plan poszedł w p*zdu....

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Generalek napisał:

Ma socjalistyczne poglądy, co czyni go "lewakiem" i od razu zaskarbia mu nienawiść "prawaków". 

A siódmego dnia, gdy Bóg odpoczywał, szatan stworzył politykę i cały misterny plan poszedł w p*zdu....

 

Jak ja "kocham" podział na lewicę i prawicę :fluttershy4: *sarkazm*

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Generalek napisał:

Zobaczmy... dziewczyny mają na oko jakieś 20-25 lat i najpewniej mieszkają na stałe gdzieś w Kanadzie, wiemy wyłącznie o jednym z ich zainteresowań, dodatkowo obydwaj jesteście w moim wieku (17 lat). Podsumowując wasze szanse, prawdopodobieństwo na to, że "zar*chacie" byłoby mniejsze, niż na nuklearną apokalipsę. Więc nie rozumiem, dlaczego niby "szkoda".

Serio, ja też krzywo patrzę na ogarniającą świat homopropagandę, ale nie uciekajmy w skrajności. Równie dobrze mógłbym napisać, że szkoda mi Was, bo oglądacie kreskówkę dla małych dziewczynek...

 

Ja skrajny? Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski, ale sam siebie określiłbym jako w miarę tolerancyjną osobę. Nie napisałem "szkoda", bo chciałbym chodzić z jedną z tych dziewczyn, tylko tak ogólnie. Szkoda, że takie ładne dziewczyny są lesbijkami ( jeśli w ogóle są, co nie jest przecież pewne ). Lesbijki same w sobie też mi nie przeszkadzają, tylko wmawianie ludziom, że to normalne i że dwie laski w związku mogą być małżeństwem i adoptować dzieci. A to się przecież robi na paradach równości.

 

2 godziny temu Generalek napisał:

Ma socjalistyczne poglądy, co czyni go "lewakiem" i od razu zaskarbia mu nienawiść "prawaków". 

 

Nie zgadzam się z jego poglądami i nie uważam, że powinien być premierem, ale to nie znaczy, że go nienawidzę.

 

@Czekoladowy Zbysiu Spokojnie, nie warto...

Edytowano przez Phosky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Generalek napisał:

 

Zobaczmy... dziewczyny mają na oko jakieś 20-25 lat i najpewniej mieszkają na stałe gdzieś w Kanadzie, wiemy wyłącznie o jednym z ich zainteresowań, dodatkowo obydwaj jesteście w moim wieku (17 lat). Podsumowując wasze szanse, prawdopodobieństwo na to, że "zar*chacie" byłoby mniejsze, niż na nuklearną apokalipsę. Więc nie rozumiem, dlaczego niby "szkoda".

Serio, ja też krzywo patrzę na ogarniającą świat homopropagandę, ale nie uciekajmy w skrajności. Równie dobrze mógłbym napisać, że szkoda mi Was, bo oglądacie kreskówkę dla małych dziewczynek...

To, że ty nie dymałeś WSPÓŁŻYŁEŚ SEKSUALNIE nie znaczy, że każdy w twoim wieku też tego nie robił :) Tak, wiem, że mieszkają w Kanadzie. I co z tego.  Z resztą nikt nie wspominał nic o chęci wydymania WSPÓŁŻYCIA SEKSUALNEGO z tymi dwoma wątpliwymi lesbijkami :ming: to tylko twoje dopowiedzenie. Chodziło o to, że coraz więcej młodych kobiet idzie za modą i twierdzi, że są homo (dodajmy, że bycie lesbijką, lub co gorsze, tfu, gejem:rurkowiec: jest zupełnie nienaturalne i sprzeczne z naturą organizmów żywych).

Edytowano przez Czekoladowy Zbysiu
BRZYDKIE SŁÓWKA
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tworząc ten temat nie miałem na celu wywoływać kłótni, rozmyślań i obszernego pola wyciągania wniosków.

 

Dlatego proszę o lekkie ogarnięcie się a zwłaszcza słownictwo. Na forum jest dużo młodszych osób. :3

 

Dziękuje!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

Hej, tworząc ten temat nie miałem na celu wywoływać rozmyślań i obszernego pola wyciągania wniosków.

 

Myślę że spokojna, merytoryczna dyskusja nie zaszkodzi, bo w sumie obrazek sam ją narzuca.

 

1 minutę temu Czekoladowy Zbysiu napisał:

Phosky

Oj tam oj tam, ja jestem spokojny :) Drobne prowo z mojej strony, nudy na forum, może  wcześniej wspomniany shitstorm

Jeśli jednak kogoś może urazić 2x wspomniane słowo, to mogę je zamienić :P

 

Fajnie by było, jakbyś trochę zluzował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Czekoladowy Zbysiu napisał:

Jestem spokojny o co chodzi ;-; Mogę usunąć posta jeśli twierdzisz, że jest niestosowny czy coś .-.

 

Nie, zostaw post jak jest. Nie ma żadnych powodów, żeby go usuwać. Po prostu na przyszłość nie pisz tak agresywnie, bo w taki sposób nikogo nie przekonasz, a co najwyżej zniechęcisz do siebie. Po co komu nieprzyjemna atmosfera i kłótnie, jak można kulturalnie podyskutować na różne tematy? Koniec offtopu z mojej strony.

 

 

Edytowano przez Phosky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Phosky napisał:

 

Nie, zostaw post jak jest. Nie ma żadnych powodów, żeby go usuwać. Po prostu na przyszłość nie pisz tak agresywnie, bo w taki sposób nikogo nie przekonasz, a co najwyżej zniechęcisz do siebie. Po co komu nieprzyjemna atmosfera i kłótnie, jak można kulturalnie podyskutować na różne tematy? Koniec offtopu z mojej strony.

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do niczego, może zbyt agresywnie napisałem to i owo, dzięki za zwrócenie uwagi, w nocy rzadko skupiam sie na tym co piszę, może powinienem spać zamiast pisać pierdoły na forume ;/ z mojej też koniec offtopu.

 

Mi tam się obie podobają :)

Edytowano przez Czekoladowy Zbysiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Generalek napisał:

prawdopodobieństwo na to, że "zar*chacie" byłoby mniejsze, niż na nuklearną apokalipsę. Więc nie rozumiem, dlaczego niby "szkoda".

Jeśli to pierwsze co pomyślałeś przeczytawszy mój post to nie ze mną jest tutaj coś nie tak...
 

 

16 godzin temu FirstChoice napisał:
18 godzin temu Siwy napisał:

Za dużo jak dla mnie :facehoof:

 

Dwie pegasis za dużo? Niah.

Całe zdanie proszę zacytować :D Z kontekstu to ja też mogę powyrywać :rdblink:

 

16 godzin temu Uszatka napisał:

Ale co jest nie tak z premierem Kanady? :fluttershy3:

Ma swoje sposoby rządzenia. Nie wszystko co robi podoba się opinii publicznej i nie ukrywam, że mi też ;) 
 

 

16 godzin temu Generalek napisał:

Ma socjalistyczne poglądy, co czyni go "lewakiem" i od razu zaskarbia mu nienawiść "prawaków". 

A siódmego dnia, gdy Bóg odpoczywał, szatan stworzył politykę i cały misterny plan poszedł w p*zdu...

Nie jestem prawicowcem a jednak nie podoba mi się co robi w swoim kraju. Może mi się nie podobać? Czy od razu jestem wrzucany do worka "Prawicowcy" i moja opinia jest pomijana? ;) 
 

13 godziny temu Uszatka napisał:

ale mam słabość do ciemnej skóry :)

Ja też :rdblink:
 

Hej, tworząc ten temat nie miałem na celu wywoływać kłótni, rozmyślań i obszernego pola wyciągania wniosków.

Nie wyszło ;) 

Edytowano przez Siwy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...