Skocz do zawartości

[HAT NIUS]Premier Kanady z cosplayerkami Fluttershy i Rainbow Dash


1stChoice

Recommended Posts

Pobieżnie rzuciłam okiem na poglądy tego całego Trudeau i powiem wam, że jeśli o mnie chodzi to bardzo mi się podobają. Z tą równością dla kobiet bym uważała i z uchodźcami też. Ale podoba mi się jego podejście do homoseksualistów. Widzę, że dobrze wybrałam Kanadę jako cel jeśli w Polsce nie zalegalizują związków partnerskich :squee: I do tego chce wycofać wojska z Iraku i tak dalej. To przecież bardzo rozsądny krok. Brak poparcia dla wojen i chęć pomocy potrzebującym także bardzo mi się podoba i zgadza z moimi osobistymi poglądami. No i wielokulturowość. Jeśli się to dobrze rozegra to Kanada może stać się państwem idealnym~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Pobieżnie rzuciłam okiem na poglądy tego całego Trudeau i powiem wam, że jeśli o mnie chodzi to bardzo mi się podobają. Z tą równością dla kobiet bym uważała i z uchodźcami też. Ale podoba mi się jego podejście do homoseksualistów. Widzę, że dobrze wybrałam Kanadę jako cel jeśli w Polsce nie zalegalizują związków partnerskich :squee: I do tego chce wycofać wojska z Iraku i tak dalej. To przecież bardzo rozsądny krok. Brak poparcia dla wojen i chęć pomocy potrzebującym także bardzo mi się podoba i zgadza z moimi osobistymi poglądami. No i wielokulturowość. Jeśli się to dobrze rozegra to Kanada może stać się państwem idealnym~

O słodka naiwności. Jeszcze, większe podatki na bogatych naruszmy

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Phosky napisał:

Ja skrajny? Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski, ale sam siebie określiłbym jako w miarę tolerancyjną osobę. Nie napisałem "szkoda", bo chciałbym chodzić z jedną z tych dziewczyn, tylko tak ogólnie. Szkoda, że takie ładne dziewczyny są lesbijkami ( jeśli w ogóle są, co nie jest przecież pewne ). Lesbijki same w sobie też mi nie przeszkadzają, tylko wmawianie ludziom, że to normalne i że dwie laski w związku mogą być małżeństwem i adoptować dzieci. A to się przecież robi na paradach równości.

Faktycznie, "skrajność" to zbyt mocne słowo.

Widzisz, mój post nie miał na celu atak na Ciebie (w zasadzie na Was), tylko wytknięcie pewnej nielogiczności rozumowania. No bo niby komu szkodzi czyjaś orientacja? O to chodzi, że absolutnie nikomu (i dlatego użyłem kwestii "zar*chania", ponieważ to w zasadzie jedyny sposób, w jaki preferencje seksualne mogłyby komukolwiek zaszkodzić).

No, ale jak chodziło Ci wyłącznie o fakt uczęszczania na paradę równości (i szerzenie "homopropagandy"), mogę wyłącznie cofnąć mocne słowa i przeprosić :D.

 

16 godzin temu Phosky napisał:

Nie zgadzam się z jego poglądami i nie uważam, że powinien być premierem, ale to nie znaczy, że go nienawidzę.

I co mam w tej sprawie powiedzieć? Nie nienawidzisz kogoś z powodu poglądów politycznych, gratulacje, jesteś wyjątkiem na skalę krajową (jeśli nie światową) :D.

 

2 godziny temu Siwy napisał:

Nie jestem prawicowcem a jednak nie podoba mi się co robi w swoim kraju. Może mi się nie podobać? Czy od razu jestem wrzucany do worka "Prawicowcy" i moja opinia jest pomijana? ;) 

Nie, aczkolwiek rozumiem, że mogłeś to tak odebrać (w końcu odpowiedziałem na pytanie Uszatki, która zadała je z powodu chociażby Twojego posta). Zwyczajnie zbyt wiele widziałem w Internecie ataków na osoby, których poglądy były sprzeczne z jedynym "Krulem".

 

2 godziny temu Siwy napisał:

Jeśli to pierwsze co pomyślałeś przeczytawszy mój post to nie ze mną jest tutaj coś nie tak...

No cóż, jak już pisałem, "usunięcie potencjalnych kandydatek na dziewczyny" jest jedyną szkodą, jaką jest w stanie wyrządzić sama orientacja seksualna tych pegasis. A że aktualnie fakt posiadania dziewczyny jest w kulturze kojarzony prawie wyłącznie z benefitem seksu, cóż... Aczkolwiek przyznaję, że nieco przesadziłem nieco z tym słowem, bo zwyczajne "zostanie dziewczyną" miałoby o wiele mniej negatywny wydźwięk.

 

16 godzin temu Czekoladowy Zbysiu napisał:

Chodziło o to, że coraz więcej młodych kobiet idzie za modą i twierdzi, że są homo

Gdzie to niby zostało napisane, bo o ile sugestie dotyczące uczestnictwa w paradzie teraz dostrzegam, to o modzie bycia homo nic a nic...

 

16 godzin temu Czekoladowy Zbysiu napisał:

(dodajmy, że bycie lesbijką, lub co gorsze, tfu, gejem:rurkowiec: jest zupełnie nienaturalne i sprzeczne z naturą organizmów żywych).

Spoiler

tumblr_nxtmqv003l1rmc3mfo1_1280.gif

 

Nienawidzieć się wolno - dodała z gorzkim uśmiechem - kraść, zabijać... wszystko, wszystko wolno, tylko nie wolno kochać...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minuty temu Phosky napisał:

 

Oczywiście, zaraz obok Szwecji.

 

 

 

W Szwecji źle rozwiązali sprawę multikulturowości i innych takich, ale to przecież nie znaczy, że każdy popełni te same błędy. Ja tam jestem optymistką. No i uważam, że zawsze warto próbować jeśli cel jest szczytny i ma poprawić jakość życia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Generalek napisał:
4 godziny temu Siwy napisał:

Nie jestem prawicowcem a jednak nie podoba mi się co robi w swoim kraju. Może mi się nie podobać? Czy od razu jestem wrzucany do worka "Prawicowcy" i moja opinia jest pomijana? ;) 

Nie, aczkolwiek rozumiem, że mogłeś to tak odebrać (w końcu odpowiedziałem na pytanie Uszatki, która zadała je z powodu chociażby Twojego posta). Zwyczajnie zbyt wiele widziałem w Internecie ataków na osoby, których poglądy były sprzeczne z jedynym "Krulem".

 

4 godziny temu Siwy napisał:

Jeśli to pierwsze co pomyślałeś przeczytawszy mój post to nie ze mną jest tutaj coś nie tak...

No cóż, jak już pisałem, "usunięcie potencjalnych kandydatek na dziewczyny" jest jedyną szkodą, jaką jest w stanie wyrządzić sama orientacja seksualna tych pegasis. A że aktualnie fakt posiadania dziewczyny jest w kulturze kojarzony prawie wyłącznie z benefitem seksu, cóż... Aczkolwiek przyznaję, że nieco przesadziłem nieco z tym słowem, bo zwyczajne "zostanie dziewczyną" miałoby o wiele mniej negatywny wydźwięk.

 

Jeśli chodzi o to pierwsze to spoko ;) 

No jeżeli w twoim mniemaniu to jest jedyną szkodą - spoko, ale ja mam na ten temat inne zdanie, którym raczej dzielił się nie będę :rdblink:

Mam nadzieję, że z mojej strony jest wszystko wyjaśnione, i nikt nie będzie chował do mnie jakiejś urazy nie wiadomo za co :efWiK: 

Ja wyłączam się z dyskusji do której niepotrzebnie dołączyłem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...