Skocz do zawartości

Cześć


zofifi

Recommended Posts

Witamy w aperture laboratories Według procedur, przed rozpoczęciem testów należy uzupełnić dane osobowe. Obiekt testowy [wstaw imię obiektu testowego] proszony o zajęcie pozycji stojącej na Forum. Zanim jednak zaczniemy przypominam że chociaż podstawowym działaniem instytucji jest zabawa i nauka, można też odnieść poważne obrażenia. (Będziemy cię obrażać na okrągło.)VG-POR-12__58087.1314137787.1280.1280.jp

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum. Nietypowe przywitanie, ale tym lepiej. Jakaś twórcza osoba się znalazła :twilight4:. Pytania ode mnie:

1) Jakie są twoje zainteresowania/hobby?

2) Ile masz lat?

3) Ulubiona muzyka?

4) Ulubiona postać MLP?

5) Co sądzisz o trylogii MLP:EG? Oglądałaś?

 

Raz jeszcze miłej zabawy na forum oraz prężnych dyskusji. /) :bronies: (\.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu bleflar2 napisał:

Witaj.

1.Czy chcesz dołączyć do roju zergów? są naleśniki!

2.Lubisz kurczaki i ziemniaki?

3.Luna czy Celestia?

4.Lubisz Doctora?

5.Zdarza ci się zacinać

1. Aperture laboratories jest  zainteresowane propozycją. Według moich danych zergi nie zostały jeszcze zbadane. Możliwy konflikt z Kombinatem.

2. Ziemniaki! Nawet mi nie mów o ziemniakach!

3. Brak danych... po namyśle: Luna.

4. Doktora kto?

5. Ani t-t-ro-chę. Sk-k-ąd ten pom-pom-ysł? [Error 404. Restart systemu!]

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Rainbow Guitar napisał:

Cześć.:bronies:

Masz tu kilka pytań:

1. Ulubiony antagonista?

2. Ulubiony kuc tła?

3. Grasz na czymś? (nerwy się nie liczą)

4. Jakiej muzyki słuchasz?

5. Jakich wykonawców słuchasz?

Baw się dobrze na forum.:lyra2:

1. Discord

2. Derpy jest naszym najlepszym obiektem testowym. Niestety, wobec braku ciasta zaczęła strzelać laserami z oczu.

3. Nie. Tworzenie zsynchronizowanych, miłych dla ucha dźwięków nie jest częścią procedur.

4. Brak danych. (Każdej która akurat wpadnie mi w ucho.)

5. Jak powyżej.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu The Silver napisał:

Witamy na forum. Nietypowe przywitanie, ale tym lepiej. Jakaś twórcza osoba się znalazła :twilight4:. Pytania ode mnie:

1) Jakie są twoje zainteresowania/hobby?

2) Ile masz lat?

3) Ulubiona muzyka?

4) Ulubiona postać MLP?

5) Co sądzisz o trylogii MLP:EG? Oglądałaś?

 

Raz jeszcze miłej zabawy na forum oraz prężnych dyskusji. /) :bronies: (\.

1. Odpowiadanie na osobiste pytania nie jest częścią procedur.

4. Discord

5. Nie.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick... Tak, tak, mój mózg został już dawno temu wyprany przez internet.

A więc witaj zofifi!

Pytanka czas zacząć!

1. Inne fandomy?

2. Grasz w coś?

3. Najlepsza piosenka z MLP to...

4. Jak odkryłeś/ aś MLP?

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na forum :3

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Dank Lord napisał:

W sumie to zadam jeszcze pytania:

1. Jakim rodzajem badań się specjalizujecie?

2. Co już przetestowaliście?

3. Czy zbieracie nowych rekrutów?

4. Jak bardzo bolesne są wasze testy?

Dobrze że pytasz obiekcie testowy Dank Lord

1. Wszelkiego rodzaju badania mające na celu wspieranie nauki, poprawę stanu ludzkości oraz stanu

materialnego właści... bzzz! Informacja zastrzeżona. Bardzo zajmujące okazały się badania nad teleportacją, żelami balistycznymi, dużymi czerwonymi guzikami oraz sztuczną inteligencją. Badania nad inżynierią genetyczną nie przyniosły spodziewanego rezultatu. Stworzona została za to wspaniała armia ludzi modliszek.

2. Dotychczasowe obiekty testowe: Ludzie, roboty, kucyki, kurczaki i zasłony prysznicowe.

3. Twoja próbka została przetworzona i jesteśmy gotowi do rozpoczęcia właściwego testu.

4. Cóż. To zależy czy uda ci się nie wpaść do basenu z kwasem. Jeśli wpadniesz, odczuwanie bólu będzie

wysoce prawdopodobne. To samo tyczy się bycia postrzelonym przez roboty bojowe. Albo wpadnięcia w promień lasera. Albo trafienia kulą energetyczną. Albo... ile masz czasu?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Selenium napisał:

Twój nick... Tak, tak, mój mózg został już dawno temu wyprany przez internet.

A więc witaj zofifi!

Pytanka czas zacząć!

1. Inne fandomy?

2. Grasz w coś?

3. Najlepsza piosenka z MLP to...

4. Jak odkryłeś/ aś MLP?

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na forum :3

1. Jeszcze nie.

2. W "spore" i "minecraft" ale niewiele.

3. "Stop the bats"

4. Tak jakoś zaczęłam się przyglądać jak ogląda moja kuzynka w wieku przedszkolnym i wciągnęłam się.

Życzymy miłego pobytu w Aperture laboratories.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooohoooo... zapowiada się ciekawie...

Postanowiłem, że wpadnę i cię przywitam.

Być może pominąłem jakieś istotne elementy podczas hackowania waszych serwerów i innych, więc mam do kilka pytań:
1. Skąd pomysł na ten cały projekt, czy jak to nazwać i czemu ma on dokładnie służyć?
2. Czy można spodziewać się jakichś problemów przez te badania (promieniowanie radioaktywne, stworzenie jakichś mutantów/maszyn, które przejmą świat i takie rzeczy)?
3. Czy jakieś eksperymenty wyrwały się z pod kontroli?
4. Dlaczego tak słabo chronicie dane z badań?
5. Dlaczego nie przebadaliście jeszcze wilków i czy macie zamiar to uczynić (i kiedy)?

 

Pozdrowienia z zakamarków Everfree :zecora:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu Nightmare Xeno napisał:

Witam cię na naszym forum 

1 ulubiony fanfik

2 ulubiona postać mlp

3 ulubiona postać eqg

4 ulubiony zły

5 ulubiony dobry

Niech Luna będzie z tobą.

1. Daedry są wśród nas. Orzeł biały.

2. Discord

3. brak

4. Jak powyżej

5. Pinky

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm myślisz robotycznie i shematycznie pooodobasz mi się... 

 

Pyytanko 

 

Która postać z MLP EG FG ci się najbardziej podoba? 

 

Ps. Moja ulubienica to :

error, no permissions to knowlege on this level 

system not responding

 

Reseting config to default value 

 

 

Edytowano przez Kowlad
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu Virtual_Wolfy napisał:

Wooohoooo... zapowiada się ciekawie...

Postanowiłem, że wpadnę i cię przywitam.

Być może pominąłem jakieś istotne elementy podczas hackowania waszych serwerów i innych, więc mam do kilka pytań:
1. Skąd pomysł na ten cały projekt, czy jak to nazwać i czemu ma on dokładnie służyć?
2. Czy można spodziewać się jakichś problemów przez te badania (promieniowanie radioaktywne, stworzenie jakichś mutantów/maszyn, które przejmą świat i takie rzeczy)?
3. Czy jakieś eksperymenty wyrwały się z pod kontroli?
4. Dlaczego tak słabo chronicie dane z badań?
5. Dlaczego nie przebadaliście jeszcze wilków i czy macie zamiar to uczynić (i kiedy)?

 

Pozdrowienia z zakamarków Everfree :zecora:

1. Aperture laboratories ma na celu rozwijanie nauki oraz wzbogacanie rodzaju ludzkiego.

2. Zapewniamy że nasze eksperymenty mają charakter czysto naukowy i są absolutnie bezpiecznie. [Uwaga! Limit odchyleń od prawdy został poważnie przekroczony! Wyłączenie systemu za 3...2..] Wyłączone! Sytuacja pod kontrolą. Kontynuować testy.

3. Błąd. Masz zbyt niski poziom dostępu.

4. Według procedur interesant ma prawo poznać podstawowe informacje na temat naszej działalności ponieważ może okazać się potencjalnym fundatorem. Jeśli okaże się że nim nie jest, zostałam uprawniona do zmiany jego statusu z "wizytor" na "obiekt testowy".

5. Przyjmujemy twoje zgłoszenie. Pobierz kombinezon testowy z szafki przed tobą a następnie udaj się korytarzem do sali testowej numer 1. Dziękuję i życzę miłego dnia.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu zofifi napisał:

Przyjmujemy twoje zgłoszenie. Pobierz kombinezon testowy z szafki przed tobą a następnie udaj się korytarzem do sali testowej numer 1.

Em... tak... eee...
*zwiesza głowę* Wkopałem się. Jak zwykle. * Wykonuje polecenie* Ale te wszystkie lasery i pływanie w kwasie zostawimy sobie na kiedy indziej, dobra? Na razie nie mam ochoty zbytnio walczyć o przetrwanie...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu Kowlad napisał:

Hmmmm myślisz robotycznie i shematycznie pooodobasz mi się... 

 

Pyytanko 

 

Która postać z MLP EG FG ci się najbardziej podoba? 

 

Ps. Moja ulubienica to :

error, no permissions to knowlege on this level 

system not responding

 

Reseting config to default value 

 

 

Obiekt znany jako Discord wydaje się najinteligentniejszą postacią. Potrzebujemy takich obiektów testowych. Niestety jego zdolności znacznie przekraczają wszelkie limity. Nie wydaje się również chętny do dobrowolnego poddania się eksperymentom. Mam też taką teorię że w odcinku z Tirekiem tylko udawał że jest zdrajcą. Wiele argumentów na to wskazuje. Np: On wiedział gdzie są klucze do tej kryształowej szkatułki o czym świadczy fakt że zaznaczył właściwe fragmenty w pamiętniku i praktycznie rzucił nim Twilight w twarz. A jeśli umie liczyć do sześciu to musiał zauważyć że Twilight nie ma jeszcze swojego klucza. Później trochę za łatwo dał się przekonać do zmiany stron, zwłaszcza że nietrudno było się domyślić że Tirek nie podzieli się władzą. No i czemu Discord nie powiedział koledze że wyczuł wielkie zakłócenia w mocy? Aż cały zafalował. A sądząc po minie domyślał się co oznaczają. Discord wie że jest postacią z serialu. Co jakiś czas zwraca się nawet do widzów. Może po prostu rozumiał że gdyby pokonał Tireka na początku, to by nie miało sensu, scenariuszowo? Twilight musiała znaleźć swój klucz i to w możliwie dramatycznych okolicznościach więc czemu jej tego nie umożliwić?  Ale ja o sobie i o sobie. Pewnie to już nudne.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu zofifi napisał:

Obiekt znany jako Discord wydaje się najinteligentniejszą postacią. Potrzebujemy takich obiektów testowych. Niestety jego zdolności znacznie przekraczają wszelkie limity. Nie wydaje się również chętny do dobrowolnego poddania się eksperymentom. Mam też taką teorię że w odcinku z Tirekiem tylko udawał że jest zdrajcą. Wiele argumentów na to wskazuje. Np: On wiedział gdzie są klucze do tej kryształowej szkatułki o czym świadczy fakt że zaznaczył właściwe fragmenty w pamiętniku i praktycznie rzucił nim Twilight w twarz. A jeśli umie liczyć do sześciu to musiał zauważyć że Twilight nie ma jeszcze swojego klucza. Później trochę za łatwo dał się przekonać do zmiany stron, zwłaszcza że nietrudno było się domyślić że Tirek nie podzieli się władzą. No i czemu Discord nie powiedział koledze że wyczuł wielkie zakłócenia w mocy? Aż cały zafalował. A sądząc po minie domyślał się co oznaczają. Discord wie że jest postacią z serialu. Co jakiś czas zwraca się nawet do widzów. Może po prostu rozumiał że gdyby pokonał Tireka na początku, to by nie miało sensu, scenariuszowo? Twilight musiała znaleźć swój klucz i to w możliwie dramatycznych okolicznościach więc czemu jej tego nie umożliwić?  Ale ja o sobie i o sobie. Pewnie to już nudne.

A jak z EG? 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Kowlad napisał:

A jak z EG? 

Nie oglądam. Osobiście sądzę że jeśli się robi serial o kolorowych kucykach to nie ma sensu przerabiać go później na serial o kolorowych nastolatkach ze szpiczastymi uszami i (niekiedy) skrzydłami. Ale co kto lubi.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Perszing napisał:

Witaj:rdhug:

:portalface:Cześć!:portalflank:

Error! Oddawanie czci jest zbędne...

Przestań. Przepraszam. To to rozdwojenie osobowości. Właściwie to raczej czcionki...nieważne. Po prostu ją ignorujcie.

Słyszałam to!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu zofifi napisał:

Nie oglądam. Osobiście sądzę że jeśli się robi serial o kolorowych kucykach to nie ma sensu przerabiać go później na serial o kolorowych nastolatkach ze szpiczastymi uszami i (niekiedy) skrzydłami. Ale co kto lubi.

:(

 

Osoby wolące EG (tak jak ja)  to chyba raczej rzadkość 

:(

 :rainbowcry:

 

Ps(obie serię bardzo.bardzo lubię) 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...