Skocz do zawartości

Kucykowy przypał w (jeszcze) pracy ^^


Mates

Recommended Posts

To też zależy od umiaru. Gość, który by wyszedł w różowej koszulce w kuce na rynek jakiegoś wielkiego miasta i zaczął krzyczeć: KUCYKI SĄ THE BEST, nie nazwałbym odważnym, a głupim, z podejrzeniem o chorobę psychiczną. Ja się nie wstydzę, ale trzeba też wiedzieć kiedy nie afiszować się zbytnio swoimi zainteresowaniami, bo wiem, że nie każdy to lubi. Ja ktoś zauważy, się spyta to ok, opowiem, wyjaśnię sprawę. Ja jakoś potrafię wyjść na ulicę w koszulce z takim wzorem:

 

Spoiler

spitfire_silhouette_wall_by_spacekitty-d

 

I nikt się nie czepia. Pewnie dlatego, bo wybieram takie gadźety, które nie rzucają się aż tak w oczy i na pierwszy rzut oka każdy przechodzień by pomyślał "normalny t-shirt". 

  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu The Silver napisał:

I nikt się nie czepia. Pewnie dlatego, bo wybieram takie gadźety, które nie rzucają się aż tak w oczy i na pierwszy rzut oka każdy przechodzień by pomyślał "normalny t-shirt". 

 

Ja mam czapkę z kucykiem, więc często obcy ludzie się do mnie uśmiechają xD Kupowałem laptopa, to gość z obsługi powiedział, że fajna czapka i że dawno nie oglądał poniaków. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie odważyłbym się afiszować z mlp, ja mam to za sobą. Kiedyś (czyli 2 lata temu) latało sie z koszulka rainbow kek :) dzwonki na telwfon, ustawia e tapety w szkole/bibliotece to pikuś w porównaniu z chociażby wymachiwanim flagi/kawałka materiału z kucami w centrum Warszawy gdzie jest pełno ludzi albo śpiewać na głos opening z mlp. Co wy wiecie o coming outcie XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu mishka napisał:

ja nigdy nie odważyłbym się afiszować z mlp, ja mam to za sobą. Kiedyś (czyli 2 lata temu) latało sie z koszulka rainbow kek :) dzwonki na telwfon, ustawia e tapety w szkole/bibliotece to pikuś w porównaniu z chociażby wymachiwanim flagi/kawałka materiału z kucami w centrum Warszawy gdzie jest pełno ludzi albo śpiewać na głos opening z mlp. Co wy wiecie o coming outcie XD

Akurat w Centrum Warszawy, to tym bardziej nikt nie zwróciłby na coś takiego uwagi. W centrum stolicy rozwiniętego kraju europejskiego, na pewno nie.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu SebastianRichCountryOwner napisał:

Akurat w Centrum Warszawy, to tym bardziej nikt nie zwróciłby na coś takiego uwagi. W centrum stolicy rozwiniętego kraju europejskiego, na pewno nie.

Teraz robię w ochronie w Kerfie xddd I chodziłem sobie po pasażu i śpiewałem "Join the herd" cały dzień i nic xDDD Nikt nie zeragował xD ale jak sobie zanuciłem "pierwszy raz jak sięga pamięęęęęć" xD to usłyszałem za plecami "ja pierdol@# xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich okolicach poniacze nie są specjalnie popularne lub nawet tolerowane. Raczej niebezpiecznie było by się z tym tak afiszować chociażby w postaci elementów ubioru itp. Znam jedną czy dwie fanatyczki mang, które czynnie biorą udział w konwentach mangowych itp. Ale do kucyków jakoś tak nie koniecznie są przekonane chociaż zdają się tolerować moją broniaczność. Jednym słowem; gdyby ktoś w mieście czy okolicy otwarcie afiszował się z poniaczami naraził by się przede wszystkim na gniew proboszcza jednego i drugiego, co za tym idzie ostracyzm reszty społeczeństwa. Jedyne na co mogę sobie pozwolić to dyskretna ponifikacja kompa i octavia wypalona na płycie light scribe do radia w aucie.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu labarou85 napisał:

Jednym słowem; gdyby ktoś w mieście czy okolicy otwarcie afiszował się z poniaczami naraził by się przede wszystkim na gniew proboszcza jednego i drugiego, co za tym idzie ostracyzm reszty społeczeństwa.

 

A co proboszczom do tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Salto napisał:

 

A co proboszczom do tego?

He he całe uroki ściany wschodniej.

Proboszcz uważa takie rzeczy za satanizm, z drugiej jednak strony nie reaguje gdy jeden z jego piesków rozwala rodzinę, co skutkuje że dzieciak siedzi sam z matką bez ojca ale za to z wujkiem księdzem.

Poza tym trzęsie całymi władzami w mieście i nawet z tego co wiem decyduje o zatrudnieniu lub nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu labarou85 napisał:

Proboszcz uważa takie rzeczy za satanizm

 

Na jakiej podstawie?

 

4 minuty temu labarou85 napisał:

Poza tym trzęsie całymi władzami w mieście i nawet z tego co wiem decyduje o zatrudnieniu lub nie.

 

Można wiedzieć, jakie to miasto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minuty temu labarou85 napisał:

He he całe uroki ściany wschodniej.

Proboszcz uważa takie rzeczy za satanizm, z drugiej jednak strony nie reaguje gdy jeden z jego piesków rozwala rodzinę, co skutkuje że dzieciak siedzi sam z matką bez ojca ale za to z wujkiem księdzem.

Poza tym trzęsie całymi władzami w mieście i nawet z tego co wiem decyduje o zatrudnieniu lub nie.

Zgłosić go gdzie trzeba! Zawsze możesz pojechać do sąsiedniego miasta i tam wysłać anonimowe zgłoszenie... pokaż ludowi, że nie powinien się bać takiego chłystka. Bądź przykładem (chyba, że masz jakieś plany które mogą ci się pokiereszować - wtedy wyjedź jak najszybciej robiąc bajzel na odchodne)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu Salto napisał:

Na jakiej podstawie?

Jest magia to i szatan. Nieważne są wartości przedstawiane bo przecież zły może się podszywać i ukradkiem szerzyć swój kult itp - mniej więcej ma takie zdanie.

55 minut temu Salto napisał:

Można wiedzieć, jakie to miasto?

Wolał bym nie dawać żadnych namiarów, bo jeszcze ktoś coś wyniucha i z roboty wylecę, po co mi to.

Jako swoisty smaczek dodam fakt że burmistrz piastuje swoje stanowisko już od prawie 20 lat tylko dlatego że ma tam ileś zakonnic i księży w swojej rodzinie.

Jednym słowem ściana wschodnia i tyle. Szerzy się wiara w księdza a nie w Boga.

 

11 minut temu Silicius napisał:

Zgłosić go gdzie trzeba! Zawsze możesz pojechać do sąsiedniego miasta i tam wysłać anonimowe zgłoszenie..

Raczej nic nie można zrobić bo ten jak go nazwałem piesek ma wujka biskupa. Ludzie na niego skargi pisali i do proboszcza i wyżej - nic zero reakcji, tylko ludziom się jeszcze oberwało czemu są tacy nienawistni i czemu podważają jego autorytet.

Edytowano przez labarou85
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu labarou85 napisał:

Raczej nic nie można zrobić bo ten jak go nazwałem piesek ma wujka biskupa. Ludzie na niego skargi pisali i do proboszcza i wyżej - nic zero reakcji, tylko ludziom się jeszcze oberwało czemu są tacy nienawistni i czemu podważają jego autorytet.

Nie do proboszcza, tylko na policje albo jakiegoś urzędu... przecież takie praktyki na 100% nie są zgodne z prawem :/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.05.2016 at 13:21 labarou85 napisał:

Jest magia to i szatan. Nieważne są wartości przedstawiane bo przecież zły może się podszywać i ukradkiem szerzyć swój kult itp - mniej więcej ma takie zdanie.

 

 

A im to już całkiem się w głowach poprzewracało, to że Twilight sobie czaruje to co..., przecież to tylko bajka... Brak słów na to wszystko. A to że w serialu są pokazane pozytywne wartości, przyjaźń, to już nie ważne... Szkoda słów.

 

A co do kucykowych gadzetów narazie sie nie afiszuje, ale na allegro widziałem t-shirty z kucami, moze się odważę i kupię :fluttershy5: A tak w ogóle to choruję na maskotkę Flutterki, widziałem na forum prace adamar-a są świetne i jak uzbieram kaskę to może zamówię, bardzo bym chciał taka mieć :fluttershy4:

Edytowano przez fluttershypony
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To offtop. Więc mogę. Lubisz flutterke? Ja też :brohoof: "Feel into the right hooves" . Dobre opowiadanie (fik) właśnie z nią w roli głównej xdd

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

28 minuty temu Mates napisał:
To offtop. Więc mogę. Lubisz flutterke? Ja też :brohoof: "Feel into the right hooves" . Dobre opowiadanie (fik) właśnie z nią w roli głównej xdd

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

Aha. Przepraszam za multipost. Jednak to nie offtop. W takim razie summon @Decaded. Proszę. O przeniesienie tematu do działu "offtop" , bonie chce problemu. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Mates napisał:

W takim razie summon @Decaded. Proszę. O przeniesienie tematu do działu "offtop" , bonie chce problemu. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Dec już nie jest modem. Pytaj Sosne.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.05.2016 at 13:21 labarou85 napisał:

Jest magia to i szatan. Nieważne są wartości przedstawiane bo przecież zły może się podszywać i ukradkiem szerzyć swój kult itp - mniej więcej ma takie zdanie.

Wolał bym nie dawać żadnych namiarów, bo jeszcze ktoś coś wyniucha i z roboty wylecę, po co mi to.

Jako swoisty smaczek dodam fakt że burmistrz piastuje swoje stanowisko już od prawie 20 lat tylko dlatego że ma tam ileś zakonnic i księży w swojej rodzinie.

Jednym słowem ściana wschodnia i tyle. Szerzy się wiara w księdza a nie w Boga.

 

Raczej nic nie można zrobić bo ten jak go nazwałem piesek ma wujka biskupa. Ludzie na niego skargi pisali i do proboszcza i wyżej - nic zero reakcji, tylko ludziom się jeszcze oberwało czemu są tacy nienawistni i czemu podważają jego autorytet.

Bać się jednego człowieka :ming: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...