Skocz do zawartości

Wasze miejsce do grania


Scar

Recommended Posts

Moje jest podzielone na dwa. Zrobione "tradycyjnym" telefonem (który ma swoje lata) :P

 

"Laptopowe" (te czarne prostokąty to "cenzura rodzinnych fotografii")

Spoiler

8628RBd.jpg?2

 

"Konsolowe"

Spoiler

MV2eAoR.jpg?1

 

Tak "duży" pokój sprawia, że czy chcę czy nie, "oglądam" to przeklęte "Cudowne Stulecie", którego kompletnie nie ogarniam (sułtanki, basza i ten gość z prostokątną brodą). "Na dobre i na złe" jest przewidywalne do bólu. Rozmowa  z matulą:

 

- [ja] - o, a ten będzie miał wypadek

- [matula] - on? 

- [ja] - ktoś musi. Poza tym, pokłócił się z tą babą, wsiadł zdenerwowany do samochodu

- [m] - zobaczymy...

5 minut później. Wspomniany facet miał wypadek. Rozbił auto 

- [ja] - a nie mówiłem?

- [m] - mówiłeś :burned:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
13 godziny temu Skaza napisał:

Jak w temacie; chwalimy się swoim miejscem bicia nowych rekordów, rektowania graczy, itd. 

Zacznę ja :v 

  Ukryj zawartość

12790833_1105190009539009_72224072475947

 

Dobrze, że pamiętasz o dobrym pożywieniu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Triste Cordis and @WUB THE COOK - Nauczcie mnie jak można mieć taki porządek na biurku i nie tylko, może elegancji w braku okablowania wszędzie gdzie popadnie :ming:

@Uszatka - Fajna kolekcja; zarówno książek jak i figurek. Ps. tylko geniusz panuję nad chaosem :D

 

 

Nie spodziewałem się tak miłego odzewu oraz tym lepszych stanowisk, dzięki oraz miło zobaczę kolejne osoby :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo proste. Wystarczy:

 

1. Mieć matulę, która da ci ochrzan za syf na biurku, a w szczególności walające się kable.

2. Dokładne sprzątanie chałupy 2x w tygodniu

3. Przedświąteczne, całkowite, samodzielne sprzątanie swojego pokoju (meble, podłoga, drzwi, okna... wszystko)

 

Człowiek nabiera szacunku i dba o to, żeby przy następnym sprzątaniu mieć mniej roboty.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To i ja się pochwalę. Co prawda zdjęcie stare, ale nie chce mi sie sprzątać blatu do nowego. 

 

Spoiler

1.jpg

Zmieniło się tylko kilka rzeczy. Po pierwsze, na półce nad biurkiem stoją 4 fanfiki (podpierane przez niedokończoną dioramę z autoblindą AB43 w skali 1:48). Po drugie głośniki wymieniłem na Logitech X-540 (głośnik dostał podstawkę z Lego by był na tej samej wysokosci, a słuchawki mają lego stojak). No i doszedł bałagan. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.03.2016 at 07:31 Triste Cordis napisał:

Bierz Xboxa One. Co prawda nie można go postawić pionowo, ale BOK jest o wiele lepszy niż u Sony. To samo tyczy się serwerów. Wracając do tematu...

 

@WUB THE COOK Po kiego czorta ci co najmniej zdublowane ikony? :derp3:

 

O nie, nie, nie. Nie będę brać konsoli od Microsoftu, kiedy mam dobrego kompa. Biorę konsolę od Sony, ponieważ są tam gry, które nie zagram na komputerze, a i będzie to ps3, a nie ps4. Nie widzę sensu posiadania dobrego kompa i jeszcze kupowania konsoli, gdzie dodatkowo za multi będę musiała płacić. To jest absurdalne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu PervKapitan napisał:

 

O nie, nie, nie. Nie będę brać konsoli od Microsoftu, kiedy mam dobrego kompa. Biorę konsolę od Sony, ponieważ są tam gry, które nie zagram na komputerze, a i będzie to ps3, a nie ps4. Nie widzę sensu posiadania dobrego kompa i jeszcze kupowania konsoli, gdzie dodatkowo za multi będę musiała płacić. To jest absurdalne. 

Polecam sprawdzić to. Miałem Xboxa 360 oraz PS3 (teraz PS4). O zakupie PS4 zadecydował zły start Xbox One oraz brak możliwości postawienia w pionie (jak głupio by to nie brzmiało, nie mam miejsca nawet na takiego "mikrusa" - patrz foto) Teraz Xbox One ma wsteczną kompatybilność z X360 (PS4 tylko z PS2. Poza tym, gry trzeba kupić z PSN. Posiadany nośnik jest bezużyteczny) poprawiony firmware, a BOK jak było dobre tak jest. Gdybym miał dzisiaj kupować konsolę, brałbym Xboxa. To tylko moje zdanie. :) A propos Sony Napisałem kilka e-maili w których opisałem inny problem. W jednym z nich jasno i wyraźnie zaznaczyłem "mam otworzone porty". Porada BOK? "Proszę odblokować porty... :facehoof: Serio? Nie wiem czy M$ też z tego korzysta, ale Sony używa systemu, który blokuje IP potencjalnych hakerów chcących przeprowadzić atak DDoS. Jest tak "skuteczny", że zablokował setki tysięcy IP. W tym mój. 

 

Żeby nie było - twoja decyzja jest słuszna (będziesz miał w co pograć: Heavy Rain, Uncharted, seria Little Big Planet... A i ceny będą stosunkowo niskie). Skoro masz szybkiego PCta nie potrzebujesz nowej konsoli. U mnie jest odwrotnie. Mam słabego laptopa. Chcąc zagrać w nowości musiałbym kupić porządnego desktopa. Wolałem konsolę. Kwestia przyzwyczajenia? :) 

 

Dobra, koniec off-topu. W razie czego, przeniesiemy się do działu konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...